Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Gratisy Vector Smart

19-08-2022

Odbierz gratisy przy zakupie Smartwatcha Vector Smart!

Od teraz przy zakupie wybranego zegarka Vector Smart, otrzymasz jeden z trzech gratisów przygotowanych przez markę! W zależności od wybranego modelu dostępny jest ręcznik na siłownię, wielofunkcyjny klucz rowerowy lub — w przypadku zegarka dziecięcego — kolorowy plan lekcji. Jak to zrobić?  Wystarczy, że podczas zakupu wybierzesz w koszyku jeden z dostępnych darmowych upominków. Wraz z zegarkiem przyjdzie do Ciebie szybciej, niż się tego spodziewasz!

Smartwatche Vector Smart

Wśród gratisów Vector Smart znajdziesz:

 Plan Lekcji

Plan lekcji pomoże Twojemu dziecku w organizacji tygodnia i zaplanowaniu czasu na odrabianie prac domowych. Równowagę pomiędzy zabawą, a nauką zapewnią natomiast ustawione na zegarku powiadomienia. Od teraz nic nie umknie uwadze dziecka.


Ręcznik sportowy to niezbędny element każdego wyczerpującego treningu na siłowni. Wraz ze smartwatchem na ręku rejestrującym niezbędne dane związane z ćwiczeniami, świetnie dopełni on wyposażenia każdego sportowca.

Ręcznik sportowy


Klucz do roweru

Wielofunkcyjny klucz rowerowy pomoże w naprawie jednośladu. Możesz liczyć na niego  zarówno w trasie, jak i chwilę przed wyruszeniem na zaplanowaną wycieczkę. Dzięki swojej ergonomicznej budowie bez problemu zabierzesz go ze sobą na każdą wyprawę.


A Ty, co wybierzesz?