Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Doodle Doodle The Original

9wyniki

Zegarek Doodle the original z motywem wiśni na pasku

Zegarki Doodle Doodle The Original to propozycja dla osób nielubiących nudy. Czasomierze mają niezwykły design, który zwróci uwagę każdego, kto szuka nietuzinkowych dodatków. Producent wykorzystał wysokiej jakości tworzywo sztuczne do stworzenia kolorowych pasków. Dzięki temu zegarki Doodle są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, jakie mogą powstać podczas codziennego użytkowania. Fantazyjne tracze w modnym stylu ożywią stylizacje. Wskazówki są delikatne i nie przyćmiewają wzorów. Proponowane przez Doodle zegarki zachwycają idealnie dopasowanymi do pasków kopertami. Wzorów i kolorów jest tak wiele, że każdy znajdzie coś dla siebie. 

FILTRY0

Zegarki Doodle – bogate zdobienia 

Europejski producent postawił w swoich czasomierzach na wyraziste, efektowne wzornictwo. Zegarki Doodle Doodle The Original w czarno-białych odcieniach mają namalowane psy, koty, gitary czy czaszki. Taka różnorodność sprawia, że żaden model nie jest taki sam i wyróżnia się na tyle innych. Dla fanów kolorów odpowiednie będą stworzone przez Doodle zegarki z wiśniami, kwiatami lub smokami. Tarcze oraz paski współgrają ze sobą, tworząc idealną całość. Tradycyjne zapięcie na sprzączkę jest bezpieczne i wytrzymałe, a wyjątkowe wzory na tarczy chroni szkło mineralne, dzięki któremu zegarek zawsze wygląda jak nowy. 

 Zegarki Doodle the Original na pasku z motywem czaszki

Doodle – zegarki wyjątkowe i funkcjonalne 

Zegarek Doodle DO35009 HEART DOODLE WATCH zegarek na pasku z motywem serca

To, że zdobienia są na pierwszym miejscu w europejskich czasomierzach, nie oznacza, że zegarki są tylko do ozdoby. Zegarki Doodle mają niezawodny kwarcowy mechanizm. Takie rozwiązanie zapewnia długotrwałe działanie i zawsze aktualną godzinę na tarczy. Producent zapewnia aż 2 lata gwarancji, dlatego bez obaw możesz korzystać z czasomierza przez długi czas. Zegarki Doodle Doodle The Original mogą z powodzeniem być dobrym pomysłem na prezent. Nie dość, że zachwycą wyjątkowym wyglądem, to dodatkowo będą funkcjonalnym dodatkiem na co dzień. 

Zobacz całą kolekcję zegarków Doodle dostępną w naszej ofercie!