Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Tissot Femini-T Diamonds - wyjątkowe zegarki dla kobiet

03-06-2019

Finezyjny, subtelny i elegancki - Tissot Femini-T rozkocha Cię w sobie. Będąc intrygującym dodatkiem do biznesowych stylizacji i strojów na wyjątkowe okazje, zapewni świeże spojrzenie na klasyczny design. Szwajcarski zegarek doskonale rozumie stylowe kobiety, czego wynikiem jest nie tylko sięgnięcie postawionej przez poprzednie modele poprzeczki, ale nawet jej podniesienie. Femini-T jest dokładnie taki, jak Ty! Czarujący, wyjątkowy, łączący w sobie wszystko to, co najlepsze.

Szwajcarskie, damskie zegarki Tissot Femini-T w dwóch różnych odsłonach- jeden na bransolecie w srebrnym wydaniu oraz drugi na białym, skórzanym pasku.Tissot Femini-T zachwyca detalami


Klasyczny, damski zegarek Tissot T113.109.36.116.00 FEMINI-T DIAMONDS z mechanizmem kwarcowym zasilany za pomocą impulsu elektrycznego z baterii.
Istotą niesamowitego modelu jest dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Najwyższą jakość wykonania potwierdza doskonałe spasowanie elementów widoczne m.in. w delikatnym ścięciu koperty, gdzie wpasowana została ozdobna koronka czasomierza. Prawdziwą gratkę dla miłośniczek harmonii stanowi niewielki kamień zamieszczony w koronce, którego kolor jest analogiczny do barwy tarczy. Co więcej, korespondujące ze sobą elementy dostrzec można już po chwili wpatrywania się w cyferblat. Zamieszczone na nim indeksy godzinowe powstały na bazie zaczerpniętego wprost z geometrii koperty rombu. Spójność zegarka Tissot Femini-Tdaje pewność, że każde z zastosowanych w nim rozwiązań zostało dobrane z myślą o Twojej nienagannej prezencji.Zegarek z diamentami w roli indeksów godzinowych

Tissot Femini-T to spełnienie marzeń każdej z pań. Łączy w sobie biżuteryjny połysk tarczy z masy perłowej oraz subtelny błysk czterech diamentów. Zamieszczone w niewielkich rombach pełniących rolę indeksów godzinowych, w oryginalny sposób wyznaczają cztery główne pory dnia. Zegarek z diamentami jest odpowiedzią na potrzebę by zegarek był nie tylko czasomierzem, ale i gustownym dodatkiem biżuteryjnym na damskim nadgarstku. Zastosowanie kamieni o niewielkim rozmiarze gwarantuje elegancki i zarazem nienachalny wygląd podkreślający luksusowy charakter modelu.
Elegancki, damski zegarek Tissot T113.109.36.116.00 FEMINI-T DIAMONDS z analogową tarczą w beżowym kolorze z masy perłowej.Niebanalna koperta w kształcie rombu


Subtelny, damski zegarek Tissot  T113.109.36.116.00 FEMINI-T DIAMONDS ze stalową kopertą w kolorze różowego złota na białym, skórzanym pasku.
O niepowtarzalnym charakterze kobiecego zegarka stanowi kwadratowa koperta, w której zamknięto okrągłą, klasyczną kopertę. Co więcej, boki rombu zostały lekko zaokrąglone, dzięki czemu czasomierz zyskał tak pożądaną w damskiej biżuterii delikatność. Motyw rombu widoczny jest w całej kompozycji - od indeksów godzinowych, przez tarczę, aż po przykuwający uwagę sposób mocowania paska.


Tissot Femini-T w trzech odsłonach

Tissot Femini-T z diamentami, dostępny jest w aż trzech wersjach, dzięki czemu dopasujesz model zarówno do okazji, jak i indywidualnych preferencji. Dla pań wybierających zjawiskowe wykończenie cyferblatu białą masą perłową przygotowano zegarek wykończony eleganckim, białym skórzanym paskiem. Model w nienachalny sposób podkreśli wagę Twoich spotkań i rodzinnych imprez. Miłośniczki zegarków o biżuteryjnym charakterze skierują uwagę na zegarek wykończony w pełni wypełnioną bransoletą. Rozwiązanie nawiązuje do eleganckiej prostoty znanej z popularnych wzorów jubilerskich. Model rekomendowany jest stylowym kobietom, które na co dzień stawiają na wystawne dodatki, obok których nie sposób przejść obojętnie. W kolekcji dostępna jest także szara tarcza z masy perłowej nadająca czasomierzowi tajemniczego charakteru. Zegarek uzupełniony czarnym skórzanym paskiem doskonale prezentuje się w towarzystwie formalnych stylizacji.
Damskie modele zegarków Tissot Femini-T z szkiełkiem szafirowym.Kobiecy zegarek emanujący subtelną elegancją

O wyjątkowości designu szwajcarskiego zegarka Tissotnikogo nie trzeba przekonywać. To niezwykły model, który doskonale łączy w sobie klasyczną elegancję, nowoczesne wykończenia oraz najwyższą dokładność pomiaru czasu.


Co więcej, panie sięgające po zegarek z diamentami nie muszą martwić się o uszkodzenia tarczy, bowiem chroniona jest szkiełkiem szafirowym odpornym na zarysowania i stłuczenia.


Zdecydowałaś już, który Tissot Femini-T ozdobi Twój nadgarstek?