Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Wyniki konkursu na opinię. Edycja Sierpień 2020

07-09-2020

Kochani, serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu na najlepszą opinię, którzy w sierpniu znaleźli czas, aby rzetelnie opisać kupione w naszym sklepie zegarki. Jesteśmy bardzo miło zaskoczeni niesamowitą ilością opinii, za które oczywiście jesteśmy niezmiernie wdzięczni!  Zdanie każdego Klienta jest dla nas najcenniejszą informacją, która pomaga nam w ciągłym doskonaleniu jakości naszej obsługi. Przedstawiamy 4 najlepsze opinie: 


Opinie ZEGAREK.NET z serwisu Ceneo.pl

Rubicon RNCE41BIBX01A


"Zegarek otrzymałam na drugi dzień, jestem bardzo zadowolona z obsługi, wybrałam grawer od strony wewnętrznej , niestety nie była możliwa grawerka w tym miejscu ponieważ tył był plastikowy, dzięki dobremu i szybkiemu kontaktów ze sklepem zegarek.net zminiłam miejsce grawerki. Co do produktu jestem MEGA zadowolona smartwatch kupiłam mężowi na urodziny ( jeszcze go nie otrzymał) ale jestem pewna w 100% że bardzo mu się spodoba. Zegarek ma mnóstwo funkcji, może świetnie zastąpić telefon, ma wbudowany aparat co dla mnie jest mega funkcją i ma wiele funkcji sportowych z których jak najbardziej mąż będzie zadowolony. Z całego serca mogę polecić ten sklep każdemu kto szuka fajnego zegarka, jeśli ktoś się waha to bez powodu , śmiało można składać zamówienie. "


Timex TW2R64700

"Namieszałem trochę w zamówieniu, a mimo to zostałem potraktowany bardzo życzliwie, więc jestem mega zadowolony i polecam tę firmę"Opinie ze strony ZEGAREK.NET


Casio W-59-1VQEF

"Zegarek w zupełności spełnia moje oczekiwania. Dokładnie tak go sobie wyobrażałem. Pomimo małego rozmiaru i wagi, które działają na korzyść użytkownika, zegarek pracuje płynnie, a wszelkie procedury są jasno wyjaśnione w instrukcji. Ustawienie dnia czy godziny to kwestia kilku minut. Zegarek zadowolił mnie również estetyka i jakością materialu z jakiego został wykonany. Producent gwarantuje dodatkowo wodoodpornosc do 50m, co oznacza, że zegarek można bez problemu zabrać na basen. Dzięki małym gabarytom, łatwo zapomnieć, że ma się go na ręce :). Zdecydowanie polecam dorosłym jak i dzieciom ze względu na regulowany pasek. Na zalaczonym zdjeciu, tak dla skali, obwód mojej ręki to ok. 18cm. Jak dla mnie w tej cenie 5/5."


Lorus RRX87FX9

"Zegarek dla chłopca 8 lat jest idealny . Pasek parciany ze wzmocnieniem na dziurkach . Szlufka której nie można zgubić . Tarcza czarna z jasnymi cyframi i duże wskazówki sprawiają że odczyt wskazania godziny jest łatwy . Tradycyjne , analogowe wskazanie czasu w przeciwieństwie do zegarków z cyfrowym wyświetlaczem nie jako wymusza na dziecku odrobinę "gimnastyki" umysłowej w określeniu która godzina . Brak nie potrzebnych przycisków które dzieci aż korci żeby manipulować czyni ten zegarek "bezbłędny" jako jeden z pierwszych dla naszych pociech."


Gratulujemy zwycięzcom!