<<   POWRÓT 13-06-2018

Marki modowe

Marka modowa to określenie producenta modnych produktów wyznaczających trendy na nowy sezon. Marki modowe skupiają się przede wszystkim na produkcji odzieży, jednak coraz częściej zwracają uwagę na akcesoria. Dodatki, zarówno w damskiej jak i męskiej modzie, mają coraz większe znaczenie. Dzięki temu wiele marek wprowadziło do swojej oferty zegarki, które świetnie dopełniają kolekcje ubrań.


Do najbardziej rozpoznawalnych marek modowych oferujących damskie i męskie zegarki należą:

 

Anne Klein

Anne Klein to marka, która skupia się na kobietach. Często kojarzona jest z DKNY, ponieważ projektowała dla niej sama Donna Karan. Warto wiedzieć, że dla firmy tej tworzyli też Michael Kors oraz Louis dell'Olio. Obecnie Anne Klein zajmuje silne miejsce wśród producentów zegarków designerskich dla kobiet i cieszy się rosnącą popularnością. Oferowane zegarki to wyjątkowo piękne, kobiece modele biżuteryjne. 

 

         

Esprit

Marka Esprit została założona w USA w 1968 roku. Firmę tę stworzyli Susie i Dough Tompkinson, którzy zaczynali od sprzedawania ubrań. Dzisiaj marka Esprit zajmuje się nie tylko projektowaniem i wytwarzaniem ubrań, ale także tworzeniem designerskich dodatków jak zegarki. W ofercie marki można znaleźć zarówno zegarki damskie jak i męskie.

 

         

Tommy Hilfiger

Pierwsza kolekcja sygnowana nazwiskiem projektanta Tommy Hilfiger'a pojawiła się w 1985 roku i obejmowała odzież męską. Dzisiaj marka ta rozpoznawalna jest na całym świecie nie tylko za sprawą projektów ubrań, ale i butów czy modnych dodatków,  jak np. zegarki. Każdy zegarek tej marki wykonany jest z wysokiej jakości materiałów i w zgodzie z najnowszymi trendami. 

         

DKNY

Firma DKNY została założona przez uzdolnioną projektantkę mody Donnę Karan, która sztuki nauczyła się w renomowanej szkole Parsons Schol of Design w Nowym Jorku. Właśnie w tym mieście od roku 1988 można znaleźć firmę DKNY. W designerskich projektach zegarków widoczne jest łączenie komfortu, luksusu i nowoczesności.

 

             

Guess

Marka Guess została założona przez czterech braci Marciano w 1981 roku w Kalifornii. Swoje początki stawiała na rynku odzieżowym, ale w ciągu lat wzbogaciła projekty o dodatki, takie jak torebki damskie, obuwie czy biżuterię i zegarki. Te ostatnie wyróżnia przede wszystkim nowoczesny design. 


       

Fossil

Młoda amerykańska marka Fossil, która słynie z projektów oryginalnej biżuterii oraz zegarków o unikatowym wzornictwie. Produkty kierowane są przede wszystkim do młodych ludzi, dla których istotne jest tworzenie i doskonalenie własnego wizerunku. Marka pomaga w tym poprzez wdrażanie oryginalnych projektów i otwartość na potrzeby klientów.