Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300
POWRÓT03-11-2021

Nowa twarz marki Tommy Hilfiger

Amerykański brand modowy Tommy Hilfiger zyskał nowego ambasadora. To niemiecki gwiazdor piłki nożnej Leon Goretzka. Utalentowany piłkarz będzie promował jesienno-zimową kolekcję biżuterii i zegarków Tommy Hilfiger.


TommyHilfiger – marka uwielbiana przez celebrytów

Tommy Hilfiger od lat 80. XX w. dyktuje trendy w modzie. Swoją rozpoznawalność zawdzięcza charakterystycznemu stylowi preppy, który łączy wygodę z elegancją i odrobiną luksusu. Do jego flagowych produktów należą koszulki polo, swetry w serek i chinosy. Portfolio brandu jest jednak znacznie szersze – obejmuje również biżuterię i zegarki o klasycznym, minimalistycznym wzornictwie ze sportowo-casualową nutą.

Zegarki Tommy Hilfiger


Hailey Baldwin i Winnie Harlow ambasadorki marki Tommy Hilfiger

Ich nową kolekcję będzie reprezentował piłkarz Leon Goretzka. To nie pierwsza współpraca brandu ze znaną postacią. Tommy Hilfiger wielokrotnie pokazał, że chętnie buduje swój prestiż, skupiając wokół swoich produktów celebrytów wyznających bliskie marce wartości. Jego ambasadorami zostały takie gwiazdy jak Lewis Hamilton, Hailey Baldwin czy Winnie Harlow.

Reprezentant Niemiec w piłce nożnej nie znalazł się w tym gronie przypadkowo. Brand od początku czerpie inspiracje ze sportowego wzornictwa. A najnowszy chronograf jest tego efektownym przykładem. Doskonale koresponduje z wizerunkiem sportowca o dużych sportowych osiągnięciach i pozytywnym podejściu do życia.

Leon Goretzka dla marki Tommy Hilfiger

Leon Goretzka – nowy ambasador marki TommyHilfiger

Leon Goretzka rozpoczął zawodową karierę w 2013 r., kiedy to jako zawodnik FC Schalke 04 zadebiutował w rozgrywkach Bundesligi. Od tego momentu osiągnął liczne sukcesy, w tym tytuł Króla strzelców w Pucharze Konfederacji 2017. Zapewniły mu renomę jednego z najbardziej cenionych współczesnych piłkarzy.


Leon Goretzka i jego piłkarskie osiągnięcia

Dla reprezentacji Niemiec rozegrał już 40 meczy, podczas których strzelił 14 bramek. Wraz z niemiecką drużyną sięgnął w 2016 r. po wicemistrzostwo olimpijskie, a rok później – Puchar Konfedereacji. Spore sukcesy odniósł również z zespołem Bayernu Monachium. Trzykrotnie został mistrzem Niemiec. Dwukrotnie zdobył Puchar i Superpuchar Niemiec, a także zwyciężył w Lidze Mistrzów. Doskonała gra i liczne osiągnięcia sprawiają, że jego wartość rynkową wycenia się dzisiaj na 70 mln euro.


Leon Goretzka daje się poznać nie tylko jako utalentowany sportowiec. Chętnie angażuje się w kwestie społeczne związane z nietolerancją, wykluczeniem, rasizmem czy walką z koronawirusem. Za swoją postawę uzyskał w 2020 r. tytuł mężczyzny roku niemieckiego magazynu GQ.

GQ magazyn Leon Goretzka mężczyzną roku
Źródło: https://www.gq-magazin.de/entertainment/galerie/blick-ins-heft-das-ist-die-november-ausgabe-der-gq


Działania podejmowanie zarówno na boisku, jak i poza nim zwróciły również uwagę marki Tommy Hilfiger na Leona Goretzkę. Otwarty, ambitny i zaangażowany społecznie piłkarz doskonale wpisuje się w wizerunek brandu.

W sezonie jesienno-zimowym 2021 r. będzie promował casualowo-sportowy chronograf i plecioną skórzaną bransoletkę – stylowy duet, który podkreśla klasę, męskość i zdecydowanie każdego, kto założy go na nadgarstek. Fotografia Leona Goretzki z nowym zegarkiem już zdobyła dziesiątki tysięcy polubień na Instagramie, co zwiastuje spory sukces najnowszej kolekcji Tommy'ego Hilfigera.