Zimowa wyprzedaż
POWRÓT08-04-2022

Casio Vintage – czyli przepis na to jak w wielkim stylu powrócić do przeszłości

W latach 80. i 90. marzył Ci się elektroniczny Casio? Chętnie znów zobaczysz go na swoim nadgarstku? A może po prostu podobają Ci się retro zegarki? Mamy dobrą wiadomość: japońska marka w serii Casio Vintage prezentuje nową odsłonę kultowych modeli.  
Poznaj Casio Vintage 

Gdy Casio ponad cztery dekady temu wprowadził na rynek jeden z pierwszych zegarków elektronicznych – Casiotron – świat mody zachwycił się tym wodoodpornym, wielofunkcyjnym czasomierzem o futurystycznym jak na owe czasy designie. Dziś, kiedy wraca moda na lata 80. i 90., Casio Retro Vintage ponownie zyskuje na popularności. Zawdzięcza ją unikalnemu, ponadczasowemu stylowi oraz przydatnym na co dzień funkcjom: stoperowi, alarmowi i kalendarzowi. W najpopularniejszych kolekcjach, takich jak Iconic, Mini czy Oldschool znajdziesz kultowe modele w nieco odświeżonych odsłonach, wciąż bardzo podobnych jednak do pierwowzoru. Poznaj najciekawsze zegarki Casio Vintage! 
Damskie modele uzupełniające każdą stylizację 

LW-204-1BEF 

Czarny zegarek Casio retro z tworzywa sztucznego LW-204-1BEF wyróżnia się na kobiecym nadgarstku intrygującą, odrobinę sportową elegancją. To model lżejszy, wzorniczo uproszczony i unowocześniony w stosunku do klasycznego czasomierza.

Został też wzbogacony o dodatkowe funkcje, aby jeszcze efektywniej służyć na co dzień.  W odróżnieniu od wielu zegarków z kolekcji Casio Vintage ma podświetlenie diodą LED oraz timer z autopowtarzaniem. Stanowi doskonałą propozycję dla miłośniczek wygody i funkcjonalności w wersji retro.

casio vintage LW-204-1BEF


LA670WEA-7EF 

casio vintage LA670WEA-7EF

LA670WEA-7EF jest jednym z najbardziej uniwersalnych i klasycznych modeli w damskiej kolekcji Mini. Wyróżnia się drobną, kwadratową kopertą o szerokości 24 mm spójnie połączoną z delikatną bransoletą.

Za sprawą tych dwóch elementów Casio Vintage damski atrakcyjnie układa się na szczupłym kobiecym nadgarstku. Jego ponadczasowa srebrna kolorystyka i podstawowa funkcjonalność zdobędą serce miłośniczek prostej klasyki w duchu retro.


A700WEMG-9AEF 

W modelu A700WEMG-9AEF otrzymujemy efektowny mariaż tradycji z kilkoma nowoczesnymi akcentami. Koperta ma tu wyraźniej zaznaczony, prostokątny kształt. Ponadto jest zawieszona na modnej bransolecie mesh.

Złoty Casio Vintage zyskuje dzięki temu bardziej kobiecy, subtelny i odrobinę biżuteryjny charakter.

casio vintage A700WEMG-9AEF


A1000RG-5EF 

casio vintage A1000RG-5EF

Ten czasomierz powstał dla kobiet, którym podoba się unikalny kształt kultowych modeli Casio Retro Vintage, szukają w nich jednak więcej elegancji i efektowności. Damski Casio Vintage A1000RG-5EF zachwyca ciepłą kolorystyką. Jego bransoleta i obudowa koperty są utrzymane w kolorze brązu. 

Ramka wokół wyświetlacza przykuwa natomiast spojrzenia feerią odcieni ciemnego różu, które efektownie prezentują się w świetle. Dzięki funkcji iluminatora cyfrowa tarcza jest dobrze widoczna nawet w nocy.
Męskie modele dla prawdziwych mężczyzn 

A168WA-1YES 

A168WA-1YES to czasomierz najbardziej zbliżony do swojego przodka z lat 80. Pasuje do każdego mężczyzny, który chce mieć na nadgarstku kultowy Casio Retro - zegarek z nowszym mechanizmem, żywotną baterią (do 7 lat) oraz wyraźniejszym wyświetlaczem.

Model ma kopertę o niestandardowym kształcie i podstawową funkcjonalność bez timera. Wyposażony w podświetlenie illuminator niezawodnie wskazuje czas nawet w największych ciemnościach.

casio vintage A168WA-1YES


A168WEGB-1BEF 

casio vintage A168WEGB-1BEF

Casio Vintage męski A168WEGB-1BEF należy do bestsellerowych propozycji japońskiego brandu. Ma kwadratową kopertę z żywicy, trzysegmentową stalową bransoletę i podświetlenie illuminator. Łącząc ponadczasowe złoto z klasyczną czernią, dodaje klasy casualowym stylizacjom każdego dnia.


A168WEGM-9EF 

Chcesz wyraźnie podkreślić swoje zamiłowanie do stylu retro? Efektownie prezentujący się na nadgarstku Casio Vintage złoty A168WEGM-9EF z pewnością nie przemknie niezauważony.

Jego wyróżnikiem jest lustrzany efekt wizualny zastosowany na ramce wokół wyświetlacza. Szczególnie ciekawie wygląda skąpany w świetle, kiedy to przykuwa uwagę złotym blaskiem.

casio vintage A168WEGM-9EF


DBC-32-1AEF 

W latach 80/90 czasomierz z kalkulatorem stanowił szczyt marzeń wielu chłopców. A gdyby tak znów obudzić w sobie nastoletniego ducha? Zegarki Casio Vintage Oldschool to znakomita propozycja dla mężczyzny z nostalgią wspominającego dzieciństwo. Przypadnie też jednak do gustu współczesnemu nastolatkowi, który interesuje się nietuzinkowymi dodatkami i technologią.  

casio vintage DBC-32-1AEF

Męski zegarek Casio Vintage DBC-32-1AEF ciekawie nawiązuje do mody sprzed trzech dekad. Klawiatura kalkulatora nadaje mu niepowtarzalny design. To jednak jeszcze nie wszystkie funkcje, na jakie można w nim liczyć. Zegarek Casio oferuje przydatny w podróży kalkulator walut, datownik, stoper, funkcję drzemki, aż 5 multialarmów oraz funkcję telememo do zapisania kontaktów telefonicznych

Ma też podświetlenie auto LED, które można uruchomić ruchem ręki. Zestawienie aż tylu możliwości czyni z niego jeden z najciekawszych i najbardziej funkcjonalnych modeli z serii Vintage.


Udało Ci się znaleźć czasomierz dla siebie? A może potrzebujesz więcej propozycji? Zobacz wszystkie zegarki Casio w ZEGAREK.NET.