Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Nowa kolekcja zegarków Tissot Carson Automatic

16-07-2021

Życie zawodowe i towarzyskie. Wypełniony po brzegi kalendarz. Poczucie obowiązku, a potrzeba odrobiny zabawy oraz szaleństwa. Z tych wszystkich potrzeb wyrosła nowa kolekcja Tissot Carson Automatic z damskimi i męskimi zegarkami.


Tissot Carson Automatic w miejskim stylu

Inspirowana życiem miejskim seria zegarków Tissot Carson, łączy w sobie wiele sprzeczności. Zachowując elegancki wygląd, proponuje nam sprawne działanie każdego dnia, abyśmy spokojnie mogli realizować swoje plany oraz podążać za marzeniami!  Oszczędne wzornictwo o pięknych wykończeniach sprawia, że modele wchodzące w skład tej kolekcji będą łatwo dostosowywać się do szybko zmieniających się okoliczności. Do południa będą praktycznym i szykownym dodatkiem do służbowego ubrania, a potem staną się modną ozdobą dla naszego nadgarstka.

Klasyczny zegarek Tissot Carson męski na brązowym pasku i ze złotą kopertąWyrafinowana elegancja Tissot Carson Automatic Gent

Zegarek Tissot Carson Automatic Gent występuje w kilku wariantach kolorystycznych - począwszy od jednolitej czerni przez biel, srebro i brąz. Choć jego tarcza jest utrzymana w prostej stylistyce -  posiada jedynie minimalistyczne indeksy godzinowe wraz ze wskazówkami - to bardzo ciekawym pozostaje zastosowanie na jej środku rozety. Ten mały zabieg, podkreśla szykowność całego zegarka. Cyferblat otoczony został okrągłą kopertą o szerokości  40 mm z wąskim rantem. W zależności od wersji będzie ona zachowana w kolorze różowego złota, bądź srebrnym.  Całości wyglądu dopełnia skórzany fakturowany pasek.

Zegarek Tissot Carson zegarek ze srebrną tarczą i datownikiem

Wystarczy tylko odwrócić zegarek Tissot Carson Automatic Gent, by móc podziwiać jego wachnik przez transparentny dekiel. Tego typu dodatek, choć nie jest widoczny w codziennym użytkowaniu, to jednak nadaje czasomierzowi prestiżu i dodatkowej radości z korzystania. Możliwość podpatrzenia, w jaki sposób pracuje używany na co dzień przedmiot, ma w sobie coś niesamowitego. W zegarku mamy do czynienia z mechanizmem o automatycznym naciągu Powermatic 80, z 80-godzinną rezerwą chodu.Nietuzinkowy Tissot Carson Automatic Lady

Tissot Carson Automatic Lady stworzono za pomocą klasycznych linii, układających się w okrągłą kopertę. Polerowana powierzchnia bardzo ładnie gra barwami z padającym na nią światłem. Stanowi ona ramę dla tarczy złożonej z zewnętrznej satynowej sfery i znajdującego się na środku medalionu. Na powierzchni umieszczono indeksy w formie brylantów Top Wesselton, czyli najwyższej jakości kamieni używanych w zegarmistrzostwie. Utrzymane w jasnych barwach bieli i srebra zegarki Tissot Carson Automatic Lady wieńczy klasyczna bransoleta zbudowana z niewielkich, pełnych ogniw. Nadaje ona biżuteryjnego charakteru całemu zegarkowi i podkreśla jego wizualną lekkość.

W Tissot Carson Automatic Lady podobnie jak w przypadku męskich zegarków z tej kolekcji, mamy do czynienia z przezroczystym deklem, przez który widzimy fragment mechanizmu. Werk o automatycznym naciągu Powermatic 80 posiada aż 80-godzinną rezerwę chodu, dzięki któremu możemy odstawić nasz czasomierz na cały weekend na półkę,  a on w poniedziałek będzie dalej gotowy do pracy. 

 Tissot Carson Lady zegarek damski na srebrnej bransolecie
Dla jakich osób dedykowane są zegarki Tissot Carson Automatic?

Zegarek Tissot Carson na srebrnej bransolecie

Tissot Carson Automatic Gent i Tissot Carson Automatic Lady dedykowane zostały mieszkańcom miast, którzy gonią za swoimi marzeniami, chcąc jednocześnie maksymalnie wykorzystywać każdą minutę swojego życia. Niezwykle szykowne modele spod znaku znanego i cenionego brandu Tissot, to również doskonały wybór na pierwszy zegarek z mechanizmem automatycznym. Jego tradycyjny oraz prestiżowy charakter wiele mówi o właścicielu/właścicielce i ich wysokich oczekiwaniach względem samych siebie, a także życia. Znajdujące się na każdym modelu elitarne odznaczenie Swiss Made nie tylko potwierdza najwyższą jakość produktu, ale jednocześnie daje dowód, że każdy cel i marzenie jest możliwe do realizacji.