Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300
POWRÓT14-01-2022

Nagroda dla Tommy Hilfiger za wybitne osiągnięcia!

29 listopada 2021 r. podczas gali The Fashion Awards Tommy Hilfiger odebrał nagrodę za wybitne osiągnięcia. – Jego wysiłki, aby zmienić świat na lepszy w połączeniu z wytrwałością, współpracą i instynktem, są tym, co go wyróżnia – powiedziała w wyjaśnieniu dyrektor generalna British Fashion Council Caroline Rush.  Tommy Hilfiger z prestiżową nagrodą  

źródło: the guardian

Prestiżowe wyróżnienie jest przyznawane corocznie przez fundację British Fashion Council. Organizacja od 2019 r. podejmuje wszechstronne przedsięwzięcia charytatywne na rzecz wsparcia rozwoju brytyjskiego przemysłu modowego. 

Gala The Fashion Awards odbywa się w celu uhonorowania marek i projektantów, którzy wprowadzają pozytywne zmiany w branży fashion. W jej trakcie są też zbierane środki na działalność fundacji. 


W tym roku po nagrodę w kategorii za wybitne osiągnięcia sięgnął amerykański dyktator mody Tommy Hilfiger. Jury doceniło jego wybitny wkład w światowy przemysł mody. Wyraziło także uznanie dla nieprzerwanego zaangażowania w kreowanie inkluzywnej marki, która skupia wokół siebie ludzi ze wszystkich środowisk. – Jako projektant i założyciel jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm lifestylowych na świecie, Tommy Hilfiger kieruje optymistyczną wizję przełamywania konwencji i celebrowania indywidualności. 

Poprzez innowacyjne partnerstwa, wspieranie integracji i różnorodności w branży modowej oraz pionierskie zrównoważone inicjatywy, stał się jednym z najbardziej wpływowych liderów ostatnich dwóch stuleci i inspiracją dla przyszłego pokolenia – oświadczyli przedstawiciele fundacji.  

Podczas gali został wyświetlony materiał prezentujący najważniejsze momenty w karierze ikony mody. Znalazła się w nim m.in. wzmianka o sklepie People’s Place i kampanii Meet The Hilfigers. Nagrodę w specjalnie zaprojektowanych przez Tommy'ego Hilfigera strojach wręczyli bizneswoman Kris Jenner oraz telewizyjny juror Law Roach. Tym samym słynny projektant dołączył do grona takich laureatów, jak: Giorgio Armani czy Ralph Lauren. Tommy Hilfiger – wybitny kreator trendów 

Tommy Hilfiger od początku torował sobie drogę do świata mody nieszablonowym myśleniem, otwartością na nowe kierunki rozwoju i bezkompromisowością w dążeniu do celu. Już jako osiemnastolatek otworzył w rodzinnej Elmirze butik o sugestywnej nazwie People’s Place. Sklep z nowojorskimi spodniami szybko zyskał popularność, stając się miejscem spotkań młodych miłośników popkultury z różnych środowisk. Po niepowodzeniu przedsięwzięcia przyszedł dla niego czas na kolejny krok – wyjazd do Nowego Jorku.

Tommy Hilfiger zaczął od pracy dla znanych projektantów, żeby wkrótce rozwinąć działalność pod własną marką. Od momentu jej powstania w 1985 r. kreator mody pozostaje wierny akademickiemu, klasycznemu stylowi preppy


To jednak nie oznacza niechęci brandu do zmian. Tommy Hilfiger bacznie obserwuje przemiany w branży i odpowiada na nie, dołączając do grona wizjonerów, którzy decydują o przyszłości odpowiedzialnej mody. W 2020 r. ogłosił strategię „Make it Possible", czyli opracowany na najbliższą dekadę plan zrównoważonego społecznie i ekologicznie rozwoju. To w połączeniu z odwagą w tworzeniu indywidualnego stylu sprawia, że nagroda dla Tommy'ego Hilfigera jest w pełni zasłużona.  

 
Są Ci bliskie styl i wartości marki? Zobacz damskie i męskie zegarki Tommy Hilfigerw ofercie ZEGAREK.NET 

Podobne strony