Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Doodle

9wyniki

Zegarki Doodle

Zegarki Doodle to prawdziwa eksplozja kolorów i szalonych wzorów z całego świata! Dla kreatywnych i niepokornych osób, którym do głowy przychodzi milion pomysłów na sekundę. Wreszcie dla odważnych, pragnących realizować własne marzenia i wyróżniać się z tłumu.

FILTRY0

Zegarki Doodle dla tych, którzy chcą więcej

Zegarki Doodle jak sama nazwa wskazuje powstały z inspiracji prostymi rysunkami wykonanymi niemal automatycznie podczas słuchania wykładu, rozmowy z kimś lub oglądania filmu. Mogą one coś przedstawiać lub składać się po prostu z przypadkowych i abstrakcyjnych linii. Wielokrotnie grafiki nawiązują do ikon popkultury lub symboli kojarzącymi się z poszczególnymi regionami świata.

Zegarki Doodle dla tych, którzy chcą więcej


Zegarki Doodle dla tych, którzy chcą więcej od życia
Wystarczy tylko spojrzeć na tarczę zegarków Doodle, by dać się porwać fantazji i przenieść do Meksyku, Tybetu, czy w dzielnice Nowego Jorku. Na cyferblatach zobaczymy bowiem Sante Muerte, Buddę, japońskie smoki, a nawet tygrysa. Wiele grafik przynoszącym na myśl tatuaże, kulturę orientu i rocka, a także typowo miejskie graffiti. Zajmujące cały cyferblat i paski wizerunki przyciągają wzrok swoją ozdobnością i buntowniczym charakterem. Prostota formy i brak jakichkolwiek wskazań godzinnych na tarczy sprawia, że mamy tu do czynienia z bardzo nowoczesnym projektem.Obudź w sobie zwierzę z zegarkami Doodle!

Zwierzęta niemal od zawsze były symbolem i uosobieniem nieposkromionej natury człowieka, a także jego charakterystycznych cech. Wielokrotnie tatuowano je na ciele, aby przejąć ich sprawność. Widniejący na tarczy zegarka tygrys, smok, czy pies uosabia siłę wojownika, który poradzi sobie w każdej sytuacji. To świetne dodatki dla wszystkich nastolatków i młodych mężczyzn nielubiących płynąć z nurtem, ale chcących wyznaczać własne zasady. Wpisujące się w miejski klimat wzornictwo zegarków bardzo dobrze odnajdzie się ze wszystkimi casualowymi ubraniami, nadając im wyrazistości i modnego charakteru.

Obudź w sobie zwierzę z zegarkami Doodle!Na czarno, czy na biało? Jaki zegarek Doodle wybierzesz?

Na czarno, czy na biało? Jaki zegarek Doodle wybierzesz?

Kolekcja damskaDoodle to zestawienie dziewczęcości z prawdziwie rockową duszą. Róż miesza się z czerwienią i czernią, a na tarczach możemy zobaczyć motywy kolorowych czaszek oraz meksykańską Sante Muertę. Z pewnością modele te przypadną do gustu wszystkim lubiącym wyróżniać się z tłumu dziewczynom. W portfolio marki znajdziemy również egzemplarze na wielbicielek folku, orientu czy po prostu zabawnego wzornictwa! Koty, owoce, rośliny oraz brylanty znajdą zainteresowanie wśród wszystkich dziewczyn, dla których zegarek ma być oryginalnym dopełnieniem codziennego stroju.Modnie i na czas z zegarkami Doodle!

Pomimo iż całą tarcza została wypełniona grafiką i brak tutaj oznaczeń godzinowych, to odczytanie czasu w zegarkachDoodle nie sprawia najmniejszego kłopotu. To wszystko za sprawą odpowiedniego doboru kolorów i szerokich, widocznych wskazówek. Wykonane ze stali szlachetnej koperty i przykryte szkłem mineralnym tarcze, zapewniają skuteczną ochronę przed stłuczeniami w codziennych warunkach. 

Modnie i na czas z zegarkami Doodle!


Autoryzowany sklep marki Doodle – Oryginalne produkty – Oficjalna sprzedaż

Silikonowy, miękki w dotyku pasek gwarantuje z kolei mocne trzymanie się zegarka na nadgarstku oraz jego wygodne noszenie. Za dokładny pomiar i sprawne działanie zegarka odpowiada w zegarkachDoodle znany na świecie mechanizm kwarcowy Miyota, będący przykładem niezrównanej precyzji pracy.Autoryzowany sklep marki Doodle – Oryginalne produkty – Oficjalna sprzedaż

Wszystkie dostępne w sklepie zegarki marki Doodle są całkowicie oryginalne i pochodzą od oficjalnego polskiego dystrybutora. Do każdego zakupionego modelu dołączona jest instrukcja w języku polskim, a także karta gwarancyjna. Serwisowanie odbywa się wyłącznie w autoryzowanych punktach naprawy