<<   POWRÓT 03-11-2017

Zegarki Lorus świetują urodziny na polskim rynku

Zegarki Lorus po raz pierwszy pojawiły się na światowych rynkach w 1982 roku. Dzięki zachowaniu wysokiej jakości i szerokiej dostępności w bardzo przystępnej cenie, firma szybko osiągnęła  międzynarodowy sukces. W Polsce marka Lorus pojawiła się w 2007 roku.  Z okazji 10 urodzin w naszym kraju producent stworzył jubileuszowe, limitowane modele, które będą dostępne wyłącznie na polskim rynku.Limitowane zegarki Lorus edycja specjalna na 10 urodziny w naszym kraju.

Cenione zegarki Lorus są produkowane  przez japońskiego  giganta w branży zegarkowej, Seiko Holdings Corporation. Ideą jaka przyświecała koncernowi przy tworzeniu nowego brandu była chęć projektowania zegarków dla ludzi młodych nie tylko ciałem, ale również duchem, którzy czerpią radość z  każdej chwili swojego życia. Duży  wachlarz kolekcji, a także przystępne ceny pozwalają na  wybór zegarka dopasowanego do stylu i osobowości. Zarówno zegarki męskie jak i zegarki damskie pod znakiem Lorus powstają z  wykorzystaniem wiedzy i doświadczenia zebranych przez Seiko, co gwarantuje pewność co do jakości produktów.

Limitowane zegarki powstały, by podkreślić jak ważny dla producenta jest polski rynek. W ramach wdzięczności otrzymaliśmy eleganckie modele w specjalnych pudełkach z zarysem polskich granic i napisem "10 lat w Polsce".

     

Zarówno męską, jak i damską wersję zamocowano na bransolecie, a całość pokryta jest czarną, matową powłoką PVD.  Zegarek męski Lorus RT329GX9 to chronograf wyposażony w ładną, dużą kopertę. Czarna tarcza z indeksami w kolorze różowego złota sprawia, że zegarek zyskuje ekskluzywny wygląd. Zegarek damski Lorus RP693CX9 otrzymał smuklejszy, kobiecy design dzięki zastosowaniu mniejszej koperty i węższej, delikatniejszej bransolety. Ten piękny limitowany zegarek również wyposażono w czarną tarczę, ale zmiana  wykończenia  pozwoliła podkreślić damski charakter modelu przeznaczonego właśnie dla  Pań.


Oba zegarki posiadają na deklu specjalny, jubileuszowy grawer, co dodatkowo podkreśla wdzięczność producenta, czyli japońskiego giganta o nazwie Seiko.

SORTUJ FILTRY 0