Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Wyniki konkursu na opinię. Edycja Listopad 2021

27-12-2021

Kochani, serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu na najlepszą opinię, którzy w listopadzie znaleźli czas, aby rzetelnie opisać kupione w naszym sklepie zegarki. Jesteśmy bardzo miło zaskoczeni niesamowitą ilością opinii, za które oczywiście jesteśmy niezmiernie wdzięczni! Zdanie każdego Klienta jest dla nas najcenniejszą informacją, która pomaga nam w ciągłym doskonaleniu jakości naszej obsługi. Przedstawiamy 4 najlepsze opinie: 


Opinie ZEGAREK.NET z serwisu Ceneo.pl

Zegarek Obaku Denmark V255LXVLML LAND - OCEAN - Aros Design House


" Na pewno jeszcze skorzystam z usług tego sklepu! Oprócz bezproblemowego zamówienia i dostawy dużym atutem sa dodatkowe opcje jak grawer czy ozdobne pudełko, które po wręczeniu prezentu moze posłużyć jako szkatułka :) Polecam!"


Zegarek Pierre Ricaud P22002.1V17Q Quartz Classic

" Zegarek pięknie się prezentuje na ręce. Stonowane kolory i nienachalny design sprawiają, że pasuje do każdej stylizacji. Jednocześnie złote akcenty w subtelny sposób czynią go wyjątkowo eleganckim. "Opinie ze strony ZEGAREK.NET


Zegarek Casio Vintage Digital A168WA-1YES

"Dzięki Szanownym Państwu oraz firmie Casio odbyłem sentymentalną podróż do lat swej młodości: przełom lat 80 i 90 ubiegłego wieku. Posiadałem wtedy podobny model. Nowy zegarek jest piękny i co najważniejsze, posiada rewelacyjne niebieskie podświetlenie ekranu. W tamtych czasach działało ono znacznie gorzej i odczyt czasu w warunkach ograniczonego oświetlenia był dla mnie praktycznie niemożliwy. Przyznam, że nie sądziłem, iż w obecnych czasach zakup takiego zegarka jest jeszcze w ogóle możliwy. Dziękuję firmie Casio oraz Szanownym Państwu za sprawienie mi tej ogromnej radości."

 


Zegarek Timex Scout TW4B06500 

"Genialny sklep, spadł mi z nieba. Musiałam "na już" kupić zegarek na prezent i dzięki zegarek.net to się udało :) W ciągu 24 godzin odebrałam piękny zegarek z grawerem. Super!!"


Gratulujemy zwycięzcom!