Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Wyniki konkursu na opinię. Edycja Lipiec 2021

18-08-2021

Kochani, serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu na najlepszą opinię, którzy w lipcu znaleźli czas, aby rzetelnie opisać kupione w naszym sklepie zegarki. Jesteśmy bardzo miło zaskoczeni niesamowitą ilością opinii, za które oczywiście jesteśmy niezmiernie wdzięczni! Zdanie każdego Klienta jest dla nas najcenniejszą informacją, która pomaga nam w ciągłym doskonaleniu jakości naszej obsługi. Przedstawiamy 4 najlepsze opinie: 


Opinie ZEGAREK.NET z serwisu Ceneo.pl

Zegarek Armani Exchange Classic AX5901 


"Jestem w pełni zadowolona , zegarek kupiony niemalże za polowe ceny czyli lux rabat , dotarł następnego dnia , mega pozytyw , zegarek jak w opisie , bajka . "


Zegarek Lotus L18615-1

"Jestem super zadowolona z zakupu w zegarek.net. Zegarek zakupiony późnym wieczorem a następnego dnia około 14 był już wygrawerowany, spakowany w ładne opakowanie prezentowe i wysłany. Do tego możliwość negocjacji ceny, z której oczywiście skorzystałam:) "Opinie ze strony ZEGAREK.NET


Zegarek QQ S293-407

"To już mój trzeci zegarek z firmy Q&Q. Poprzednie służyły latami tylko z wymianą baterii średnio raz na trzy lata. Prognozy są więc bardzo dobre. Obecny model został wybrany przeze mnie ze względu na eleganci wygląd, gustowne połączenie srebra ze złotem, oraz czytelny cyferblat. Najistotniejszą dla mnie cechą tego zegarka jest fakt umieszczenia ozdobnego rantu z cyrkonii pod szkiełkiem. Oznacza to, że nie muszę się martwić o ewentualne gromadzenie się zabrudzeń wokół miejsc osadzenia kamieni, co przedłuży "nowy" wygląd zegarka na lata. "

 


Zegarek Lacoste 2001006 

"Mój zegarek jest przepiękny, kolejny w mojej kolekcji Lacoste, ponieważ co roku od kilku w dniu urodzin taki cudowny mam prezent od bliskich. A firma Zegarek.net dała jeszcze możliwość iż mój zegarek jest z grawerem. Bardzo szybka dostawa. Na pewno nie jest to ostatni zegarek jaki u nich zamówiliśmy "


Gratulujemy zwycięzcom!