<<   POWRÓT 13-06-2018

Nowe Casio Retro Perfect Duo czyli oldschoolowe i ponadczasowe zegarki.

Firmy Casio nie trzeba nikomu przedstawiać. Ten japoński gigant branży elektronicznej jest doskonale znany na całym świecie, a produkty spod jego szyldu od wielu dekad cieszą się uznaniem ze względu na swoją wysoką jakość, trwałość i precyzję wykonania. Z właściwą sobie starannością i pomysłowością Casio stworzył niedawno nową linię zegarków, z wdziękiem uzupełniającą grupę zegarków Casio Retro, która zdążyła już zyskać sobie wiernych fanów. Motywem przewodnim linii Casio Retro Perfect Duo są zaskakujące zestawienia kolorystyczne barw, które wzajemnie się uzupełniają. Producent oferuje nam wybór skórzanych pasków odzianych w kolorowe duety, od których swoje nazwy biorą poszczególne modele. Z dostępnych obecnie należy wyróżnić cztery: Casio Retro Perfect Duo Coal & Forest, Blueberry & Strawberry, Jeans & Linen oraz Earth & Sunset.            
Seria zegarków Casio Perfect Duo.


Seria Casio Perfect Duo z gracją łączy w sobie dwa akcenty – współczesny i klasyczny. Ten pierwszy, właściwie ponadczasowy akcent stanowi wspomniany pasek, doskonale wpisujący się w dzisiejsze modowe trendy. Do klasyki nawiązuje natomiast oszczędnie zaprojektowana, analogowa tarcza zegarka z rzymskimi znakami. Niewątpliwymi atrybutami tej linii jest oryginalny wygląd, modny minimalistyczny design, uniwersalne przeznaczenie oraz – co bardzo ważne – przystępna cena.  

              

Perfet Duo Blueberry & Strawberry oraz Perfect Duo Coal & Forest

              

Perfet Duo Perfet Duo Earth & Sunset  oraz Perfect Duo Jeans & Linen


Są to z pewnością uniwersalne zegarki, które pasują do każdego ubioru i na każdą okazję. Jako zegarki retro Casio Perfect Duo stanowią także ukłon w stronę klasyki, czego świadectwem jest ich oldschoolowy charakter. Wydaje się, jakby cała seria została zaprojektowana z myślą o nieco starszej młodzieży, która dobrze pamięta kasety magnetofonowe oraz video, jeansowe katany i flanelowe koszule. Te modele można śmiało postawić obok elektronicznych zegarków z siedmioma melodyjkami, lub kalkulatorem, które na przełomie lat 80. i 90. XX w. zalewały polski rynek. O jakość serii nie musimy się martwić. Zegarki Casio przez lata zdążyły nas już przyzwyczaić do swojej solidności i niezawodności. Serdecznie polecamy !