Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Nowe kobiece zegarki Certina DS Action Lady w morskiej stylistyce

25-01-2021

Dedykowany kobietom zegarek Certina DS Action Lady czerpie swoje inspiracje wprost z wody. Widoczne jest to zarówno w połyskującej tarczy, jak i niezwykłej funkcjonalności tego czasomierza. Jego sportowo-elegancki charakter będzie świetnie prezentować się na damskim nadgarstku w każdych okolicznościach dnia codziennego.

Nowe kobiece zegarki Certina DS Action Lady w morskiej stylistyceWodne inspiracje zegarka Certina DS Action Lady

Certina DS Action Lady todamska kolekcja szwajcarskiej marki Certina, na którą składają się zegarki o szwajcarskiej precyzji i wyjątkowej trwałości. Specjalnie dla Pań powstał nowy egzemplarz o średnicy koperty 34,3 mm, który w ciekawy sposób łączy elegancję ze sportową funkcjonalnością. Dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych model czerpie swoją inspirację z wody, co widać po samych tarczach. Występujący w wersji szmaragdowozielonej Certina C032.251.11.091.09 lub ciemnoniebieskiej C032.251.11.041.09 ma fakturowany cyferblat układający się w morskie fale. Oświetlony od spodu kryształami kieruje automatycznie nasze myśli w stronę zapierających dech w piersiach raf koralowych i oceanicznych głębin.Czytelny nawet o zmroku Certina DS Action Lady

Szerokie wskazówki i czytelne oznaczenia godzinowe w formie charakterystycznych słupków pokryte zostały powłoką Super-LumiNova, która pozwala odczytać czas w ciemności oraz pod wodą. Ramą dla tarczy pozostaje polerowana/szczotkowana srebrna koperta. Wyposażona została ona w jednokierunkowy obrotowy bezel z satynowym i polerowanym wykończeniem. Zegarek Certina DS Action Lady wieńczy stalowa, klasyczna bransoleta. Zbudowana z trzech ogniw w kolorze srebrnym będzie bezpiecznie trzymać czasomierz na nadgarstku.

Czytelny nawet o zmroku Certina DS Action Lady


Certina DS Action Lady przystosowany do wodnych aktywności

Niezależnie od tego, czy uprawiasz surfing, snorkeling lub po prostu czasem lubisz popływać - Certina DS Action Lady będzie dobrym towarzyszem wszystkich wodnych aktywności. To wszystko za sprawą zakręcanego dekla i dodatkowego zabezpieczenia koronki. Specyfikacje te pozwalają zegarkowi wytrzymać ciśnienie wody do 30 ATM. Tym samym DS Action Lady spełnia wszystkie wymagania certyfikatu ISO-6425 - surowego standardu dla zegarków nurkowych.


Certina DS Action Lady – specyfikacja techniczna

Certina DS Action Lady – specyfikacja techniczna

Certina DS Action Lady przekonuje atrakcyjnym wzornictwem i najlepszymi materiałami. Zegarek jest absolutnie wszechstronny, przez co będzie świetnie prezentować się zarówno w sporcie, jak i na co dzień. Szafirowe szkło z powłoką antyrefleksyjną oraz koperta ze stali szlachetnej zapewniają zegarkowi dużą wytrzymałość. Szwajcarska sztuka zegarmistrzowska jest kontynuowana wewnątrz czasomierza- działa tu precyzyjny mechanizm kwarcowy ETA F04.411 Precidrive™.Sportowa elegancja zegarka Certina DS Action Lady

Zegarek Certina DS Action Lady pokazuje, że połączenie sportowego i eleganckiego stylu jest możliwe. Za sprawą nałożonych na tarczę kryształków stanie się on bardzo atrakcyjnym dopełnieniem codziennego, kobiecego stroju. Z pewnością wpadnie w gusta pań lubiących klasykę w nieco bardziej nowoczesnym charakterze. Czasomierz okaże się również świetnym towarzyszem w trakcie różnego rodzaju aktywności ruchowych.

Sportowa elegancja zegarka Certina DS Action Lady


Zobacz zegarki Certina DS Action Lady z morskim motywem na tarczy: