Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Wyniki konkursu na opinię. Edycja Paździenik 2021

23-11-2021

Kochani, serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu na najlepszą opinię, którzy w pażdzierniku znaleźli czas, aby rzetelnie opisać kupione w naszym sklepie zegarki. Jesteśmy bardzo miło zaskoczeni niesamowitą ilością opinii, za które oczywiście jesteśmy niezmiernie wdzięczni! Zdanie każdego Klienta jest dla nas najcenniejszą informacją, która pomaga nam w ciągłym doskonaleniu jakości naszej obsługi. Przedstawiamy 4 najlepsze opinie: 


Opinie ZEGAREK.NET z serwisu Ceneo.pl

Zegarek Tissot GENTLEMAN T127.410.16.031.00 


"Zegarek, który wybrałam, okazał się niedostępny, ale obsługa sklepu stanęła na wysokości zadania i zaproponowano mi alternatywne opcje tak, abym otrzymała swoje zamówienie na czas. Bardzo dziękuję za pomoc i polecam sklep!"


Zegarek Adriatica Classic Sapphire A8316.5123Q 

"Kontakt ze sklepem bardzo klarowny. Dodatkowy atut czat z konsultantem, który bardzo starał się pomóc i spełnić wymagania co do poszukiwanego zegarka. Zegarek sam w sobie przepiękny! Pięknie zapakowany. Grawer czytelny. Gustowna czcionka. Polecam z całego serca!"Opinie ze strony ZEGAREK.NET


Zegarek Rubicon Smartwatch Rubicon RNBE37

"Zegarek jest rewelacyjny, używam go bez przerwy zdejmuje tylko do kąpieli i naładowania baterii. Jestem bardzo zadowolona z zakupu , a także z jego funkcji- używam krokomierza, mogę odczytać wiadomość zanim sięgnę po telefon już ja zegarku widzę od kogo mam połączenie,ma świetne kolory wyświetlacza , miałam kiedyś zegarek w tej cenie i w skali od 1 do 10 tamten miał 1 a ten zdecydowanie 10, bateria trzyma dostatecznie długo i szybko się ładuje przez co nie muszę się z nim na długo rozstawać. Dodam jeszcze ze jednego dnia zamówiłam, na następny dzień przed południem otrzymałam przesyłkę i jak będę kupować jeszcze zegarek to zdecydowanie na tej stronie go kupię. Polecam jak najbardziej- same plusy transakcji z Państwa sklepem."

 


Zegarek Citizen Solar Classic Sapphire Chronograph Radio Controlled

"Zegarek bardzo dobrze się prezentuje i elegancko wygląda zarówno w oficjalnych, casualowych stylizacjach dzięki ciemnej bransolecie i kopercie jak i podczas aktywności fizycznej dzięki posiadanym funkcjonalnościom tj. tachometr, chronograf czy wodoszczelność. Największą zaletą jak dla mnie jest solarne zasilanie eliminujące konieczność ingerencji w mechanizm zegarka oraz automatyczne nastawianie się zegarka podczas zmiany strefy czasowej. Ogólnie zegarek jest na tyle uniwersalny, że sprawdzi się w każdej sytuacji. Osobiście poleciłbym go osobom prowadzącym aktywny tryb życia, którzy od czasu do czasu potrzebują biżuterii do bardziej formalnego ubioru. "


Gratulujemy zwycięzcom!