POWRÓT03-11-2017

Smartwatch hybrydowy Skagen Connected

Zegarki hybrydowe Skagen Connected to propozycja dla osób, które szukają nowoczesnych rozwiązań, ale chciałyby zostać przy tradycyjnym wzornictwie. Właśnie te dwa aspekty w przemyślany i wysmakowany sposób połączyła marka Skagen DenmarkInteligentne zegarki Skagen Connected zachowały prostą i stylową stylistykę inspirowaną skandynawskim designem. 
Dostępne są modele na pasku oraz na bransolecie. Duże tarcze, choć w różnych kolorach są skonstruowane identycznie. Wyraźne arabskie indeksy godzinowe otacza krąg mniejszych cyfr, które służą do odczytu aktualnego dnia miesiąca. Mała tarcza to skarbiec funkcjonalności. Jej prawa połowa służy za asystenta codziennej aktywności fizycznej. Skala sięgająca do 100 % pokazuje jaka część codziennych założeń została już wykonana. Lewa część to tryby pozostałych funkcji odpowiedzialnych za alarm, powiadomienia ze smartfona czy drugą strefę czasową. 


Hybrydowe smartwatche Skagen connected na brązowym pasku oraz czarnej bransolecie typu mesh.  Tarcze zegarków są w czarnym jak i niebieskim kolorze.


Warto zaznaczyć, że zegarki nie wymagają ładowania. Działają na baterię, którą można łatwo wymienić. 

Aby uzyskać dostęp do funkcjonalności zegarka, należy ściągnąć na telefon aplikację mobilną Skagen Connected i sparować z nią zegarek. Zajmuje to chwilę.

Zobacz: JAK SPAROWAĆ SMARTWATCH SKAGEN CONNECTED Z TELEFONEMKROKOMIERZ
Po sparowaniu zegarka i jego kalibracji otrzymujemy dostęp do ustawień i codziennych statystyk. Możemy ustawić codzienny cel kroków. Zegarek każdego dnia obliczy ich ilość, 
a następnie przeliczy na spalone kalorie oraz przebyty dystans. Będzie również informować o Twoich rekordach. 

MONITORING SNU
Ta funkcja wymaga spania z zegarkiem na nadgarstku. Dzięki temu z samego rana w aplikacji można odczytać informacje o długości przebytego snu oraz jego fazach. Okresy płytkiego i głębokiego snu będą pokazane na wykresie. Słabo się wysypiasz? Po samodzielnej analizie swoich wyników możesz odkryć, że nawet po nieznacznym przesunięciu pory chodzenia spać wpłyniesz na poprawę jakości snu. Złap swój głęboki sen o najlepszej porze!

Klasyczny, męski zegarek Skagen SKT1104 HAGEN CONNECTED na skórzanym brązowym pasku z srebrną, stalową kopertą oraz tarcza w czarnym kolorze z jasnymi wskazówkami.


Kwarcowy, męski zegarek Skagen SKT1109 HAGEN CONNECTED na czarnej bransolecie typu mesh z analogowa tarcza w czarnym kolorze. Koperta zegarka jest również w czarnym kolorze jak i tarcza.

DRUGA STREFA CZASOWA
Podróżujesz? A może 
prowadzisz negocjacje z zagraniczną firmą? Sprawdź, kiedy możesz zadzwonić do innej strefy czasowej! W aplikacji wybierz z rozwijanej listy odpowiednią strefę. Godzinę możesz sprawdzić w każdej chwili używając tylko zegarka. Wystarczy raz nacisnąć środkowy guzik na kopercie, tak by mała wskazówka przesunęła się na tryb A. Duże wskazówki natychmiast przestawią się na chwilę na inny czas i umożliwią odczyt godziny. Przydatne? Jasne!

DATOWNIK
Podwójne naciśnięcie tego samego przycisku przesuwa małą wskazówkę w tryb B. Odpowiada on za odczyt daty. Duże wskazówki spotkają się w jednym miejscu tak by wskazać dzień miesiąca. 

 

ALARM
Tryb C czyli potrójne naciśnięcie środkowego przycisku zdradza, na którą godzinę jest ustawiony alarm. W tym przypadku wskazówki także przestawiają się na odpowiednią godzinę. W aplikacji można ustawić 
kilka alarmów dziennie. Zegarek powiadomi Cię o nich wibracjami, których siłę również można dopasować przez aplikację mobilną. 
     D
o czego w takim razie dwa pozostałe przyciski? 

Górny to szybki dostęp do daty. Dolny uruchamia technologię SKAGEN LINK. Tutaj możesz zdecydować się na jedną z najbardziej przydatnych dla Ciebie funkcji i przypisać ją do tego przycisku.


FUNKCJA ZNAJDŹ TELEFON
Jeżeli zdecydujesz się na tą opcję, po naciśnięciu dolnego guzika zegarek wywoła dzwonek w telefonie. Nie musisz już go szukać w torbie, by przekonać się że masz go przy sobie. Po prostu wiesz, że tam jest.

ZRÓB ZDJĘCIE
Zdjęcie bez selfie stick? Teraz jest to możliwe! Ustaw telefon w wybranym miejscu 
a przyciskiem na zegarku zrób zdjęcie. Gotowe! 

Sportowy zegarek unisex marki Skagen SKT1103 HAGEN CONNECTED na skórzanym brązowym pasku z koperta ze stali w kolorze różowego złota oraz analogową tarczą w niebieskim kolorze.
Modny zegarek unisex marki Skagen na czarnym skórzanym pasku z srebrną kopertą ze stali oraz białą, analogową tarczą.

STEROWANIE MUZYKĄ
Jeżeli nie możesz żyć bez muzyki, przypisz do SKAGEN LINK sterowanie utworami w telefonie. Teraz możesz zostawić telefon w kieszeni lub w dowolnym miejscu a zegarek pomoże włączyć, pauzować i zmieniać utwory.

POWIADOMIENIA Z TELEFONU
Wracając do małej tarczy na zegarku należałoby opisać jej lewą połowę oraz kolory które się na niej znajdują. Stonowane odcienie szarości i niebieskiego to kolory które możesz przypisać do najważniejszych kontaktów w swoim telefonie. Możesz wybrać 6 osób. Jeżeli oddalisz się od telefonu lub będzie on wyciszony, zegarek powiadomi Cię wibracjami, że Twój ktoś dzwoni albo wysłał sms’a.      

Teraz znasz już wszystkie funkcje niezwykłego zegarka hybrydowego Skagen Connected! Spodziewałeś się? Decydując się na jeden z modeli będziesz miał na ręku tradycyjny zegarek, który nie musi zdradzać, że jest Twoim osobistym trenerem fitness. Jeśli jednak zechcesz, możesz pochwalić się jego nieprzeciętnymi zdolnościami. 


Zobacz: WSZYSTKIE SMARTWATCHE DOSTĘPNE W NASZYM SKLEPIE

 

SORTUJFILTRY0

Podobne strony