Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Jaki zegarek dla taty? Poznaj serię Atlantic Super De Luxe.

13-06-2018

Po niedawnym Dniu Matki wielkimi krokami zbliża się Dzień Ojca. To doskonały moment, żeby należycie uhonorować każdego tatę za jego trud wychowawczy. To czas przypomnieć mu o tym, jak bardzo jest dla nas ważny, i jak wiele dla nas znaczy. Chyba każdy zgodzi się z tym, że tej wyjątkowej chwili powinien towarzyszyć wyjątkowy prezent. Takim prezentem z pewnością okaże się nowy, gustowny zegarek.


Idealny zegarek dla ojca

Każdy kto stanął w obliczu takiego wyboru wie, że nie jest on łatwy. Dlatego śpieszymy z pomocą! Pragniemy przedstawić państwu serię zegarków Atlantic Super De Luxe. Atlantic jest znaną i cenioną firmą branży zegarkowej, o silnie ugruntowanej pozycji na rynku. Powstała w 1888 roku w Szwajcarii, ojczyźnie sztuki zegarmistrzowskiej. Niespełna 130-letnie doświadczenie znajduje swoje odzwierciedlenie w doskonałej jakości, precyzyjnym wykonaniu i długowieczności produktów spod szyldu Atlantic.
Zegarek Atlantic 64351.44.21 Super De Luxe


 Zegarki Atlantic towarzyszą miłośnikom czasomierzy od wielu pokoleń i nierzadko przekazywane są z ojca na syna, stanowiąc cenne rodzinne pamiątki. Niebawem i Ty możesz stać się inicjatorem takiej pamiątki. W tym roku, z okazji Dnia Ojca podaruj swojemu tacie zegarek z kolekcji Atlantic Super De Luxe, którego wyjątkowość urzekła już niejednego mężczyznę. Świetnym przykładem jest znany wszystkim polski kierowca rajdowy o międzynarodowej sławie, Krzysztof Hołowczyc, który z dumą sięga po modele z kolejnych edycji zegarków Atlantic. Każdy egzemplarz z serii Super De Luxe to przede wszystkim wysoka jakość, oraz nawiązanie do tradycji.


Klasyczny, męski zegarek Atlantic 64351.44.21 Super De Luxe na skórzanym brązowym pasku z stalową kopertą pokrytą PVD w kolorze różowego złota. Analogowa tarcza zegarka jest w białym kolorze z datownikiem oraz indeksami jak i wskazówkami w kolorze różowego złota.


Ponadczasowy i elegancki zegarek Atlantic

Zegarek Atlantic 64351.46.71 Super De Luxe
Pomysłodawcy ekskluzywnej kolekcji Super De Luxe inspirowali się modelami z lat 60. ubiegłego wieku, stąd wszystkie zegarki, to zegarki tradycyjne, nawiązujące estetyką do klasyki, którą podkreśla oryginalne logo w stylu vintage oraz wypukłe szkło szafirowe. Modele z serii Atlantic Super De Luxe charakteryzują się stonowaną kolorystyką. Występują w wersji z bransoletą lub na skórzanym pasku, który podkreśla stylizację retro - zawsze modną i lubianą przez zegarkowych koneserów. W serii swoje miejsce znalazł model na niebieskim pasku i urzekającej, cieniowanej tarczy w tym samym kolorze. Oba elementy doskonale komponują się ze złotą kopertą. W ciągle poszerzającej się ofercie zegarków męskich z coraz odważniejszym wzornictwem, zegarki Atlantic Super De Luxe są odpowiedzią na potrzeby sentymentalnych osób, które przywykły do tradycyjnego wzornictwa. 


Elegancki, męski zegarek Atlantic 64351.45.51 Super De Luxe na skórzanym niebieskim pasku z stalową koperta pokrytą złotym PVD. Analogowa tarcza zegarka Atlantic jest w niebieskim kolorze z datowniekiem na godzinie 3. Indeksy oraz wskazówki są w tylko samym kolorze złota co koperta zegarka.Prezent z przesłaniem

Relacje z ojcem bywają różne. Owszem,  z pewnością bywał surowy, często bezkompromisowy, nieugięty - ale z  pewnością za każdym z tych zachowań kryła się miłość i troska o nasze  bezpieczeństwo. Bywa też tak, że na przestrzeni lat oddaliliśmy się od  swoich ojców. Pochłonięci własnymi sprawami, jako dorosłe już dzieci  zapomnieliśmy o kimś, kto tak wiele nas nauczył; przy kim kiedyś  czuliśmy się najbezpieczniej na świecie; kto zabierał nas na wycieczki i  zapewniał udane wakacje. Jeśli natomiast od lat tkwimy w konflikcie z  ojcem, to 23 czerwca jest idealnym dniem, żeby wyciągnąć rękę na zgodę, wybaczyć lub przeprosić.
Szwajcarski, męski zegarek Atlantic  64456.41.61 Super De Luxe na srebrnej, stalowej bransolecie typu mesh z okrągłą koperta w srebrnym kolorze ze stali. Tracza zegarka w czarnym kolorze z białymi subtarczami i datownikiem. wskazówki oraz indeksy są w srebrnym kolorze.


Elegancki, męski zegarek Atlantic 64352.45.21 Super De Luxe na skórzanym brązowym pasku z stalowa koperta w złotym kolorze, pokrytą PVD. Tarcza zegarka jest w białym kolorze z jedną subtarczą oraz datownikiem. Indeksy jak i wskazówki są w złotym kolorze. Drugi zegarek to piekny, męski zegarek marki Atlantic 64456.45.31 Super De Luxe na stalowej bransolecie typu mesh w złotym kolorze. Koperta zegarka Atlantic jest okrągła ze stali w złotym kolorze. Tarcza zegarka Atlantic jest w złotym kolorze ta samo jak wskazówki oraz indeksy.
Linia Atlantic Super De Lux jest sentymentalną podróżą w czasie, a w swojej ofercie zawiera idealny prezent - zegarek dla taty, który stanowi oryginalny i wyrafinowany podarunek na zbliżający się Dzień Ojca. W imieniu zespołu sklepu zegarek.net oraz dystrybutora serii zegarków marki Atlantic Super De Luxe składamy wszystkim tatom najlepsze życzenia!