Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300
Smartwatch hybrydowy Skagen Connected

Smartwatch hybrydowy Skagen Connected

2017-11-03
Zegarki hybrydowe Skagen Connected to propozycja dla osób, które szukają nowoczesnych rozwiązań, ale chciałyby zostać przy tradycyjnym wzornictwie. Właśnie te dwa aspekty w przemyślany i wysmakowany sposób połączyła marka Skagen Denmark. Inteligentne zegarki Skagen Connected zachowały prostą i stylową stylistykę inspirowaną skandynawskim designem.
Dostępne są modele na pasku oraz na bransolecie. Duże tarcze, choć w różnych kolorach są skonstruowane identycznie. Wyraźne arabskie indeksy godzinowe otacza krąg mniejszych cyfr, które służą do odczytu aktualnego dnia miesiąca. Mała tarcza to skarbiec funkcjonalności. Jej prawa połowa służy za asystenta codziennej aktywności fizycznej. Skala sięgająca do 100 % pokazuje jaka część codziennych założeń została już wykonana. Lewa część to tryby pozostałych funkcji odpowiedzialnych za alarm, powiadomienia ze smartfona czy drugą strefę czasową.
skagen connected smartwatch hybrydowy

Warto zaznaczyć, że zegarki nie wymagają ładowania. Działają na baterię, którą można łatwo wymienić.

Aby uzyskać dostęp do funkcjonalności zegarka, należy ściągnąć na telefon aplikację mobilną Skagen Connected i sparować z nią zegarek. Zajmuje to chwilę.

Zobacz: JAK SPAROWAĆ SMARTWATCH SKAGEN CONNECTED Z TELEFONEM

smartwatch skagen connected męski

KROKOMIERZ

Po sparowaniu zegarka i jego kalibracji otrzymujemy dostęp do ustawień i codziennych statystyk. Możemy ustawić codzienny cel kroków. Zegarek każdego dnia obliczy ich ilość, a następnie przeliczy na spalone kalorie oraz przebyty dystans. Będzie również informować o Twoich rekordach.

MONITORING SNU

Ta funkcja wymaga spania z zegarkiem na nadgarstku. Dzięki temu z samego rana w aplikacji można odczytać informacje o długości przebytego snu oraz jego fazach. Okresy płytkiego i głębokiego snu będą pokazane na wykresie. Słabo się wysypiasz? Po samodzielnej analizie swoich wyników możesz odkryć, że nawet po nieznacznym przesunięciu pory chodzenia spać wpłyniesz na poprawę jakości snu. Złap swój głęboki sen o najlepszej porze!

DRUGA STREFA CZASOWA

Podróżujesz? A może prowadzisz negocjacje z zagraniczną firmą? Sprawdź, kiedy możesz zadzwonić do innej strefy czasowej! W aplikacji wybierz z rozwijanej listy odpowiednią strefę. Godzinę możesz sprawdzić w każdej chwili używając tylko zegarka. Wystarczy raz nacisnąć środkowy guzik na kopercie, tak by mała wskazówka przesunęła się na tryb A. Duże wskazówki natychmiast przestawią się na chwilę na inny czas i umożliwią odczyt godziny. Przydatne? Jasne!

DATOWNIK

Podwójne naciśnięcie tego samego przycisku przesuwa małą wskazówkę w tryb B. Odpowiada on za odczyt daty. Duże wskazówki spotkają się w jednym miejscu tak by wskazać dzień miesiąca.

smartwatch bransoleta czarny skagen

ALARM

Tryb C czyli potrójne naciśnięcie środkowego przycisku zdradza, na którą godzinę jest ustawiony alarm. W tym przypadku wskazówki także przestawiają się na odpowiednią godzinę. W aplikacji można ustawić kilka alarmów dziennie. Zegarek powiadomi Cię o nich wibracjami, których siłę również można dopasować przez aplikację mobilną.

Do czego w takim razie dwa pozostałe przyciski?

Górny to szybki dostęp do daty. Dolny uruchamia technologię SKAGEN LINK. Tutaj możesz zdecydować się na jedną z najbardziej przydatnych dla Ciebie funkcji i przypisać ją do tego przycisku.

Damski skagen

FUNKCJA ZNAJDŹ TELEFON

Jeżeli zdecydujesz się na tą opcję, po naciśnięciu dolnego guzika zegarek wywoła dzwonek w telefonie. Nie musisz już go szukać w torbie, by przekonać się że masz go przy sobie. Po prostu wiesz, że tam jest.

ZRÓB ZDJĘCIE

Zdjęcie bez selfie stick? Teraz jest to możliwe! Ustaw telefon w wybranym miejscu a przyciskiem na zegarku zrób zdjęcie. Gotowe!

STEROWANIE MUZYKĄ

Jeżeli nie możesz żyć bez muzyki, przypisz do SKAGEN LINK sterowanie utworami w telefonie. Teraz możesz zostawić telefon w kieszeni lub w dowolnym miejscu a zegarek pomoże włączyć, pauzować i zmieniać utwory.

POWIADOMIENIA Z TELEFONU

Wracając do małej tarczy na zegarku należałoby opisać jej lewą połowę oraz kolory które się na niej znajdują. Stonowane odcienie szarości i niebieskiego to kolory które możesz przypisać do najważniejszych kontaktów w swoim telefonie. Możesz wybrać 6 osób. Jeżeli oddalisz się od telefonu lub będzie on wyciszony, zegarek powiadomi Cię wibracjami, że Twój ktoś dzwoni albo wysłał sms’a.

smartwatch skagen

Teraz znasz już wszystkie funkcje niezwykłego zegarka hybrydowego Skagen Connected! Spodziewałeś się? Decydując się na jeden z modeli będziesz miał na ręku tradycyjny zegarek, który nie musi zdradzać, że jest Twoim osobistym trenerem fitness. Jeśli jednak zechcesz, możesz pochwalić się jego nieprzeciętnymi zdolnościami.

Zobacz: WSZYSTKIE SMARTWATCHE DOSTĘPNE W NASZYM SKLEPIE

Autor artykułu

Mateusz Górski- autor artykułu
Mateusz GórskiMiłośnik tenisa z zamiłowaniem do technologii. Nie przegapił żadnego meczu polskiej reprezentacji i z taką samą pasją śledzi nowinki w świecie smartwatchów. Jego wiedza o najnowszych funkcjach tych urządzeń jest nieoceniona dla każdego, kto chce być na bieżąco.