Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Małe jest piękne! Damskie zegarki Tissot Lovely Square

11-01-2019

Szwajcarska markaTissot słynie m.in. z projektowania niezwykle pięknych i nieszablonowych zegarków damskich. Nowe zegarkiTissot Square Lovely to gustowne modele, każdy o własnym, unikalnym charakterze. Nazwa serii wskazuje na wysublimowany urok czasomierzy o kwadratowej kopercie. Są delikatne i bardzo kobiece. Panie, które lubią łagodne zdobienia na nadgarstku z pewnością będą nimi zachwycone.

Elegancki zegarek Tissot T058.109.11.041.00 ze stalowa koperta i bransoleta typu mesh w srebrnym kolorze.Małe zegarki damskie Tissot

Zegarki Tissot Lovely wyróżnia bardzo minimalistyczna stylistyka i klasycznie zaaranżowana tarcza. Wyrazu nadają im oryginalne bransolety, skonstruowane w formie efektownej plecionki. Kolekcja obejmuje także damskie zegarki na pasku. Wykonane ze skóry naturalnej, miękkie i elastyczne, zapewniają duży komfort użytkowania. Kolorystyka modeli Tissot Lovely Square jest raczej stonowana. Producent operuje w zegarkach Tissot harmonijnym łączeniem uzupełniających się barw. Złoto, biel, srebro i czerń albo jednolite różowe złoto zapewniają designerską równowagę, bez ekstrawaganckich akcentów.

Zegarek Tissot T058.109.16.031.00 LOVELY SQUARETissot z kwadratową kopertą

Zegarek Tissot T058.109.16.056.00 LOVELY SQUARE

Zegarek damski Tissot z nowej kolekcji posiada jeszcze jeden atut. Jest nim czytelna tarcza, której przejrzystości nie zakłóca żaden zbędny element. Tarcza jest zamknięta w kwadratowej kopercie, stanowiącej wyraźne odstępstwo od tradycyjnej okrągłości. Jej satynowe wykończenie doskonale współgra z fasetowanym szafirowym szkiełkiem. Dzięki temu modele Tissot Lovely Square zyskują znaczący walor estetyczny. Kompozycję tarczy dopełniają słupkowe indeksy w jednolitym kolorze.


Klasyczny zegarek Tissot T058.109.11.041.00 z kwadratową kopertą ze stali oraz bransoletą typu mesh w srebrnym kolorze.Zegarek Tissot z brylantami

W przypadku niektórych zegarków z tej serii indeksy wysadzane są brylantami. To zdecydowanie podnosi ich prestiż i nadaje im bardziej biżuteryjnego wyrazu. Dodatkowo zegarek Tissot z kwadratową kopertą charakteryzuje się niewielkim rozmiarem, co sprzyja wrażeniu delikatności i subtelności.

Zegarek Tissot T058.109.33.456.00 LOVELY SQUARE


Zegarek Tissot T058.109.11.036.00 LOVELY SQUARE

Nowa kolekcja Tissot Lovely Square znajdzie upodobanie wśród kobiet, które dostrzegają piękno zawarte w prostocie. Designerski minimalizm czyni zegarki Tissot Lovely bardzo uniwersalnymi, dzięki czemu przekonują one do siebie Panie o różnych preferencjach estetycznych. Pasują właściwie do każdej stylizacji – codziennej, wieczorowej czy oficjalnej. Idealna propozycja dla kobiet, które znajdują świeżość w klasyce.


Polecane modele: