Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300
POWRÓT13-06-2018

Marki modowe

Marka modowa to określenie producenta modnych produktów wyznaczających trendy na nowy sezon. Marki modowe skupiają się przede wszystkim na produkcji odzieży, jednak coraz częściej zwracają uwagę na akcesoria. Dodatki, zarówno w damskiej jak i męskiej modzie, mają coraz większe znaczenie. Dzięki temu wiele marek wprowadziło do swojej oferty zegarki, które świetnie dopełniają kolekcje ubrań.


Do najbardziej rozpoznawalnych marek modowych oferujących damskie i męskie zegarki należą:


Anne Klein

Anne Klein to marka, która skupia się na kobietach. Często kojarzona jest z DKNY, ponieważ projektowała dla niej sama Donna Karan. Warto wiedzieć, że dla firmy tej tworzyli też Michael Kors oraz Louis dell'Olio. Obecnie Anne Klein zajmuje silne miejsce wśród producentów zegarków designerskich dla kobiet i cieszy się rosnącą popularnością. Oferowane zegarki to wyjątkowo piękne, kobiece modele biżuteryjne.


Elegancki, damski zegarek Anne Klein AK-2210NMGB na bransolecie z tworzywa sztucznego i stali w kolorze niebieskim jak i złotym. Okrągła koperta zegarka jest złota, wykonana ze stali. Tarcza zegarka jest czarna z złotymi indeksami jak i wskazówkami.Biżuteryjny, damski zegarek Anne Klein AK-2230CBRG na bransolecie wykonanej z metalu w kolorze różowego złota. Okrągła koperta zegarka jest z metalu w kolorze różowego złota z cyrkoniami. Tarcza zegarka jest niebieska z indeksami wskazówkami w kolorze różowego złota.Elegancki, damski zegarek Anne Klein AK-2390BKGB na ceramicznej, czarnej bransolecie oraz okrągłej kopercie wykonanej ze stali w złotym kolorze. Giloszowana tarcza jest w czarnym kolorze z diamentami oraz wskazówkami jak i indeksami w kolorze złota.

Esprit

Marka Espritzostała założona w USA w 1968 roku. Firmę tę stworzyli Susie i Dough Tompkinson, którzy zaczynali od sprzedawania ubrań. Dzisiaj marka Esprit zajmuje się nie tylko projektowaniem i wytwarzaniem ubrań, ale także tworzeniem designerskich dodatków jak zegarki. W ofercie marki można znaleźć zarówno zegarki damskie jak i męskie.


Modny, męski zegarek Esprit ES107591003 na czarnym skórzanym pasku z kopertą wykonaną ze stali i pokryta PVD w kolorze różowego złota. Analogowa tarcza zegarka jest czarna z datownikiem na godzinie trzeciej oraz wskazówkami jak i indeksami w kolorze różowego złota.Elegancki, damski zegarek Esprit ES108532002 na skórzanym pasku w brązowym kolorze z kopertą ze stali pokryta PVD w złotym kolorze. Analogowa tarcza zegarka jest w srebrnym kolorze z trzema subtarczami w złotym kolorze. Wskazówki jak i indeksy są w złotym kolorze.Klasyczny, męski zegarek Esprit ES108721002 na skórzanym czarnym pasku z okrągłą, stalową, czarną kopertą. Tarcza zegarka jest w srebrnym kolorze z ozdobną szachownicą na srodku. Wskazówki jak i indeksy zegarka Esprit są w srebrnym kolorze.

Tommy Hilfiger

Pierwsza kolekcja sygnowana nazwiskiem projektanta Tommy Hilfiger'a pojawiła się w 1985 roku i obejmowała odzież męską. Dzisiaj marka ta rozpoznawalna jest na całym świecie nie tylko za sprawą projektów ubrań, ale i butów czy modnych dodatków, jak np. zegarki. Każdy zegarek tej marki wykonany jest z wysokiej jakości materiałów i w zgodzie z najnowszymi trendami.

Sportowy, męski zegarek Tommy Hilfiger 1791264 na pasku z tworzywa sztucznego w czerwonym kolorze z okrągłą, stalową kopertą w czarnym kolorze. Analogowa tarcza jest w czarnym kolorze z datownikiem na godzinie trzeciej. Indeksy zegarka są w białym kolorze, a wskazówki w czarnym.Elegancki, damski zegarek Tommy Hilfiger 1781666 na stalowej bransolecie pokrytej PVD w kolorze różowego złota. Koperta zegarka jest okrągła w kolorze różowego złota ze stali. Analogowa tarcza zegarka jest w białym kolorze z trzema subtarczami w kolorze różowego złota. Wskazówki jak i indeksy są w białe z obwódką w kolorze różowego złota.Elegancki, męski zegarek Tommy Hilfiger 1791245 na skórzanym pasku ze stalową kopertą w czarnym kolorze. Analogowa tarcza zegarka w czarnym kolorze posiada datownik na godzinie trzeciej oraz trzy subtarcze, które ozdobione są złotym kolorem.

DKNY

Firma DKNY została założona przez uzdolnioną projektantkę mody Donnę Karan, która sztuki nauczyła się w renomowanej szkole Parsons Schol of Design w Nowym Jorku. Właśnie w tym mieście od roku 1988 można znaleźć firmę DKNY. W designerskich projektach zegarków widoczne jest łączenie komfortu, luksusu i nowoczesności.


Elegancki, damski zegarek DKNY NY2542 na stalowej, srebrnej bransolecie z kopertą wykonaną również ze stali w stym samym kolorze co bransoleta. Analogowa tarcza zegarka posiada datownik pomiędzy godziną czwartą, a piątą oraz trzy skromne subtarcze. Wszystkie wskazówki jak i indeksy zegarka są w kolorze złotym.Elegancki, damski zegarek DKNY NY2426 na stalowej, czarnej bransolecie w kształcie łańcuszka. Koperta zegarka jest jest ze stali w czarnym kolorze. Minimalistyczna, czarna tarcza zegarka posiada indeksy oraz wskazówki w złotym kolorze w postaci cieniutkich kreseczek.Stylowy, damski zegarek DKNY NY2287 STANHOPE na bransolecie wykonanej ze stali, pokrytej powłoka PVD w kolorze różowego złota. Okrągła koperta zegarka jest ze stali i w tym samym kolorze co bransoleta. Analogowa tarcza zegarka jest w kolorze różowego złota z małymi kryształkami naokoło oraz indeksami jak i wskazówkami w kolorze różowego złota.

Guess

Marka Guess została założona przez czterech braci Marciano w 1981 roku w Kalifornii. Swoje początki stawiała na rynku odzieżowym, ale w ciągu lat wzbogaciła projekty o dodatki, takie jak torebki damskie, obuwie czy biżuterię i zegarki. Te ostatnie wyróżnia przede wszystkim nowoczesny design.


Modny, damski zegarek Guess W0330L1 na stalowej bransolecie i kopercie w kolorze złota. Tarcza zegarka jest złota łącznie z subtarczami, indeksami oraz wskazówkami.Stylowy, męski zegarek Guess W0496G4 na skórzanym pasku w niebieskim kolorze ze stalową kopertą pokrytą powłoka PVD w kolorze złotego różu. Analogowa tarcza zegarka jest w kolorze niebieskim z niebieskimi subtarczami ozdobionymi złotym różem. Indeksy jak i wskazówki są w kolorze różowego złotaElegancki, męski zegarek Guess W0871G1 na stalowej bransolecie typu mesh w srebrnym kolorze. Okragła koperta ze stali jest w kolorze srebrnym. Analogowa tarcza zegarka jest w czarnym kolorze z czterema subtarczami i jedna z nich pokazuje fazy księżyca. Indeksy jak i wskazówki są w srebrnym kolorze.

Fossil

Młoda amerykańska marka Fossil, która słynie z projektów oryginalnej biżuterii oraz zegarków o unikatowym wzornictwie. Produkty kierowane są przede wszystkim do młodych ludzi, dla których istotne jest tworzenie i doskonalenie własnego wizerunku. Marka pomaga w tym poprzez wdrażanie oryginalnych projektów i otwartość na potrzeby klientów.


Stylowy, męski smartwatch Fossil Q FTW1124 Q Crewmaster Hybrid Smartwatch na czarnym pasku z tworzywa sztucznego z kopertą wykonaną ze stali w srebrnym kolorze. Bezel zegarka Fossil Q jest w takich kolorach jak żółty, pomarańczowy i czerwony. Analogowa tarcza zegarka jest w czarnym kolorze z białymi indeksami jak i wskazówkami.Modny, damski zegarek Fossil FTW2111 Q Wander Smartwatch na stalowej bransolecie w srebrnym kolorze z okrągłą kopertą wykonana ze stali również w srebrnym kolorze. Tarcza zegarka Fossil jest cyfrowa.Klasyczny, damski zegarek Fossil ES3487 JACQUELINE na beżowym, skórzanym pasku ze stalową kopertą pokrytą PVD w kolorze różowego złota. Analogowa tarcza zegarka jest w białym kolorze z datownikiem na godzinie szóstej. Indeksy jak i wskazówki są w kolorze różowego złota.