Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Nautica Bransoleta

17wyniki

Zegarki Nautica na bransolecie

Kolekcja zegarków Nautica na bransolecie jest przeznaczona dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Utrzymane w marynistycznej stylistyce czasomierze okażą się równie pomocne na wodzie, jak i na lądzie. Staną się one dobrymi towarzyszami żeglugi, kajakarstwa oraz innych dyscyplin sportowych.

czytaj więcej

Wybierz zegarek Nautica na bransolecie dopasowany do Twoich potrzeb

Zegarki Nautica zawieszone są na bransoletach klasycznych lub typu mesh. Pierwsze z nich cechują się mocnym wyglądem i sportowym charakterem. Z kolei drugie to bardziej stylowe egzemplarze, które łączą w sobie klasykę z nowoczesnym wzornictwem. W obu przypadkach bransolety zostały wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej, gwarantującej bezpieczne trzymanie się czasomierza na nadgarstku. Pozostają one odporne na wodę, dzięki czemu możemy z nimi pływać lub nurkować. Bransolety w zależności od modelu zostały wyposażone w zapięcie zatrzaskowe z dodatkowym zabezpieczeniem, motylkowym lub G-link. Całość przymocowano do kopert przy użyciu teleskopów. Szerokość bransolet wynosi od 18 mm do 22 mm, natomiast maksymalny obwód całego zegarka wraz z bransoletą wynosi do 21 cm.

Wybierz zegarek Nautica na bransolecie dopasowany do Twoich potrzeb

Zegarki Nautica na bransolecie klasycznej

Zegarki Nautica na bransolecie klasycznej

Zegarki Nautica na bransolecie klasycznej to przede wszystkim modele dedykowane dla mężczyzn. Zbudowane z pełnych ogniw bransolety, przyjmują różną stylistykę. W portfolio spotkamy zarówno modele zrobione z dużych, jak i mieszanych elementów. W tym drugim przypadku tworzą one efektowne kompozycje złożone z oddzielnych segmentów. Bransolety klasyczne charakteryzują się mocnym, męskim wzornictwem. Dopełniają one wyglądu sportowych tarcz, zaopatrzonych w różnego rodzaju oznaczenia. Tego typu zegarki możemy z powodzeniem założyć do luźnego, jak również półformalnego stroju.


Zegarki Nautica na bransolecie mesh

Bransoleta typu mesh zwaną także mediolańską w bardzo ciekawy sposób łączy w sobie wygodę z elegancją. Gęsta plecionka o elastycznej strukturze pozostaje niezwykle przyjazna dla skóry. Dzięki specjalnej konstrukcji, szybko i samodzielnie dostosujemy jej obwód do naszego nadgarstka. Zegarki Nautica na bransolecie typu mesh są lżejsze i bardzo komfortowe w codziennym użytkowaniu, dzięki czemu nawet po całym dniu noszenia zegarka na ręce nie będziemy odczuwać zmęczenia. Bransolety te charakteryzują się również bardzo dużą wytrzymałość na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, co pozwala na zachowanie bransolety w idealnym stanie przez wiele lat.

Zegarki Nautica na bransoletach