Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Charles BowTie Kingdom collection

Zegarki Charles BowTie Kingdom collection

U podstaw kolekcji Charles BowTie Kingdom znajduje się fascynacja brytyjską monarchią i angielskimi zwyczajami. Proste, eleganckie  zegarki Charles BowTie Kingdom o różnorodnych kolorach pokazują czym naprawdę jest “angielski szyk”.

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ FILTRY 0
1 - 5 z 5 produktów

Zegarki Charles BowTie Kingdom w eleganckim stylu

Kolekcja Charles BowTie Kingdom stworzona została dla osób ceniących prostotę i elegancję. Zegarki typu unisex wpisując się w minimalistyczny styl projektowania, pozostając odpowiednim dodatkiem zarówno do służbowego stroju, jak i bardziej casualowego looku. Każdy model ma tylko 40 mm szerokości oraz 6 mm grubości, dzięki czemu łatwo będzie chować się pod mankietami koszuli. Ich ascetyczna okrągła budowa kopert w połączeniu z głębokimi kolorami tarcz w postaci granatów, brązów, zieleni czy pomarańczy tworzy bowiem bardzo ciekawy, nowoczesny projekt.

Zegarek Charles BowTie ABERDEENAngielski szyk zegarków Charles BowTie Kingdom 

Zegarek Charles BowTie RICHMOND

U podstaw kolekcji Charles BowTie Kingdom znajduje się inspiracja monarchią i angielską kulturą. Każdy z 10 wchodzących w skład linii modeli w sposób bezpośredni odwołuje się do zwyczajów, ubiorów, czy nawet architektury Wielkiej Brytanii. Utrzymane w monochromatycznych barwach modele niosą ze sobą historię, a także przekaz. I tak Charles BowTie Kingdom Newcastle Black składa hołd wieczornym wydarzeniom towarzyskim, podczas których smoking i muszka są obowiązkowe. Opracowana przez markę tarcza nosi nazwę „satynowa czerń” w odniesieniu do szlachetnego i eleganckiego materiału noszonego przez monarchię. Z kolei czerwień  w modelu Charles BowTie Kingdom Kenley Red reprezentuje najbardziej emblematyczny kolor średniowiecza.Budowa BowTie Kingdom i dwa paski 

Każdy model Charles BowTie Kingdom zbudowany jest z najlepszej jakości stali szlachetnej 316L, wytrzymałej na zróżnicowane warunki środowiskowe. Tarczę przykrywa szkło mineralne, zabezpieczające cyferblat przed stłuczeniem. Za sprawne działanie zegarka odpowiada z kolei szwajcarski mechanizm kwarcowy Ronda. To jednak nie wszystko. Do każdego modelu dołączane są aż dwa różne paski! Pierwszy z nich to gładki i przyjemny w dotyku pasek skórzany, a drugi to tekstylny pasek typu NATO. Dzięki specjalnej konstrukcji mocowania pasków w zegarkach Charles BowTie Kingdom w mgnieniu oka będziemy je wymieniać, dostosowując wygląd czasomierza do niemal każdej okoliczności.

Zegarek Charles BowTie EDINBURGH