Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Męska biżuteria, czyli zegarki Atlantic Sealine w kolorze złota

20-11-2020

Złoto — choć szlachetne, to potrafi wzbudzić wiele emocji zwłaszcza wśród męskiego grona. Bo jak nosić ten kolor, by nie być posądzonym o nowobogactwo lub kicz? Zegarki Atlantic Sealine pokazują, że klasyka wciąż świetnie odnajduje się wśród współczesnych mężczyzn.Zegarek - jedyna męska biżuteria?

Zegarek od zawsze uważany był za część męskiej biżuterii. Co więcej, według niektórych panów jest on jedynym przedmiotem, któremu można nadać takie miano. Zegarek męski stanowi funkcjonalny codzienny dodatek dopełniający stroju, a niekiedy także buduje wizerunek. Zawieszony na nadgarstku czasomierz będzie świadczyć o naszej punktualności, obowiązkowości i co równie ważne - szyku. Tutaj najlepiej sprawdzają się klasyczne modele, które pomimo zmieniających się mód wciąż zachowują atrakcyjny wygląd.

Zegarek - jedyna męska biżuteria?Zegarki Atlantic Sealine dla współczesnego mężczyzny

Złoty kolor i klasyczne wzornictwo? Tak, ale tylko w wydaniu zegarków męskich Atlantic Sealine. Ta kolekcja szwajcarskich modeli zaskakuje bowiem swoim nieoczywistym podejściem do tradycyjnego wzornictwa oraz odważnymi zestawieniami kolorystycznymi. Złota barwa w połączeniu z bielą, granatem lub brązem tworzy bardzo elegancki efekt. Na cyferblatach niektórych modeli znajdziemy subtarcze chronografu, które łączą w sobie elegancję ze sportowym charakterem. Dla minimalistów przygotowano z kolei proste tarcze z naniesionymi jedynie indeksami w formie kreseczek.

Zegarki Atlantic Sealine dla współczesnego mężczyzny

Atlantic Sealine wymyka się jasnym podziałom i kategoryzacją. Zawieszone na klasycznych bransoletach lub skórzanych paskach modele pokazują, jak może wyglądać prawdziwie męska biżuteria. W tym pierwszym przypadku mamy do czynienia z zestawionymi ze sobą ogniwami o różnej wielkości. Masywna, mocna bransoleta świetnie prezentuje się na męskich nadgarstkach. Z kolej paski będą dobrym wyborem dla panów stawiających na bardziej stonowane dodatki. Ich czarny lub brązowy kolor przełamie złotą barwę, pasując w szczególności do garniturów i białych koszul.Złoty kolor w zegarkach Atlantic Sealine - czy jest wytrzymały?

Zegarek Atlantic Sealine w kolorze złotym to szansa nabycia luksusowego modelu za niższą cenę niż egzemplarze wykonane ze złota. Nowoczesna metoda nakładania barwy na powierzchnię modelu sprawia, że tego typu egzemplarze w żaden sposób nie różnią się wyglądem od tych wykonanych ze złotego kruszcu. Technika PVD nadaje ponadto obudowie gładkości, tworząc wytrzymałą na zarysowania warstwę.

Złoty kolor w zegarkach Atlantic Sealine - czy jest wytrzymały?Elegancko, czy casualowo? Zegarki Atlantic Sealine w kolorze złota

Zegarek Atlantic Sealine 62455.45.6

Prestiżowe pochodzenie, precyzyjny mechanizm oraz wysokiej jakości materiały to wszystko, co proponuje nam kolekcja Atlantic Sealine. Wystarczy spojrzeć tylko na zegarek Atlantic 62455.45.6, gdzie połączenie czarnej tarczy ze złotą kopertą tworzy bardzo wyrafinowany efekt. Dodatkową atrakcją pozostają tu subtarcze chronografu. Tak zaprojektowany model może stać się bardzo ciekawym i nieco ekscentrycznym dodatkiem do casualowych strojów, w tym również zwykłych jeansów i T-shirtów. W ostatnich latach bardzo popularne stało się przecież zakładanie złota do najprostszych ubrań, naśladując w ten sposób modę z lat 80/90. 


Dla miłośników eleganckiego stylu przygotowano takie egzemplarze, jak Atlantic 62341.45.31. Tutaj na prostym złotym cyferblacie widoczne są dekorowania w postaci szczotkowania oraz szlifu słonecznego. Czarne logo marki i czcionka datownika nadaje całości ciekawego kontrastu, zwracając uwagę na szwajcarskie pochodzenie zegarka. Model zawieszony został na brązowym, gładkim pasku z przeszyciami po boku. Będzie on świetnie prezentować się w zestawie z koszulą i garniturem.

Zegarek Atlantic 62341.45.31Zobacz najpopularniejsze zegarki Atlantic Sealine

FILTRY0