<<   POWRÓT 20-11-2018

Zegarki Atlantic Mariner - nowa odsłona nurków

Na wskroś szwajcarska i renomowana marka Atlantic ujawniła niedawno swoją nową kolekcję eleganckich zegarków nurkowych. Nazwa serii nosi nazwę"Mariner" (z ang. Marynarz), która jednoznacznie sugeruje styl i charakterystykę tych wyjątkowych czasomierzy. Wszystkie zegarki Atlantic Mariner noszą w sobie ducha szwajcarskiej tradycji, precyzji i funkcjonalności. Wyróżniają się przy tym nieskazitelną elegancją.Męskie zegarki Atlantic - klasyczne piękno i nowoczesny szlif

Marka Atlantic ma za sobą 130 lat tradycji zegarmistrzowskiej, a jej dziedzictwo jest naprawdę imponujące. Zanim powstał pierwszy zegarek Atlantic, niewielki, dwudziestoosobowy warsztat produkował jedynie części dla innych szwajcarskich manufaktur. Jednak nieposkromiona pasja i zaangażowanie założyciela firmy, Edwarda Kummera oraz jego zespołu sprawiły, że Atlantic szybko stał się marką rozpoznawalną w całym zegarkowym świecie. Jej spektakularny rozwój trwa do dziś. Obecnie zegarki Atlantic mają swoich entuzjastów na całym świecie i są uznawane za jedne z najbardziej niezawodnych. Tę nieposzlakowaną opinię podtrzymują modele z nowej serii Atlantic Mariner.
Atlantic Mariner – nowy zegarek w stylu diver

Najnowsza seria "nurków" Atlantic to niezwykle kusząca propozycja dla miłośników sportów wodnych, ale oczywiście nie tylko. Wśród sympatyków zegarków nie brakuje mężczyzn, którzy gustują właśnie w zegarkach nurkowych, używając ich na co dzień. Nowe męskie zegarki Atlantic Mariner stanowią kolekcję eleganckich modeli, sprawdzających się w każdej sytuacji. Są równie ekskluzywne co praktyczne. Jak na "nurka" przystało każdy model Mariner charakteryzuje się wysokim stopniem wodoszczelności, który w tym przypadku wynosi 200 m. Oznacza to, że można z nim pływać pod wodą. 


Szafirowe szkiełko jest bardzo odporne na zarysowania i doskonale chroni analogową, czytelną tarczę. Na cyferblacie widnieje datownik zaopatrzony w szkiełko powiększające. Każdy zegarek męski Atlantic Mariner jest zaopatrzony w pierścień antyrewersyjny, który obraca się ze stosownym, umiarkowanym oporem. Duża, ciężka koperta ze stali szlachetnej podkreśla męski charakter zegarków Atlantic z tej serii. Niemniej jednak obłe kształty koperty, jej wysoki połysk oraz stonowane kompozycje kolorystyczne tarcz i bezeli, nadają całości subtelnego wyrazu. Z pewnością jednak nurkowe modele z nowej kolekcji Atlantic utrzymane są w klasycznym, eleganckim stylu. Kolekcja obejmuje modele na bransolecie lub na pasku.Zegarki Atlantic Mariner na bransolecie

Modele z nowej serii Mariner umieszczone na bransolecie mają jednocześnie elegancki i prestiżowy charakter. Masywna koperta doskonale komponuje się z solidną bransoletą ze stali nierdzewnej. Różne kompozycje kolorystyczne w zestawieniu z połyskującą srebrną bransoletą decydują o nowoczesnej i ekskluzywnej prezencji tych czasomierzy. Zaprojektowane z klasą nowe zegarki Atlantic zadowolą każdego mężczyznę, który lubi wyraziste dodatki do swojej garderoby.

   


Zegarki Atlantic Mariner na pasku

Zegarki nurkowe Atlantic Mariner osadzone na pasku zostały opracowane z myślą o męskich użytkownikach, którzy nie specjalnie lubią wyróżniać się w tłumie. Paski w odcieniach brązu, czerni i błękitu są wykonane z wysokiej jakości skóry naturalnej. Podkreślają one design w stylu retro, który nadaje modelom prawdziwie klasycznej elegancji. Są to wyborne zegarki dla dystyngowanych mężczyzn. Zarówno modele na paskach jak i na bransolecie są zaopatrzone w wysokiej jakości mechanizmy kwarcowe.