<<   POWRÓT 19-04-2021

Wyjątkowe zestawy prezentowe zegarków Pierre Ricaud

Zabawa modą może sprawić wiele radości. Czasem wystarczy zmiana jednego elementu, aby nasza stylizacja nabrała zupełnie nowej prezencji. O tym doskonale wie marka Pierre Ricaud, która proponuje zestawy zegarków z paskiem i bransoletą. Wystarczy jeden ruch, by nasz czasomierz całkowicie zmienił charakter!Zegarek Pierre Ricaud na pasku, czy bransolecie?

Wybierając nowy zegarek, bardzo często zastanawiamy się, która z opcji - na pasku lub bransolecie - będzie lepsza. Marka Pierre Ricaud wychodzi naprzeciw tym trudnościom i proponuje zestawy, w których do zegarka dołączony jest pasek, oraz bransoleta. Rozwiązanie to sprawia, że w mgnieniu oka możemy zmienić formę zapięcia i cieszyć się zupełnie nowym wyglądem czasomierza. To tak, jak gdybyśmy posiadali dwa zegarki! Brzmi dobrze, prawda?Jeden zegarek Pierre Ricaud, mnóstwo możliwości!

Zestawy Pierre Ricaud na pasku i bransolecie dostępne są dla mężczyzn i kobiet. Jak na razie dostępnych jest dziesięć różnych wariantów kolorystycznych modeli.  Utrzymane zostały one w dość minimalistycznej stylistyce, w związku z czym królują tu czernie, złota, srebra, brązy, beże i fiolety. Wzornicza prostota sprawia, że bardzo łatwo dopasujemy tu zegarek do każdego stroju. Możliwość zamiany paska na bransoletę umożliwi z kolei podkreślenie codziennego, a także biżuteryjnego charakteru zegarku.


Pasek oczywiście jest tym typem zapięcia, które uważane jest za najbardziej tradycyjne. Zawieszona na skórzanym pasku koperta tym samym prezentuje się bardziej klasycznie i poważnie. Sprawdzi się w trakcie oficjalnych okoliczności; w pracy oraz wszędzie tam, gdzie panują określone wzorce stroju. Z kolei bransoleta - zwłaszcza mediolańska, cechuje się bardzo biżuteryjnym wyglądem. Z powodzeniem zastąpi tradycyjną biżuterię i stanie się częścią modnej ozdoby. Jej budowa sprawia, że będzie równie dobrze komponować się z elegancką sukienką, jak i codziennym T-Shirtem. Panowie mogą zestawiać ją  z luźnymi oraz półformalnymi koszulami.Doskonała jakość zestawu Pierre Ricaud

Zegarki w zestawach Pierre Ricaud zbudowane są ze stali szlachetnej, na którą za pomocą technologii PVD nałożono kolor. Tarczę przykrywa elastyczne szkło mineralne, zapewniające odpowiednią ochroną przed stłuczeniem i jednocześnie gwarantującą dobrą przejrzystość odczytu. Za działanie zegarków odpowiada jeden z najbardziej precyzyjnych na świecie systemów odmierzania czasu, czyli mechanizm kwarcowy Citizen Miyota 2035. Wyjątkiem pozostaje tu model P91079.5B13QF-SET, w którego środku skrywa się system Seiko VX7RE. Oba z nich pozostają wygodne w codziennym użytkowaniu, dzięki czemu nie musimy przejmować się technicznymi komplikacjami.Zestawy Pierre Ricaud na pasku i bransolecie - idealny prezent!

Zestawy zegarków Pierre Ricaud będą świetnym pomysłem na prezent dla bliskiej nam osoby. Dzięki temu, że do każdego zegarka dołączany jest pasek i bransoleta, nie musimy martwić się, iż nasz podarunek będzie nie nietrafiony. Jeden zegarek daje bowiem mnóstwo różnych możliwości!