TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.
<<   POWRÓT 13-06-2018

Jaki zegarek dla taty? Poznaj serię Atlantic Super De Luxe.

Po niedawnym Dniu Matki wielkimi krokami zbliża się Dzień Ojca. To doskonały moment, żeby należycie uhonorować każdego tatę za jego trud wychowawczy. To czas przypomnieć mu o tym, jak bardzo jest dla nas ważny, i jak wiele dla nas znaczy. Chyba każdy zgodzi się z tym, że tej wyjątkowej chwili powinien towarzyszyć wyjątkowy prezent. Takim prezentem z pewnością okaże się nowy, gustowny zegarek.


Idealny zegarek dla ojca

Każdy kto stanął w obliczu takiego wyboru wie, że nie jest on łatwy. Dlatego śpieszymy z pomocą! Pragniemy przedstawić państwu serię zegarków Atlantic Super De Luxe. Atlantic jest znaną i cenioną firmą branży zegarkowej, o silnie ugruntowanej pozycji na rynku. Powstała w 1888 roku w Szwajcarii, ojczyźnie sztuki zegarmistrzowskiej. Niespełna 130-letnie doświadczenie znajduje swoje odzwierciedlenie w doskonałej jakości, precyzyjnym wykonaniu i długowieczności produktów spod szyldu Atlantic.


 Zegarki Atlantic towarzyszą miłośnikom czasomierzy od wielu pokoleń i nierzadko przekazywane są z ojca na syna, stanowiąc cenne rodzinne pamiątki. Niebawem i Ty możesz stać się inicjatorem takiej pamiątki. W tym roku, z okazji Dnia Ojca podaruj swojemu tacie zegarek z kolekcji Atlantic Super De Luxe, którego wyjątkowość urzekła już niejednego mężczyznę. Świetnym przykładem jest znany wszystkim polski kierowca rajdowy o międzynarodowej sławie, Krzysztof Hołowczyc, który z dumą sięga po modele z kolejnych edycji zegarków Atlantic. Każdy egzemplarz z serii Super De Luxe to przede wszystkim wysoka jakość, oraz nawiązanie do tradycji.Ponadczasowy i elegancki zegarek Atlantic

Pomysłodawcy ekskluzywnej kolekcji Super De Luxe inspirowali się modelami z lat 60. ubiegłego wieku, stąd wszystkie zegarki, to zegarki tradycyjne, nawiązujące estetyką do klasyki, którą podkreśla oryginalne logo w stylu vintage oraz wypukłe szkło szafirowe. Modele z serii Atlantic Super De Luxe charakteryzują się stonowaną kolorystyką. Występują w wersji z bransoletą lub na skórzanym pasku, który podkreśla stylizację retro - zawsze modną i lubianą przez zegarkowych koneserów. W serii swoje miejsce znalazł model na niebieskim pasku i urzekającej, cieniowanej tarczy w tym samym kolorze. Oba elementy doskonale komponują się ze złotą kopertą. W ciągle poszerzającej się ofercie zegarków męskich z coraz odważniejszym wzornictwem, zegarki Atlantic Super De Luxe są odpowiedzią na potrzeby sentymentalnych osób, które przywykły do tradycyjnego wzornictwa. 
Prezent z przesłaniem

Relacje z ojcem bywają różne. Owszem,  z pewnością bywał surowy, często bezkompromisowy, nieugięty - ale z  pewnością za każdym z tych zachowań kryła się miłość i troska o nasze  bezpieczeństwo. Bywa też tak, że na przestrzeni lat oddaliliśmy się od  swoich ojców. Pochłonięci własnymi sprawami, jako dorosłe już dzieci  zapomnieliśmy o kimś, kto tak wiele nas nauczył; przy kim kiedyś  czuliśmy się najbezpieczniej na świecie; kto zabierał nas na wycieczki i  zapewniał udane wakacje. Jeśli natomiast od lat tkwimy w konflikcie z  ojcem, to 23 czerwca jest idealnym dniem, żeby wyciągnąć rękę na zgodę, wybaczyć lub przeprosić.


Linia Atlantic Super De Lux jest sentymentalną podróżą w czasie, a w swojej ofercie zawiera idealny prezent - zegarek dla taty, który stanowi oryginalny i wyrafinowany podarunek na zbliżający się Dzień Ojca. W imieniu zespołu sklepu zegarek.net oraz dystrybutora serii zegarków marki Atlantic Super De Luxe składamy wszystkim tatom najlepsze życzenia!