Wakacyjna Wyprzedaż 2024 na Zegarki
tel. 753 753 300

Zegarki Lorus świetują urodziny na polskim rynku

03-11-2017

Zegarki Lorus po raz pierwszy pojawiły się na światowych rynkach w 1982 roku. Dzięki zachowaniu wysokiej jakości i szerokiej dostępności w bardzo przystępnej cenie, firma szybko osiągnęła międzynarodowy sukces. W Polsce marka Lorus pojawiła się w 2007 roku. Z okazji 10 urodzin w naszym kraju producent stworzył jubileuszowe, limitowane modele, które będą dostępne wyłącznie na polskim rynku.Limitowane zegarki Lorus edycja specjalna na 10 urodziny w naszym kraju.

Cenione zegarki Lorus są produkowane przez japońskiego giganta w branży zegarkowej, Seiko Holdings Corporation. Ideą jaka przyświecała koncernowi przy tworzeniu nowego brandu była chęć projektowania zegarków dla ludzi młodych nie tylko ciałem, ale również duchem, którzy czerpią radość z każdej chwili swojego życia. Duży wachlarz kolekcji, a także przystępne ceny pozwalają na wybór zegarka dopasowanego do stylu i osobowości. Zarówno zegarki męskie jak i zegarki damskie pod znakiem Lorus powstają z wykorzystaniem wiedzy i doświadczenia zebranych przez Seiko, co gwarantuje pewność co do jakości produktów.

Limitowane zegarki powstały, by podkreślić jak ważny dla producenta jest polski rynek. W ramach wdzięczności otrzymaliśmy eleganckie modele w specjalnych pudełkach z zarysem polskich granic i napisem "10 lat w Polsce".

Sportowy, męski zegarek Lorus RT329GX9 Limited Edition na czarnej stalowej tarczy oraz czarna stalowa kopertą. Analogowa tarcza zegarka posiada subtarcze, które ozdobione są indeksami i wskazówkami w kolorze różowego złota.Elegancki, damski zegarek Lorus RP693CX9 Limited Edition na czarnej stalowej kopercie i bransolecie. Analogowa tarcza zegarka w kolorze czarnym jest ozdobiona złotymi indeksami, wskazówkami jak i subtarczami.

Zarówno męską, jak i damską wersję zamocowano na bransolecie, a całość pokryta jest czarną, matową powłoką PVD. Zegarek męski Lorus RT329GX9 to chronograf wyposażony w ładną, dużą kopertę. Czarna tarcza z indeksami w kolorze różowego złota sprawia, że zegarek zyskuje ekskluzywny wygląd. Zegarek damski Lorus RP693CX9 otrzymał smuklejszy, kobiecy design dzięki zastosowaniu mniejszej koperty i węższej, delikatniejszej bransolety. Ten piękny limitowany zegarek również wyposażono w czarną tarczę, ale zmiana wykończenia pozwoliła podkreślić damski charakter modelu przeznaczonego właśnie dla Pań.


Oba zegarki posiadają na deklu specjalny, jubileuszowy grawer, co dodatkowo podkreśla wdzięczność producenta, czyli japońskiego giganta o nazwie Seiko.

FILTRY0