Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300
POWRÓT19-04-2021

Wyjątkowe zestawy prezentowe zegarków Pierre Ricaud

Zabawa modą może sprawić wiele radości. Czasem wystarczy zmiana jednego elementu, aby nasza stylizacja nabrała zupełnie nowej prezencji. O tym doskonale wie marka Pierre Ricaud, która proponuje zestawy zegarków z paskiem i bransoletą. Wystarczy jeden ruch, by nasz czasomierz całkowicie zmienił charakter!Zegarek Pierre Ricaud na pasku, czy bransolecie?

Wybierając nowy zegarek, bardzo często zastanawiamy się, która z opcji - na pasku lub bransolecie - będzie lepsza. Marka Pierre Ricaud wychodzi naprzeciw tym trudnościom i proponuje zestawy, w których do zegarka dołączony jest pasek, oraz bransoleta. Rozwiązanie to sprawia, że w mgnieniu oka możemy zmienić formę zapięcia i cieszyć się zupełnie nowym wyglądem czasomierza. To tak, jak gdybyśmy posiadali dwa zegarki! Brzmi dobrze, prawda?

Zegarek Pierre Ricaud jako dodatek na pasku lub bransolecieJeden zegarek Pierre Ricaud, mnóstwo możliwości!

Zegarek Pierre Ricaud w eleganckiej stylistyce

Zestawy Pierre Ricaud na pasku i bransolecie dostępne są dla mężczyzn i kobiet. Jak na razie dostępnych jest dziesięć różnych wariantów kolorystycznych modeli.  Utrzymane zostały one w dość minimalistycznej stylistyce, w związku z czym królują tu czernie, złota, srebra, brązy, beże i fiolety. Wzornicza prostota sprawia, że bardzo łatwo dopasujemy tu zegarek do każdego stroju. Możliwość zamiany paska na bransoletę umożliwi z kolei podkreślenie codziennego, a także biżuteryjnego charakteru zegarku.


Pasek oczywiście jest tym typem zapięcia, które uważane jest za najbardziej tradycyjne. Zawieszona na skórzanym pasku koperta tym samym prezentuje się bardziej klasycznie i poważnie. Sprawdzi się w trakcie oficjalnych okoliczności; w pracy oraz wszędzie tam, gdzie panują określone wzorce stroju. Z kolei bransoleta - zwłaszcza mediolańska, cechuje się bardzo biżuteryjnym wyglądem. Z powodzeniem zastąpi tradycyjną biżuterię i stanie się częścią modnej ozdoby. Jej budowa sprawia, że będzie równie dobrze komponować się z elegancką sukienką, jak i codziennym T-Shirtem. Panowie mogą zestawiać ją  z luźnymi oraz półformalnymi koszulami.

Zestawy Pierre Ricaud w klasycznym stylu na złotej bransolecie meshDoskonała jakość zestawu Pierre Ricaud

Wysoka jakość zestawu Pierre Ricaud dla każdego

Zegarki w zestawach Pierre Ricaud zbudowane są ze stali szlachetnej, na którą za pomocą technologii PVD nałożono kolor. Tarczę przykrywa elastyczne szkło mineralne, zapewniające odpowiednią ochroną przed stłuczeniem i jednocześnie gwarantującą dobrą przejrzystość odczytu. Za działanie zegarków odpowiada jeden z najbardziej precyzyjnych na świecie systemów odmierzania czasu, czyli mechanizm kwarcowy Citizen Miyota 2035. Wyjątkiem pozostaje tu model P91079.5B13QF-SET, w którego środku skrywa się system Seiko VX7RE. Oba z nich pozostają wygodne w codziennym użytkowaniu, dzięki czemu nie musimy przejmować się technicznymi komplikacjami.Zestawy Pierre Ricaud na pasku i bransolecie - idealny prezent!

Zestawy zegarków Pierre Ricaud będą świetnym pomysłem na prezent dla bliskiej nam osoby. Dzięki temu, że do każdego zegarka dołączany jest pasek i bransoleta, nie musimy martwić się, iż nasz podarunek będzie nie nietrafiony. Jeden zegarek daje bowiem mnóstwo różnych możliwości! 

 Zestawy Pierre Ricaud jako idealny pomysł na prezent