Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Powrót do lat 80/90 z Casio Vintage i Robertem Kupiszą!

30-04-2020

Zegarki podziwiamy najczęściej w sklepach lub przy okazji różnego rodzaju targów. Precyzyjnie ułożone na displayu modele, pozwalają nam skupić całą uwagę na sobie. A co, jeżeli by prezentować nowe kolekcje czasomierzy na wybiegu mody? Przecież wiele z nich zostało pomyślanych, jako gustowne uzupełnienia naszych stylizacji.

Casio Vintage Premium partnerem pokazu nowej kolekcji projektanta Roberta KupiszaPowracająca moda na lata 80/90.

O tym doskonale zdaje sobie sprawę projektant Robert Kupisz, którego najnowsza kolekcji odzieży na sezon jesień/zima 2020/2021 uzupełniona została zegarkami Casio Vintage! Dwudziestego pierwszego stycznia podczas pokazu mody marki 89 by Qπш Robert Kupisz, zaprezentowano ubrania inspirowane latami 80/90 XX wieku. Polski projektant — podobnie zresztą jak w ostatnim czasie Dior oraz Jean Paul Gaultier, sięgnął po swoje dawne szkice. Zrealizowane po ponad trzydziestu latach od powstania projekty, idealnie wpisują się w aktualne trendy vintage. Wystarczy tylko rozejrzeć się po ulicach europejskich miast, by dostrzec powracające jeansy z wysokim stanem, koszule w kratę, czy kultowe tenisówki.


Casio Vintage na pokazie nowej kolekcji Roberta Kupisza

Robert Kupisz podczas pokazu mody pokazał oversizowe T-shirty, metaliczne puchówki i inne części garderoby z charakterystyczną dla minionych dekad logomanią. Do projektu została zaproszona także marka Casio Vintage, której zegarki doskonale wpisuje się w styl lat 80/90. Zbudowane ze stali szlachetnej modele zachowują unikalny kształt kwadratu lub prostokąta, a wiele z nich wyposażono w funkcjonalny elektroniczny wyświetlacz. W portfolio brandu znajdziemy egzemplarze na skórzanym pasku, a także na bransolecie. Nie dziwi więc fakt, że to właśnie zegarki Casio Vintage okazały się idealnym uzupełnieniem ubrań wchodzących w skład nowej kolekcji Roberta Kupisza.

Atrakcją całego eventu, związanego z pokazem nowej kolekcji, była możliwość podglądania mody od backstage’u na specjalnie przygotowanych ekranach telefonu. Ciekawostką był również ekran z ogromną tarczą Casio Vintage, który skrzętnie odliczał czas do wyjścia modeli w kolejnych odsłon kolekcji.


Casio Vintage na pokazie nowej kolekcji Roberta KupiszaPowrót do lat dzieciństwa, czy nowa moda?

O tym, dlaczego stylistyka lat 90. znów stała się atrakcyjna, moglibyśmy długo spekulować. Wiadomo przecież, że moda wciąż zatacza koła i chętnie odwołuje się do przeszłości. Nie bez znaczenia ma również fakt, że minione dekady były dla większości z nas okresem dzieciństwa i młodości. Jak zresztą mówi sam Robert Kupisz:

„Przełom lat 80-tych i 90-tych to czasy mojej młodości, a ubrania, które wtedy nosiłem wpisują się w aktualne trendy. Kolekcja ‘89 to hołd dla etapu życia, który mnie ukształtował i doprowadził do momentu, w którym mogę realizować swoje marzenia z tamtego okresu.”

Casio Vintage Premium — zegarek prosto z wybiegu modyCasio Vintage Premium — zegarek prosto z wybiegu mody

Projektant w video promującym swoją kolekcję, zaprezentował najnowszy model Casio Vintage Premium. Unikalna koperta w formie ośmiokąta, pokryta została wielokolorową połyskującą powłoką. Wzrok przykuwa cyfrowy wyświetlacz uzupełniony stylizowanymi na lata 90. oznaczeniami godzinowymi oraz elektroluminescencyjnym podświetleniem. Dostępny w kolorze srebra i różowego złota czasomierz, zawieszono na bransolecie typu mesh. Zegarek łącząc w sobie stylistykę vintage z nowoczesnym biżuteryjnym wzornictwem, z powodzeniem stanie się częścią modnego looku do szkoły/pracy, czy klubu. Będzie on dobrze prezentować się z casualowymi, jak również sportowymi stylizacjami.


Zobacz najpopularniejsze modele Casio Vintage:

FILTRY0