Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300
POWRÓT03-11-2017

Solarne zegarki QQ Smile Solar

Niewielu producentów tworzy zegarki solarne. Wymaga to opracowania zaawansowanej technologii i poświęcenia czasu dla jej udoskonalania, co zazwyczaj przekłada się na niemałą cenę zegarków. Zdaje się, że marki japońskie stały się ekspertem w tej dziedzinie, a swoje zegarki solarne oferują mimo to w przystępnej cenie. Zadowolenie klienta stawiają bowiem na pierwszym miejscu. Zegarki solarne QQ Smile Solar to bardzo oryginalna i niezwykła kolekcja zegarków. Modele zasilane są przez słońce lub inne źródła światła a przez to są przyjazne środowisku. Zegarki mają młodzieżowy look o prostych kształtach, ale ciekawej kolorystyce. W ich wnętrzu kryje się mechanizm solarny, którego produkcję rozpoczęło niewiele firm.

 
 

Jak działa mechanizm solarny? Na tarczy zegarka rozmieszczone są mikropanele, które pochłaniają światło słoneczne lub sztuczne. Tak zebrana energia zostaje zamieniona na energię elektryczną, a następnie magazynowana w kondensatorze i przekazywana do mechanizmu zegarka. Zegarki solarne QQ Smile Solar charakteryzują się dokładną pracą mechanizmu oraz co najważniejsze brakiem zapotrzebowania na baterie, dzięki czemu nie trzeba ich ręcznie nakręcać. Działają dzięki energii słonecznej pobieranej przez tarczę. Pełne naładowanie umożliwia korzystanie z zegarka przez okres do 3,5 miesiąca. Jest to bardzo zaawansowana technologia dzięki której możemy w prosty sposób zmniejszyć zanieczyszczenie środowiska oraz zaoszczędzić przy tym pieniądze. Kolejną cechą dzięki której, w kontekście zegarków QQ Smile Solar możemy używać słowa eko jest fakt, iż są one wykonane z materiałów recyklingowych. Przy tym wszystkim może zadziwić atrakcyjna cena. Nie wyklucza ona jednak najwyższej jakości.

Zegarek QQ RP00-026 THE SPICE DESIGNS


Zegarek QQ RP00-027 THE SPICE DESIGNS

Marka długo skupiała się na produkcji słynnych dwukolorowych modeli. Dziś jej oferta bogata jest we wzorzyste zegarki idealne na sezon wiosenny i letni, oraz ciekawe edycje limitowane zwracające uwagę na ważne kwestie środowiskowe. Należy do nich seria THE RED LIST, gdzie każdy zegarek przypomina o innym gatunku zwierzęcia zagrożonego wyginięciem. Znajdziemy tutaj m.in. żyrafę nigeryjską, leoparda śnieżnego, krokodyla filipińskiego, zebrę Grevy'ego, tygrysa sumatrzańskiego, pawia złotego i pytona birmańskiego. Sylwetki zwierząt i wzór ich skóry umieszczono na paskach. Inną wartościową edycją jest THE GREAT MEN, której paski posiadają portret wielkich ludzi jak Charles Darwin, Isaac Newton czy Wiliam Szekspir. 


Wygląd zegarków solarnych QQ Smile Solar jest zróżnicowany głównie dzięki barwom. Paleta kolorów jest naprawdę szeroka, każdy więc znajdzie swój ideał. Warto zaznaczyć, że kolekcja zawiera również małe zegarki stworzone z myślą o dzieciach QQ Smile Solar Mini. Zakup tego lub innego zegarka marki QQ oznacza wsparcie organizacji Table For Two walczącą z niedożywieniem dzieci w krajach Trzeciego Świata. 

Zegarek QQ RP00-025 THE SPICE DESIGNS


ekologiczne zegarki wykonane z recyklingowych materiałów nawiązują do gatunków zwierząt zagrożonych wyginięciem.


Podobne strony