14-03-2019

Kobiece nowości od marki Lorus

Choć marka Lorus od lat tworzy modne zegarki, projektanci nieustannie zaskakują! Prezentując ciekawe, wyraziste i zarazem bardzo kobiece wzory, wychodzą naprzeciw oczekiwaniom pań, które w swoich codziennych stylizacjach chcą zaznaczyć nie tylko klasę, ale i niepowtarzalny design. Przenieś się z nami w świat zupełnie nowego, niesamowitego wzornictwa, w którym nie zabrakło zabawy formą, podróży wprost do gwiazd oraz trzymających w napięciu szachów. Zobacz damskie zegarki, w których zakochasz się od pierwszego wejrzenia!

Zegarek z nietypową tarczą

Nie sposób ukryć, że dziś kochamy to, co nietypowe. Niezwykłe osoby chcą otaczać się wyjątkowymi ludźmi, a w swojej garderobie posiadać dodatki wyróżniające się spośród wszystkich innych. Zegarki z nietypową tarczą od Lorus są doskonałym sposobem na połączenie elegancji z nietuzinkowym wyglądem. Niesamowite kompozycje stworzono przez wycięcie czterech równych fragmentów tarczy. Dla wielu zaskoczeniem będzie, że zabieg korzystnie wpłynął na przejrzystość cyferblatu i doskonale wspomaga szybki odczyt pory dnia. Jak to możliwe? Projektanci, którzy modowe zegarki znają jak własną kieszeń, zdecydowali o oznaczeniu czterech głównych godzin stylowym rzędem pięciu cyrkonii. Wszystkie pozostałe wyróżnione zostały niewielkimi kropeczkami znajdującymi się na wydzielonej części przylegającej do koperty.

Zegarek Lorus na srebrnej bransolecie typu mesh z interesującą nietypową tarczą w stylu skeleton. Zegarek Lorus na brązowym skórzanym pasku z interesującą nietypową tarczą w stylu skeleton.


Kompozycja, w której centrum znajduje się gładki cyferblat ze smukłymi wskazówkami jest ikoną wyszukanego stylu. Doskonale uzupełni wyjściowe kreacje oraz codzienne stroje utrzymane w nurcie casual i basic. W zależności od indywidualnych preferencji dostępny jest monochromatyczny, srebrny zegarek na bransolecie mesh oraz model z granatową tarczą i skórzanym paskiem w tym samym odcieniu, który zjawiskowo prezentuje się w towarzystwie różowego złota.


Zegarek gwiazd ?

Enigmatyczne nocne niebo od wieków przyciąga obserwatorów zafascynowanych tym, co nieodkryte. Jako że zegarki Lorus doskonale wpisują się nie tylko w stroje na rozmaite okazje, ale przede wszystkim osobowość noszących je pań, nie mogło wśród nich zabraknąć modelu z gwieździstą tarczą - idealnego dla kobiet z bogatym życiem wewnętrznym. Na gładkim cyferblacie zamieszczono dwa wyróżniające się punkty. Gwiazdą, której punkt centralny stanowi cyrkonia została oznaczona nie tylko godzina dwunasta, ale i szósta. Klasę modelu podkreślają delikatne kropeczki pełniące rolę oznaczenia pozostałych godzin w ciągu doby.

Klasyczny zegarek Lorus na skórzanym granatowym pasku z srebrną kopertą oraz błyszczącą granatową tarczą. Tarcza przyozdobiona jest dwoma gwiazdkami na godzinach jakich jak szósta oraz dwunasta. Klasyczny zegarek Lorus na złotej bransolecie typu mesh z złotą kopertą oraz tarczą w tym samym kolorze. Tarcza przyozdobiona jest dwoma gwiazdkami na godzinach jakich jak szósta oraz dwunasta.


Zegarek inspirowany gwiazdami dostępny jest w dwóch wersjach. Pierwsza, stanowiąca granatowo - srebrną kompozycję zegarka na skórzanym pasku doskonale sprawdzi się u osób stawiających na ponadczasowe wzorce. Z kolei druga, utrzymana w ciepłym odcieniu różowego złota, została uzupełniona o hit ostatnich sezonów - bransoletę mesh. Rozwiązanie nie tylko świetnie się prezentuje, ale przede wszystkim pozwala na idealne dopasowanie długości bransolety do nadgarstka właścicielki czasomierza.


Zegarkowe szach - mat

Zegarki Lorus wygrywają liczne potyczki o względy klientów doskonałym stosunkiem jakości do ceny każdego modelu. Jednak zegarkowe szach - mat, o którym mowa, tym razem nie dotyczy deklasacji konkurencji, a wyjątkowych tarcz wyróżniających się harmonią. Absolutnie unikatowy design czasomierza został zbudowany przez zastosowanie subtelnego deseniu szachownicy. Co ciekawe, na próżno szukać wyrazistego kontrastu doskonale znanego z popularnej gry. Cyferblaty zostały utrzymane w monochromatycznej kolorystyce, a przejścia pomiędzy polami wyznaczane są przez ładnie przechodzące w siebie odcienie. Przemyślany zabieg uczynił prezentowane damskie zegarki dodatkiem łączącym w sobie ponadczasową klasykę z pazurem nowoczesnych zdobień.

Zegarek Lorus na złotej bransolecie z szachownicą na tarczy. Cyferblaty zostały utrzymane są w monochromatycznej kolorystyce.


Eleganckie kobiety z pewnością docenią gładką obręcz będącą doskonałym tłem dla subtelnych indeksów godzinowych w postaci kropeczek oraz proste, nienachalne wskazówki zegarka. Cieszy fakt, że spośród zegarków na bransolecie panie mogą wybrać oszałamiające połączenie modnego różowego złota z galowym granatem, a także klasyczną kompozycję złota z bielą.

zegarek damski Lorus R2383HX9 wstążka Lorus R2383HX9
zegarek damski
119,00 zł 107,00 zł
24h
zegarek damski Lorus RP613DX9 wstążka Lorus RP613DX9
zegarek damski
399,00 zł 359,00 zł
24h
zegarek damski Lorus RG283MX9 wstążka Lorus RG283MX9
zegarek damski
289,00 zł 173,00 zł
24h
zegarek damski Lorus RRX57DX9 wstążka Lorus RRX57DX9
zegarek damski
99,00 zł 89,00 zł
24h
zegarek damski Lorus RG251PX9 wstążka Lorus RG251PX9
zegarek damski
319,00 zł 287,00 zł
24h
zegarek damski Lorus RG209PX9 wstążka Lorus RG209PX9
zegarek damski
329,00 zł 296,00 zł
24h
zegarek damski Lorus RG205QX9 wstążka Lorus RG205QX9
zegarek damski
359,00 zł 323,00 zł
24h
zegarek damski Lorus RG227PX9 wstążka Lorus RG227PX9
zegarek damski
319,00 zł 287,00 zł
24h
POKAŻ WIĘCEJ PRODUKTÓW