Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Spędź czas w domu z Casio Vintage - Najważniejszy wspólny czas!

15-04-2020

Jak można spędzić czas w domu? Czytanie, oglądanie, ćwiczenia? Komputer, telefon, telewizja? Przerzuć się na tryb offline z Casio Vintage!

Najważniejszy wspólny czas - odbierz bierki Casio VintagePrzejdź w tryb offline z Casio Vintage

Zegarek Casio Vintage CA-53WF-3BEF OLDSCHOOL MANISH COLOR z kalkulatorem
Kolejny tydzień w domu nastraja nas do wymyślania coraz bardziej kreatywnych zajęć. Na portalach społecznościowych znajduje się wiele przykładów inspirujących domowych aktywności w czasie kwarantanny. Wspólnie z Casio Vintage zachęcamy Was do pozostania w domach i odbycia podróży w przeszłość! A wszystko po to, aby choć na chwilę znaleźć się poza obszarem online i spędzić czas w zupełnie nowy sposób. No może niezupełnie nowy, bo z poprzedniej dekady!Casio Vintage - powrót do przeszłości

Od dłuższego czasu możemy zaobserwować powracającą modę retro — tyczy się to ubrań, dodatków i form spędzania wolnego czasu. Dla niektórych jest to szansa powrotu do lat dzieciństwa, a dla innych ciekawa alternatywa wobec wirtualnej rzeczywistości.

Bo kto z nas nie pamięta popularnych w latach 80/90 gry w bierki i zegarkach z kalkulatorem? Do małego powrotu w ten świat zachęca nas Casio Vintage.


Wybierz zegarek Casio i odbierz bierki gratis

Kup zegarek Casio Vintage i odbierz bierki gratis


Wybierz swój zegarek Casio Vintage i zgarnij kultową grę bierki!

Teraz przy zakupie zegarka Casio, oznaczonego etykietą “BIERKI GRATIS”, otrzymasz kultową grę bierki sygnowaną logo Casio Vintage!

Wybierz zegarek dla siebie lub bliskiej osoby i ciesz się świetną zabawą podczas grania w bierki. Od dziś przebywanie w domu, może stać się się świetną przygodą, dającą możliwość na spędzenie wspólnych chwil z najbliższymi. A nawet jeśli spędzasz ten czas samemu, to przecież w bierki można grać również w pojedynkę!

Bierki Casio Vintage - promocja w sklepie ZEGAREK.NET

ZOBACZ NAJCHĘTNIEJ WYBIERANE MODELE CASIO: