Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Jennifer Lopez twarzą marki Guess.

13-06-2018

Jennifer Lopez. Czy ktoś na świecie nie słyszał o tej niesamowicie utalentowanej i pięknej piosenkarce? Oczywiście, że nie, to byłoby wręcz niemożliwe! Dorównująca sławie Jennifer, jest marka Guess, która od lat tworzy modne ubrania, akcesoria i dodatki dla kobiet.


Obserwując styl Jennifer na przestrzeni lat, można zauważyć, że jest on bardzo gustowny i zróżnicowany. Potrafi ona doskonale w zależności od okazji, podkreślić swoje atuty i charakter. Każda stylizacja jest perfekcyjnie dopasowana. Jej stylizacje, to zawsze jest idealne połączenie elegancji, oryginalności i szyku. Jest to po prostu klasa sama w sobie. Do stylu reprezentowanego przez słynną piosenkarkę i aktorkę Jennifer Lopez, idealnie wpasowałyby się doskonałe zegarki marki Guess. Dlaczego właśnie one? Dlatego, że każdy z modeli tej marki jest unikatowy i wyjątkowy, nie znajdziemy dwóch takich samych, a wybór jest naprawdę imponujący. Znajdziemy tutaj modele nadające się na każdą okazję, czyli dokładnie takie jak wymagałaby od swoich czasomierzy Jennifer Lopez.
Jennifer Lopez nową twarzą zegarków modowych marki Guess


Słynna piosenkarka i aktorka J Lo nową twarzą marki Guess
Połączenie marki, za którą szaleją miliony ludzi na całym świecie, z kobietą, której nazwisko nie schodzi z list przebojów od kilku dekad musi być mieszanką wybuchową i czymś co z pewnością poruszy świat mody. Jak wiadomo, Guess to nie tylko odzież i dodatki, ale również zegarki.Każda nowa kolekcja marki robi pozytywny szum i hałas w świecie zegarmistrzowskim. Wiadomość, że to właśnie J Lo będzie reprezentowała tą popularną markę niewątpliwie ucieszyła miłośników czasomierzy. Modele, które powstają pod czujnym okiem projektantów i Jennifer muszą być wyjątkowe, przyciągające uwagę i przede wszystkim niecodzienne, tak aby każdy będący w posiadaniu takiego czasomierza czuł się wyjątkowo i oryginalnie.


Zegarki Guess to zazwyczaj ekstrawaganckie modele przeznaczone dla młodych osób podążających za trendami mody. Projektanci marki zawsze starają się zwracać uwagę na to, aby ich projekty były zgodne z najnowszymi trendami i reprezentowały to co w świecie mody najlepsze. Również w tym roku trendy modowe 2018 marki Guess bez wątpienia nas zaskoczą.
Jennifer Lopez nową twarzą ekstrawaganckich oraz modnych zegarków marki Guess.


Jennifer Lopez twarzą młodzieżowych zegarków marki Guess.
W kolekcji z pewnością znajdziemy wyjątkowe modele na pasku, bardziej biżuteryjne na bransolecie, a nawet chronografy. Kolekcja zegarków damskich promowana pod nazwiskiem Jennifer Lopez musi być wyjątkowa, stylowa i przede wszystkim praktyczna. Jennifer to kobieta sukcesu, która jest w ciągłym biegu i zegarki, które będą ją charakteryzować to nie tylko te zdobne, ale również dorównujące jej stylowi życia.


Projektanci marki Guess niewątpliwie przygotują dla swoich odbiorców różne warianty, tak aby każdy znalazł swój wymarzony model.
Jennifer Lopez czyli kobieta sukcesu.


Kobieta wyjątkowa, stylowa i przede wszystkich sukcesywna.
Jesteś fanem klasyki i stonowanych czasomierzy, a może marzy Ci się ekstrawagancki i zdobny zegarek na wielkie wyjścia? Wiosna 2018, Guess i Jennifer Lopez mają dla Ciebie coś specjalnego i w ofercie marki Guess na pewno czeka Twój idealny czasomierz! Zobacz najnowsze modele marki GUESS:

FILTRY0