Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Powrót do szkoły z Zegarek.net - Przeceny na zegarki dla dzieci do -60%

29-08-2022

Wyjątkowy powrót do szkoły

W Zegarek.net chcemy pomóc Ci z przygotowaniem wyprawki szkolnej dla dziecka. Poszukujesz nowoczesnego smartwatcha dla dziecka, aby być z nim w kontakcie bez potrzeby kupowania telefonu? A może zegarka z analogową tarczą do nauki odczytywania czasu? W ofercie posiadamy zegarki dla najmłodszych od takich marek jak Swatch, Garett, Lorus i wiele innych. Dla nastolatków natomiast polecamy zegarki G-shock, Michael Kors lub Casio. W naszym sklepie kupisz zegarek odpowiadający potrzebom Twojej pociechy w przystępnej cenie.

Rekordowo wysokie rabaty na zegarki dla dzieci w Zegarek.net

W ramach akcji back to school przeceniliśmy zegarki dla dzieci o nawet -60%. Sprawdź promocję już teraz i spraw radość swojej pociesze. Nie musisz przejmować się kosztami dostawy, ani ewentualnego zwrotu produktu - obydwie usługi są u nas darmowe. Zegarek możesz spokojnie przymierzyć na nadgarstek dziecka, a w przypadku gdyby nie pasował możliwy jest darmowy zwrot do 100 dni. Zegarek nie może jedynie nosić śladu użytkowania, ani posiadać grawera.

Dodatkowo wraz z marką Vector Smart przygotowaliśmy specjalne gratisy dodawane do wszystkich smartwatchy Vector Smart do wyczerpania zapasów.


Więcej o promocji przeczytasz tutaj.

Na jakiej zasadzie działa promocja Back to School?

  • Promocja obowiązuje od 19 sierpnia (piątek) do 18 września (niedziela) 2022 roku;
  • W ramach promocji zegarki dziecięce kupisz nawet o -60% taniej
  • Wszystkie zegarki objęte promocją oznaczone są żółtą etykietą z napisem “Back to School”;
  • Do Smartwatchy Vector Smart dodajemy plan lekcji, ręcznik w czarnym kolorze lub wielofunkcyjny klucz rowerowy.