Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

ADAM KORNACKI TWARZĄ ZEGARKÓW CASIO EDIFICE W POLSCE

02-03-2018

Zegarki Casio Edifice to stylowa kolekcja czasomierzy inspirowanych sportami motorowymi. "Speed and Inteligence", czyli prędkość i inteligencja to motto przyświecające projektantom zegarków z rodziny Casio Edifice. Takie zestawienie postawiło przed Casio niezwykle trudne zadanie wyboru twarzy dla tych wyjątkowych zegarków, która połączy oba te przymioty i odzwierciedli ducha wyścigowych modeli zegarków.
Luksusowy, męski zegarek Casio Edifice EQB-501XDB-1AER Premium na srebrnej, stalowej bransolecie i kopercie z analogową tarczą oraz subtarczami. Zegarek posiada funkcję pomiaru prędkości.


Padł jednak doskonały wybór. Ambasadorem marki w Polsce został nie kto inny jak Adam Kornacki, który jest niewątpliwie prawdziwym pasjonat i człowiek wielkiego sukcesu. Od najmłodszych lat nieustannie dążył do realizacji swoich marzeń i jeszcze przed rozpoczęciem studiów na wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, zaczął rozwijać swój warsztat dziennikarski. Niedługo potem zrealizował kolejne swoje marzenie zdobywając licencję wyścigową, co pozwoliło mu na odniesienie wielu sukcesów w wyścigach samochodowych. Adam Kornacki nie tylko zrealizował swoje ambitne cele, ale połączył je w jedno, dzięki czemu znany jest szerokiej publice z czołowych programów motoryzacyjnych w Polsce. Szybki i inteligentny - czy ktoś pasuje bardziej do serii Casio Edifice?

Stylowy zegarek Edifice Casio EQB-600D-1A2ER


Sportowy zegarek Edifice Casio EQB-501XDB-1AER

Cechy łączące Adama Kornackiego i zegarki Casio Edifice nie kończą się na tym aspekcie. Lata współpracy Casio z teamami Formuły 1 takimi, jak Red Bull, a teraz Scuderia Toro Rosso wymagały nietuzinkowego podejścia i umiejętności adaptacji, a także dążenia do uzyskania precyzji równej pomiarom najszybszych wyścigów świata. Równie nietuzinkowe podejście do życia ma Adam Kornacki, który nie tylko w wolnych chwilach gra na perkusji, ale łączy wszystkie swoje pasje z rolą pełnoetatowego ojca.


Funkcja znajdź telefon pozwala na znalezienie telefonu poprzez zegarek.


Podobnej elastyczności i wszechstronności dodają nam właśnie zegarki męskie Casio Edifice. W kolekcji znajdziemy budżetowe, klasyczne modele, a także niezwykle zaawansowane technologicznie i jednocześnie eleganckie czasomierze. Adama Kornacki zdecydował się między innymi na nowy nowy model Casio Edifice EQB-501XDB wspierany technologią Buletooth i Accurate Time, która automatycznie łączy się z telefonem, aby zagwarantować dokładną kalibrację zegarka.


Zobacz więcej zegarków Casio Edifice z technologią Bluetooth:

Sportowy, męski zegarek Casio Edifice EQB-501XDB-1AER Premium na srebrnej, stalowej bransolecie z czarną, analogowa tarczą ozdobioną niebieskimi jak i zielonymi akcentami oraz czarnym bezelem.Modny, męski zegarek Casio Edifice EQB-501XD-1AER Premium na srebrnej stalowej bransolecie z czarną analogową tarczą z subtarczami oraz czerwonymi zdobieniami.Japoński, męski zegarek Casio Edifice EQB-600D-1A2ER Premium na srebrnej, stalowej bransolecie z okrągłą, stalową, srebrną kopertą. Analogowa tarcza zegarka jest w czarnym kolorze. Na tarczy znajdują sie również subtarcze podkreślone niebieskimi zdobieniami.