Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Vostok Europe i ZEGAREK.NET na gali MB Boxing Night #9!

22-03-2021

Ostatnio na naszym blogu informowaliśmy Was o nowej współpracy, jaką marka Vostok Europe nawiązała z MB Promotions - firmą odpowiedzialną za organizację MB Boxing Night #9. Dzięki uprzejmości oficjalnego dystrybutora zegarków Vostok Europe, ekipa ZEGAREK.NET również wzięła udział w tym wyjątkowym evencie, co z pewnością mogliście zobaczyć na naszym facebookowym profilu. Dziś przyszedł więc czas na podsumowanie tego wydarzenia, które nie obyło się bez zwrotów akcji i spektakularnych nokautów. Przebieg gali MB Boxing Night #9 z zegarkami Vostok Europe

O tym, że w trakcie gali MB Boxing Night #9 nie zabraknie emocji, wiedzieliśmy jeszcze przed jej rozpoczęciem. Nikt nie spodziewał się jednak aż takiej dawki, dostarczonej od pierwszych minut przez dwie pięściarski. W ringu naprzeciwko siebie stanęły dwie młode i utalentowane zawodniczki – urodzona w Kanadzie Alexas Kubicki oraz pochodząca z Włocławka Martyna Bruch. Wymiana ciosów trwała przez wszystkie 3 planowe rundy, dlatego ostateczny werdykt musieli wydać sędziowie. Wynikiem 30:27 zwyciężyła Alexas Kubicki, która pozytywnie zaskoczyła sędziów swoją agresję i efektownym sposobem walki. 

Alexas Kubicki i Martyna Bruch


Dmytro Szczerbyna i Tomasz Nowicki

Po jedynej kobiecej konfrontacji tego wieczoru, nadszedł czas na męskie porachunki w wadze junior średniej. Wspaniała walka Ukraińca Dmytro Szczerbyna z Tomaszem Nowickim również trwała zaplanowane 6 rund, a już po pierwszej wiadomo było, że będzie to naprawdę wyrównany pojedynek. Świadczy o tym z resztą ostateczny werdykt, który i tym razem należał do sędziów. Niejednogłośnym zwycięzcą okazał się nasz rodak Tomasz Nowicki, którego eksperci docenili za doskonałą prace nóg. 


Półmetek gali MB Boxing Night #9 to z kolei szybkość i dynamika, z jakiej znane są konfrontacje w wadze super lekkiej. Do walki z Kamilem Młodzińskim stanął Bartłomiej Wańczyk, dla którego była to pierwsza naprawdę poważna próba w zawodowym boksie. Po długiej serii ciosów okazało się jednak, że Wańczyk nie sprostał tej próbie przegrywając po raz pierwszy w karierze. Zasłużone zwycięstwo w 4 rundzie przez TKO zdobył zatem Kamil Młodziński, który w pięknym stylu pokazał swoją dominację. 

 Kamil Młodziński i Bartłomiej Wańczyk


Kamil Badziocha i Jakub Sosiński

Emocji nie brakowało także w 4 walce pomiędzy Kamilem Bodziochem i Jakubem Sosińskim. Obaj zawodnicy reprezentują w końcu wagę ciężką, która w świecie boksu znana jest z naprawdę ciężkich rękawic. Co ciekawe, wielu komentatorów obawiało się przed walką o jej poziom sportowy, ale pogląd ten szybko zweryfikowali jej uczestnicy. Pikanterii z pewnością dodawał z resztą fakt, że było to rewanżowe starcie za ósmą odsłonę MB Boxing Night. O tym jak świetna była to walka niech świadczą z resztą gromkie brawa, które rozległy się po ostatnim gongu w 6 rundzie. Ostatecznie zdaniem sędziów walka Kamila Badziocha z Jakubem Sosińskim zakończyła się remisem. 


Kolejna walka wzbudzała zainteresowanie jeszcze na długo przed startem gali i to z bardzo istotnych powodów. W kategorii super średniej naprzeciwko Daniela Bociańskiego, stanąć miał Patryk Szymański, powracający na ring po niefortunnej serii czterech porażek w ostatnich 5 walkach. Nie da się ukryć, że fantastyczna batalia obu zawodników zakończyła się w naprawdę spektakularny sposób. W piątej rundzie potężną bombę na żuchwę przeciwnika posłał właśnie Patryk Szymański, który udowodnił niedowiarkom swoją najwyższą, sportową klasę. 

Daniel Bociański i Patryk Szymański


Robert Parzęczewski i Facundo Niclas Galovar

Jak zawsze na koniec pozostawiono walkę wieczoru, w której zmierzyli się Robert Parzęczewski z Facundo Niclasem Galovarem. Parzęczewski od początku miał wiele do udowodnienia, stając do ringu po raz pierwszy od porażki z Szerzodem Chusanowem. Pierwsza w jego karierze porażka i to przez nokaut w żaden sposób nie zaburzyła jednak jego pewności siebie, nawet pomimo znakomitej formy stojącego w drugim narożniku Argentyńczyka. Facundo Nicolas Galovar pokazał się z naprawdę dobrej strony, kilkukrotnie zdobywając przewagę nad Polakiem. Po 8 rundach sędziowie wskazali jednak na Roberta Parzęczewskiego, triumfującego w walce wieczoru MB Boxing Night #9.


Blog

Prezent na Dzień Ojca – 14 zegarków męskich idealnych na prezent na Dzień Taty

Prezent na Dzień Ojca – 14 zegarków męskich idealnych na prezent na Dzień Taty

Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent na Dzień Ojca? Zobacz 14 zegarków męskich idealnych na tę okazję. Wybierz najlepszy zegarek dla Taty!
Czytaj
Oryginalny prezent na 40. urodziny dla mężczyzny – zobacz 12 eleganckich propozycji

Oryginalny prezent na 40. urodziny dla mężczyzny – zobacz 12 eleganckich propozycji

Zbliżają się 40. urodziny Twojego mężczyzny, a Ty nie wiesz co mu kupić? Postaw na markowy zegarek! Sprawdź 12 oryginalnych propozycji idealnych na tę okazję!
Czytaj
Eleganckie zegarki męskie. Mamy dla Ciebie 12 stylowych propozycji

Eleganckie zegarki męskie. Mamy dla Ciebie 12 stylowych propozycji

Poznaj propozycje eleganckich zegarków, które będą idealnym uzupełnieniem stylizacji na wielkie wyjścia!
Czytaj
Jaki elegancki zegarek męski warto kupić? Oto TOP 10 polecanych modeli

Jaki elegancki zegarek męski warto kupić? Oto TOP 10 polecanych modeli

Poszukujesz eleganckiego zegarka, który okaże się niezawodny w każdych warunkach? Zapoznaj się z naszymi propozycjami i wybierz model idealnie dopasowany do Twoich potrzeb!
Czytaj
Prezent świąteczny Last Minute – elegancki zegarek męski. TOP 10 eleganckich zegarków męskich

Prezent świąteczny Last Minute – elegancki zegarek męski. TOP 10 eleganckich zegarków męskich

Szukasz świątecznego prezentu last minute dla Niego? Zobacz eleganckie zegarki męskie odpowiednie dla mężczyzn w każdym wieku!
Czytaj
Zegarki męskie eleganckie. Jaki elegancki zegarek męski warto wybrać? Zobacz TOP 10 propozycji

Zegarki męskie eleganckie. Jaki elegancki zegarek męski warto wybrać? Zobacz TOP 10 propozycji

Elegancki zegarek męski to nieodłączny atrybut nowoczesnego mężczyzny. Zobacz 10 propozycji eleganckich zegarków męskich!
Czytaj