TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Opinie o zegarkach Garett

Sprawdź zegarki Garett dostępne w naszej ofercie:
Autor: Patka, Ocena:
5 na 5
W porządku. Wszystko świetnie działa

Autor: Joanna, Ocena:
5 na 5
Super opcja z powiadomieniami, bardzo się przydaje. Smartwatch wygląda bardzo ładnie i porządnie

Autor: Żona Grzesia, Ocena:
5 na 5
Mam go już trochę i mogę polecić innym. Dobrze się nosi i jest wygodny. Od strony technicznej wszystko działa ok. Ma dobre pomiary i czujniki. powiadomienia z telefonu przychodzą bez opóźnień. Bateria spokojnie wytrzymuje cały dzień intensywnego użytkowania.

Autor: Michal, Ocena:
5 na 5
Zegarek ma naprawdę dużo funkcji, które zapewniają dziecku godziny zabawy, ale i aktywnego spędzania czasu. Producent przewidział także kilka aplikacji i funkcji dla rodziców, aby mieć dziecko na oku. Fajna sprawa. Po kilku tygodniach od zakupu, zegarek nie szwankował ani razu, tak więc polecam.

Autor: Gosia, Ocena:
5 na 5
Fajny gadżet dla dziecka. Wszystko działa bez zarzutu. Jestem pod dużym wrażeniem jakości videorozmów. Do tego solidnie spasowany i odporny na "skutki" dziecięcych zabaw. Polecam.

Autor: Korek, Ocena:
5 na 5
Sportowy, a zarazem elegancki. Czytelny wyświetlacz, masa funkcji, bateria, która długo trzyma, wygodny pasek, dokładne pomiary, łatwa synchronizacja z telefonem... Można jeszcze powymieniać :) Polecam!

Autor: MikiS, Ocena:
5 na 5
Badzo ładny i świetnie działający zegarek. Dzięki GPS-owi także dający poczucie bezpieczeństwa. :-)

Autor: Jozia, Ocena:
5 na 5
Z taką opaską trening mi niestraszny, podobnie jak wstawanie rano - bo alarm wibracyjny sprawdza się lepiej niż standardowy budzik. Przydatny w wielu codziennych sytuacjach.

Autor: Nani, Ocena:
5 na 5
Kupiłem, używam co dzień i jak dotąd się nie zawiodłem. Nie wiem z czego wykonana jest bateria, ale jest nie do zajechania! Pomiary OK - są wiarygodne i nic się w ich trakcie nie przycina. Synchro z telefonem zrobione w minutę. Do tego fajny czerwony pasek ze sportowym charakterem. Urządzenie oferuje naprawdę bardzo dużo. 5/5

Autor: Endrju, Ocena:
5 na 5
Bajerancki smartwatch z niepoliczalną ilością funkcji. Solidnie poskładany i odporny na konsekwencje dziecięcych zabaw tj. uderzenia, zachlapania, zarysowania itd. Dzielę się opinią po ponad 3 tyg. używania przez syna i jak dotąd nie było z nim żadnych problemów. No i chyba najważniejsze - syn mówi, że podoba się kolegom :)

Autor: Tomek, Ocena:
5 na 5
Polecam, ponieważ ten zegarek ma zupełnie wszystko. Masę funkcji, aplikacji, możliwości pomiarowych i kilka appek zarezerwowanych dla rodziców, żeby mieć pociechę na oku. Do tego bateria o długiej żywotności, która bez problemu wytrzymuje długie zabawy. Zdecydowanie polecam.

Autor: Benek, Ocena:
5 na 5
Niby jest to zegarek dziecięcy, ale sam bym takim nie pogardził :) Zakres funkcji dokładnie taki jak został podany w specyfikacji. Wszystko działa jak należy. Połączenie z telefonem zajęło chwilę i nic się nie wiesza. Wszystkie powiadomienia z telefonu przychodzą w realnym czasie bez żadnych opóźnień. Fajny i czytelny wyświetlacz. Bateria trzyma naprawdę długo. Polecam.

Autor: Wojtek, Ocena:
5 na 5
Solidnie wykonany z myślą o dzieciach. Odporny na zachlapania i uderzenia. Wszystko działa jak należy. Dodatkowy plus za funkcje dedykowane dla rodziców. Polecam

Autor: Radek, Ocena:
5 na 5
Sprawdził się jako prezent urodzinowy dla syna. Duży plus dla producenta za wyposażenie zegarka w lokalizator i GPS, które sprawiają, że jako rodzice "możemy mieć dziecko na oku". Fajny gadżet.

Autor: Cycu, Ocena:
5 na 5
Od pewnego czasu to mój wierny "kompan" podczas wszelkiej aktywności sportowej. Zegarek wyposażony jest w fajne sportowe tryby i możliwości pomiarowe. Wszystko działa sprawnie i dokładnie. Bateria trzyma naprawdę długo! Nie zawiódł mnie ani razu :)

Autor: Maniek, Ocena:
5 na 5
Fajny, stylowy i ze sportowym charakterem. Bardzo solidnie zrobiony. Pełno w nim przydatnych funkcji. Po sparowaniu z telefonem wszystkie powiadomienia z apek mam na bieżąco. Fajny gadżet na rozsądną cenę.

Autor: Magduska, Ocena:
5 na 5
Dostałam w prezencie jakiś czas temu, pod kazdym względem mi odpowiada i jest świetnym zakupem dla kobiet aktywnych i modnych. Ponadczasowy wygląd, oryginalny design, praktyczne funkcje - to jest to!

Autor: Agi, Ocena:
5 na 5
Najlepszy dzieciaczkowy zegarek dla kilkulatka, który lubi być na bieżąco, mieć kontakt z ""bazą"" i chce mieć ładny, funkcjonalny zegarek na co dzień. U nas sprawdza się idealnie, w szkole czy na podwórku.

Autor: Malwina, Ocena:
5 na 5
Bransoleta nie zaciąga delikatnych materiałów o co miałam największe obawy. Jest wygodna i dobrze leży na ręce. Dobrze dobrane funkcje treningowe. Jego zakup to była dobra decyzja.

Autor: Malwina, Ocena:
5 na 5
Bransoleta nie zaciąga delikatnych materiałów o co miałam największe obawy. Jest wygodna i dobrze leży na ręce. Dobrze dobrane funkcje treningowe. Jego zakup to była dobra decyzja.