Opinie o zegarkach Versace

Sprawdź zegarki Versace dostępne w naszej ofercie:
Autor: Unka, Ocena:
(5 na 5)
Stylowy, wysokiej klasy zegarek. Nie żałuję, że go zakupiłam. Jest wart swojej ceny. Zaskoczyłam nim swoich znajomych. Wysyłka spakowana elegancko, ale tak aby zegarek był bezpieczny. Szybko i tak naprawdę na drugi dzień otrzymałam przesyłkę.

Zegarek damski Versace V-MOTIF VINTAGE LOGO VERE00218

2019-11-09 21:00
Autor: Milena, Ocena:
(5 na 5)
Zegarek tego modelu to pełen luksus. Nie każdego stać na taki gadżet. Piękna klasyka z wysokiej półki. Wygląda na ręce jeszcze lepiej niż na zdjęciu na sklepie. Polecam zakupy w tym sklepie.

Autor: Grazia, Ocena:
(5 na 5)
Zegarek zrobił na mnie duże wow jak tylko zobaczyłam go w sieci i tak pozostało mi i moim znajomych. Bardzo im się podoba mój zegarek, ciągle słyszę, że oni też by taki chcieli. Estetyczny i jedyny w swoim rodzaju.Polecam

Autor: Julia, Ocena:
(5 na 5)
Aktualnie jest to mój ulubiony dodatek do każdej stylizacji! Nosze go na spotkania biznesowe jak i te bardziej casualowe wyjścia- po prostu jestem w nim zakochana! Muszę też przyznać, że jest niesamowicie wygodny, czego nie spodziewałam się kupując ten zegarek.

Autor: Aleksander, Ocena:
(5 na 5)
Wszystko poszło po mojej myśli. Zegarek jak i sklep super.

Autor: Mateusz, Ocena:
(4 na 5)
Tarcza zegarka super tylko szkoda, że paska nie ma w czarnym kolorze- jedyny powód dla którego odjąłem gwiazdkę.

Autor: Ania, Ocena:
(5 na 5)
Zegarek Versace kupiłam z przyjaciółmi dla kolegi na 18 urodziny. Zegarek został zapakowany w opakowanie prezentowe, które wyglądało bardzo ładnie. Kolega zachwycony i kontakt ze sklepem też super!

Autor: Michał, Ocena:
(5 na 5)
Klasyczny, luksusowy zegarek dla mojej narzeczonej był prezentem na jej 23 urodziny. Narzeczona zachwycona niebieskim kolorem paska (z resztą jej ulubionym). Nosi go bez przerwy i jestem w stanie powiedzieć, że aktualnie jest to jej ulubiony dodatek. Pozdrawiam ekipę zegarek.net i dziękuje za sprawienie mojej narzeczonej przyjemności!

Zegarek damski Versace AUDREY VELR00719

2019-11-03 00:00
Autor: Józef, Ocena:
(5 na 5)
Zegarek Versace VELR00719 AUDREY kupiłem żonie na 20-rocznicę ślubu. Zegarek niezwykle wyjątkowy. Do zegarka zamówiłem również grawerkę aby podkreślić wyjątkowość tej okazji i jesteśmy zachwyceni efektem końcowym. Grawerka wykonana starannie, piękną czcionką. Wspaniałe....

Zegarek damski Versace V-TWIST VELS00819

2019-11-05 00:00
Autor: Arek, Ocena:
(5 na 5)
Piękna analogowa tarcza... dla mojej pięknej żonki... Żonka wniebowzięta prezentem- co sprawiło, że i ja jestem szczęśliwy! Co do sklepu to też jestem zadowolony- szybka realizacja i do tego dokładna. Tylko polecać innym!

Zegarek damski Versace SPORT TECH CHRONO VELT00419

2019-11-01 00:00
Autor: Milenka, Ocena:
(5 na 5)
Szwajcarski mechanizm ronda, Chronograf oraz datownik.... czego można chcieć więcej? Kupiłam ten zegarek jako prezent dla samej siebie (za zasłużony awans w pracy) i jest to jedna z lepszych decyzji! Zakupiony zegarek jest nie tylko piękny ale też i funkcjonalny. Bransoleta ma niezwykle głęboki złoty kolor i.... no po prostu bomba!

Zegarek damski Versace MEDUSA STUD ICON VERF00618

2019-10-30 21:46
Autor: halinka, Ocena:
(5 na 5)
Kocham klimaty luksusu i mam i o to ten piękny zegarek. Taki mało spotykany zegarek, który ubieram na wyjątkowe okazje. Prezentuje się do każdej sukienki wyjątkowo. Polecam