Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300
POWRÓT15-11-2022

​Guess wspiera kobiety walczące z rakiem piersi. Limitowana kolekcja zegarków Sparkling and Sporting Pink już na Zegarek.net

Zegarek Guess to nie tylko piękny dodatek zdobiący nadgarstek. To idea, ważna misja i wartości sięgające znacznie dalej, niż zegarmistrzostwo. Świadczy o tym wyjątkowa kolekcja czasomierzy Sparkling and Sporting Pink, czyli seria modeli stworzona po to, by wspierać kobiety w walce o swoje zdrowie. Od przeszło 10 lat marka współpracuje z fundacją “The Get in Touch” i pomaga kobietom żyć w zgodzie ze swoim ciałem, świadomie je badać i się o nie należycie troszczyć. Ten ciekawy i jakże istotny projekt to wartościowa lekcja, zarówno z punktu widzenia zegarmistrzostwa, jak i kobiecego zdrowia, dlatego usiądźcie i sprawdźcie najnowsze zegarki Guess damskie.


Kobiecy punkt widzenia jest wpisany w DNA zegarków Guess

Początek jakże wspaniałego i szlachetnego projektu nie był zbyt kolorowy. Przykre doświadczenie założycielki marki Mary Ann Wasil, u której zdiagnozowano raka piersi, było impulsem do rozpoczęcia proedukacyjnej akcji zwiększania świadomości kobiet w obrębie samobadania. W tym celu fundacja “The Get In Touch” wraz z zespołem lekarzy specjalistów na świat przyszła aplikacja Daisy Wheel. Miała ona pomagać kobietom w przeprowadzeniu poprawnego samobadania piersi, a także sprawić, by kobiety i dziewczynki w każdym wieku były świadome tego, jak istotne są rutynowe badania.

Guess Watches x Get in touch fundation


Aplikacja Daisy Wheel

Wielka idea edukacyjnej aplikacji, która ratować miała kobiece zdrowie, a niejednokrotnie i życie, wspierana była przez dwa filary. Jednym z nich miała być łatwa dostępność, a drugim nieodpłatna możliwość skorzystania z aplikacji, bez względu na wiek czy status społeczny. Innymi słowy, Daisy Wheel miała być skuteczna, sprawdzona i przystępna dla każdego. Celem był wzrost świadomości idei samobadania i zagrożeń, jakie płyną z braku regularnej kontroli własnych piersi.


Kształtowanie dobrych nawyków to podstawa. Należy je pielęgnować i uczyć od dziecka, dlatego fundacja do edukacyjnych działań na rzecz szerzenia świadomości w zakresie samobadania piersi zaangażowała szkolne pielęgniarki, higienistki i innych nauczycieli z sektora zdrowotnego. Walka o zdrowie nie została stłamszona i zamieciona pod dywan. Materiały edukacyjne trafiły do przeszło miliona uczniów w USA, a kolejne 34 kraje wyraziły swoje wsparcie dla prozdrowotnej akcji.

Marka Guess wspierająca Get in touch fundation

Jak działa aplikacja Daisy Wheel?

Jak działa aplikacja Daisy Wheel

Aplikacja stworzona przez fundację “The Get In Touch” miała pomóc kobietom i dziewczynkom w każdym wieku w samobadaniu swoich piersi, w celu wykrycia zmian już na jak najwcześniejszym etapie. Aplikacja Daisy Wheel pokazuje w 8 prostych krokach, jak poprawnie dokonać samokontroli. Narzędzie posiada również wbudowany kalendarzyk, który ma wspierać kobiety w regularnym wykonywaniu badania. Co ciekawe, aplikacja Daisy Wheel dostępna jest w aż 9 językach i skorzystają z niej zarówno osoby wykorzystujące smartphone z systemem Android, jak i iOS.


Kobiety pokochały zegarki damskie Guess i z wzajemnością

Proponowane przez markę Guess zegarki damskie zachwycają nasze oczy już o 1983 roku. Ich design przyćmiewa wszelkie inne modele z kategorii fashion, a niepowtarzalne i bardzo kreatywne podejście do współczesnego zegarmistrzostwa szokuje, zaskakuje i rozkochuje w sobie kolejne kobiece serca. Nic dziwnego, że panie uwielbiają tę markę, skoro od zawsze kobiety były dla niej ogromną inspiracją i motywacją do działania.Guess swoim zaangażowaniem wykracza poza zegarmistrzowski świat i pokazuje, że ogólnoświatowy zasięg można wykorzystać do nagłaśniania szczytnych celów.

Damskie zegarki Guess

Get in touch with Pink — poznaj zegarki Guess damskie Sparkling Pink

Współpraca marki Guess z funcjacją The Get in Touch

”Kobiecy punkt widzenia od zawsze wpisany był w DNA naszej marki, dlatego wspieranie fundacji “The Get In Touch” to dla nas kluczowa inicjatywa społeczna. Dochody z kolekcji pozwalają nam nieść pomoc w dalszej edukacji, ale również w budowaniu globalnej świadomości na temat samokontroli piersi z wykorzystaniem narzędzia Daisy Wheel”. - komentuje Annie Santo, wiceprezes ds. globalnego marketingu GUESS Watches.

W tym roku bohaterem kolekcji wspierającej szlachetne działania fundacji na rzecz kobiecego zdrowia jest seria zegarków GUESS Sparkling Pink GW0032L3 The Sparkling Pink. Musimy z czystym sumieniem stwierdzić, że to jeden z piękniejszych czasomierzy, jakie przyszło nam opisywać. Kobiecość bije od nich już od pierwszego spojrzenia. Tym, co najbardziej przyciąga wzrok, jest głęboko osadzona pudroworóżowa tarcza, na której spokojnie spoczywa wysadzany kryształkami kwiat. Osiem płatków ściśle nawiązuje do samobadania piersi, które składa się właśnie z ośmiu kroków. Urzekającą tarczę otacza sznur cyrkonii, które iskrzą w blasku słońca i dodają modelowi kobiecości. Stworzony przez markę Guess zegarek damski zapięto na bransolecie w stylu mesh o gęstym splocie.

 GUESS Sparkling Pink GW0032L3 The Sparkling Pink.


Biżuteryjny zegarek  GUESS Sparkling Pink GW0032L3

Biżuteryjny zegarek Guess damski to pomnik dla każdej kobiety, która na swojej drodze niejednokrotnie musi stawiać czoła ogromnym wyzwaniom. Aby uhonorować kobiety walczące z rakiem, unikatowy i jakże wyjątkowy design czasomierza uzupełniony został jeszcze jednym, brakującym elementem — symbolem różowej wstążki.


Guess — zegarki z wielkim sercem

Zegarek Guess damski Sparkling Pink GW0032L3 z limitowanej kolekcji “Sparkling and Sporting Pink” dostępny jest już za około 899 zł. Kwota uzyskana ze sprzedaży tych modeli w całości przekazana jest na wsparcie fundacji i szerzenie proedukacyjnych darmowych lekcji samobadania dla kobiet oraz dziewczynek z całego świata. Zapraszamy do zakupu zegarka Guess z kolekcji “Sparkling and Sporting Pink” i wsparcia fundacji. Z całego serca zachęcamy również do pobrania aplikacji Daisy Wheel i regularnego samobadania piersi. Drogie panie, poświęćcie te kilka minut i żyjcie piękne, szczęśliwe, świadome, a przede wszystkim zdrowe.

 GUESS The Sparkling Pink.