Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Shawn Mendes twarzą smartwatchy Armani Connected

13-06-2018

Giorgio Armani oraz Shawn Mendes. Jeden jest jednym z najbardziej znanych projektantów, natomiast na widok drugiego szaleją nastolatki w każdym miejscu na świecie. Co się stanie, gdy dwie, jedne z najbardziej popularnych osób na świecie, połączą swoje siły? Powstanie jedna z najbardziej pożądanych kolekcji zegarków typu smartwatch na świecie. Jak wiadomo, Giorgio Armani w swoich kolekcjach zegarkowych kierował się niezwykłym wyczuciem stylu, smaku, oraz stawiał na oryginalny z pozoru klasyczny design. Jak w tradycyjnych czasomierzach, tak i w swojej nowej kolekcji smartwatchy, Armani dalej trzymał się tej stylistyki.

Shawn Mendes oraz inteligentne zegarki od marki Giorgio Armani

Jednak co takiego przyciągającego jest w całej kampanii towarzyszącej wypuszczeniu tych niezwykle funkcjonalnych zegarków? Oczywiście to, że twarzą kampanii został jeden z najsłynniejszych piosenkarzy młodego pokolenia, czyli nie kto inny jak Shawn Mendes. Wpisuje się on idealnie w idee zegarków Armani, ponieważ czasomierze jego projektu, są przeznaczone dla osób młodych, pewnych siebie, znających swój cel w życiu oraz stanowczo do niego dążących. Wszystkie te cechy perfekcyjnie oddają charakter i osobowość idola młodzieży na całym świecie, który w tak młodym wieku osiągnął wielki sukces i dalej dąży do spełniania swoich marzeń. Modne smartwatche Armaniego idealnie wpasowują się w jego styl bycia. Będą też obiektem pożądania dla wszystkich, którzy w zegarkach cenią sobie oryginalny wygląd, ale przede wszystkim funkcjonalność.


Klasyczny, męski smartwatch Emporio Armani na czarnej bransolecie z czarną kopertą oraz cyfrowym ekranem.

Dlaczego właściwie smartwatche stały się tak popularne? Ze względu na to, że są bardzo praktyczne i są dostępne w dwóch wersjach. Klasycznej cyfrowej oraz wyglądem przypominającej klasyczny analogowy zegarek, jednak nadal pozostawiając w sobie funkcjonalność smartwatchy. A czym jest ten popularny zegarek typu smartwatch? Jest to swoiste połączenie zegarka i smartfona. Ten inteligentny zegarek ma nam stale towarzyszyć oraz ułatwiać funkcjonowanie. Modne smartwatche łączą się za pomocą Bluetooth z naszym smartfonem, umożliwiając odbieranie sms-ów, powiadomień naszych social media, słuchanie muzyki oraz wszystkich tych czynności, które zazwyczaj wykonujemy na naszym telefonie. Jest to o tyle wygodne, że podczas gdy nie mamy telefonu w zasięgu ręki, możemy wszystkie powiadomienia odbierać i sprawdzać na dotykowym ekranie naszego inteligentnego zegarka. Modne, męskie smartwatche Emporio Armani na czarnej klasycznej bransolecie oraz czarnym skórzanym pasku. Koperty zegarków są w czarnym jak i srebrnym kolorze. Tarcza jednego z zegarków jest cyfrowa w czarnym kolorze, zaś druga jest cyfrowa.

Stylistyka smartwatchy Armani jest utrzymana w sztandarowym designie, reprezentowanym przez projekty Armaniego. Zabawa formą, połączenie nietypowych wzorów z klasycznymi kolorami oraz wykorzystywanie wysoko jakościowych materiałów sprawiają, że modne smartwatche, są obiektem pożądanym na całym świecie. Kolorami przewodnimi, są czerń, biel, brąz oraz srebro. Dzięki takim połączeniom te markowe zegarki będą idealnym rozwiązaniem dla mężczyzn ceniących sobie elegancję, prostotę oraz minimalizm. Smartwatche, których twarzą został Shawn Mendes będą pasowały zarówno do stylizacji casualowych, jak i bardziej oficjalnych czy nawet eleganckich/wieczorowych. Niewątpliwie zegarki Armani, pozwolą każdemu użytkownikowi wyróżnić się z tłumu, poczuć się wyjątkowo, oraz urzekną każdego swoją funkcjonalnością. Jak widać, projekty Giorgio Armaniego cały czas zaskakują nas czymś nowym. Smartwatche rozsławione dzięki kampanii reklamowej z Shawnem Mendesem, są niewątpliwym hitem, który pozostanie z nami na długo.