POWRÓT03-11-2017

Nowości w uwielbianej kolekcji Casio Retro

"Moda przemija, styl pozostaje" to jakże prawdziwe słowa słynnej Coco Chanel. Dziś to stwierdzenie można odnieść do uwielbianej serii zegarków Casio Retro. Zegarki mimo swojej ponad 30-letniej tradycji nie przestają być modne i trafiają w gusta nowych generacji. Ich kolejna już odsłona to nowa, wyjątkowa kolekcja Instashape, która idealnie oddaje ducha tego ponadczasowego brandu.


Ponadczasowe zegarki

Zegarki z linii Casio Retro posiadają prosty fason, plecioną bransoletę oraz image w klimacie "modern vintage", który z pewnością przyciągnie wiele fanek.


Zegarek Casio Vintage Casio LTP-E140R-9AEF

Jedną z cech wyróżniających zegarki z linii Casio Retro Instashape od innych jest niewątpliwie to, że są niezwykle ponadczasowe. Zarówno dziś jak i za kilka będą nadal modne, dzięki uniwersalnej wzornictwu i kolorystyce.


Nowości marki to modele na plecionych bransoletach milanese w pięciu odcieniach: złoty LTP-E140G-9AEF, srebrny LTP-E140D-7AEF, czarno-złoty LTP-E140GB-1AEF, czarny LTP-E140B-1AEF i LTP-E140R-9AEF w różowym złocie.

Zegarek Casio LTP-E140D-7AEF Vintage


Klasyczny zegarek Casio LTP-E140D-7AEF Vintage Casio

Zegarki Casio dzięki swoim plecionym bransoletom oraz klasycznym, okrągłym kopertom nawiązują do stylu oraz klimatu sprzed lat.


Jeśli od wielu lat kreujesz swój unikalny styl i nie należysz do osób, które ślepo podążają za trendami to najnowsza kolekcja Casio Retro jest kierowana właśnie do Ciebie.

Zegarek Casio LTP-E140G-9AEF VintagePodobne strony