Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Kolekcja zegarków Invicta dla fanów komiksów Marvel.

22-11-2018

Choć nie każdy na co dzień styka się z komiksami to nie ulega wątpliwości, że fantastyczny, kolorowy świat, przenika się z naszą rzeczywistością. Kto z nas nie zna takich postaci jak Spider-man, Hulk czy Daredevil? Za każdą z nich stoi jedna wytwórnia, Marvel, która stworzone przez siebie uniwersum zdołała przenieść z prostych komiksów do świata filmu oraz masowej świadomości. Żaden super bohater nie mógł by jednak powstać, gdyby nie zwykły śmiertelnik, odpowiedzialny za jego stworzenie. Niedawno świat obiegła przykra informacja o śmierci Stana Lee - człowieka, który sprawił, że komiksowy świat Marvela i sama wytwórnia, są symbolami współczesnej popkultury. Stan Lee jako pomysłodawca nowego stylu tworzenia komiksów, przez lata osobiście nadzorował rysowanie każdej strony, kreując lub biorąc udział w kreacji wszystkich herosów znanych z produkcji Marvela. Jego ciężka praca miała dawać radość innym i będzie to robić jeszcze przez wiele dekad, stawiając legendarnemu twórcy pomnik trwalszy niż se spiżu.

 Szwajcarski, męski zegarek Invicta zainspirowany bohaterem komiksu Marvel- Spider-Man. Zegarek jest utrzymany w kolorze czerwonym i niebieskim.


Zegarki Invicta Marvel

Świat Marvela jest tak kultowy, że nie sposób od niego uciec - filmy, zabawki i wizerunek postaci amerykańskiej wytwórni spotykamy na każdym kroku, nawet jeśli dotąd nie zwracaliśmy na to uwagi. Aż dziwne wydaje się, że wśród tak licznych gadżetów nie można sobie pozwolić na zegarek z super bohaterem - czy aby na pewno? Zawsze staramy się zwrócić Waszą uwagę na najciekawsze zegarki męskie, dlatego dziś przypominamy Wam niezwykłą kolekcję czasomierzy Invicta Marvel.Szwajcarskie zegarki Invicta lubią zaskoczyć nietypowym wykończeniem urozmaiconych detali, co niejednokrotnie skutkowało już tworzeniem czasomierzy opartych o postaci filmowe. W ofercie marki znaleźć można choćby zegarki poświęcone Gwiezdnym Wojnom, dlatego nie powinno zaskakiwać, że amerykańska wytwórnia komiksów zdecydowała się na współpracę właśnie z marką Invicta.

Kreatywny, męski zegarek Invicta zainspirowany bohaterem komiksu Marvela- Punisher. Zegarek jest utrzymany w białym jak i czarnym kolorze.

  


Wyjątkowe zegarki dla fanów komiksów

Fantastyczny, męski zegarek Invicta zainspirowany postacią z komiksów Marvela- Czarną Panterą. Zegarek utrzymany jest w kolorze czerni i srebra.

Zegarki Invicta Marvel to prawdziwa gratka dla fanów komiksów z całego świata. Każdy z legendarnych super bohaterów ma kilka własnych, stylizowanych modeli, które odzwierciedlają cechy każdego z nich. Projektanci szwajcarskiej marki zadbali o to, aby każdy zegarek z super bohaterem, był wyjątkowy nie tylko od strony kolorystycznej. Zegarki Invicta Marvel to prawdziwy wachlarz różnorodnych kształtów i wstawek, które nawet bez komiksowego tła, odznaczają się niepowtarzalnym charakterem. Najciekawsze zegarki męskie to takie, które pozwalają wydobyć nie tylko zainteresowania, ale również cechy swojego właściciela. Invicta Marvel to sportowy dynamizm, rozbudowana kolorystyka i słuszne rozmiary.


W kolekcji bez najmniejszego kłopotu znajdziemy czasomierze, których koperta ma aż 50mm szerokości. Dzięki temu zyskujemy całkowitą gwarancję, że nasz zegarek z super bohaterem nie przejdzie niezauważony, a dopracowane detale i liczne wizerunkowe smaczki, będą niezwykle łatwe do obserwacji. Choć zegarki dla fanów komiksów, nie należą do kanonu uniwersalnych, z pewnością znajdą szerokie grono odbiorców. Jeśli jesteś prawdziwym miłośnikiem uniwersum Marvela i kochasz dzielić się z innymi swoją pasją- zegarki Invicta Marvel nie mogą umknąć Twojej uwadze. 

Stylowy jak i oryginalny zegarek Invicta Marvel