Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Certina DS Action Lady: Niezwykła elegancja w filigranowym formacie

15-01-2021

Jak jednoznacznie pokazuje nowy DS Action Lady, każda chwila ma znaczenie. Ten kobiecy zegarek z morskimi akcentami oferuje precyzję certyfikowanego chronometru, sprawdzoną szwajcarską jakość i wyjątkowo wytrzymałe wykończenia w kopercie o średnicy zaledwie 29 mm. Dzięki tym cechom zegarek okazuje się niezawodnym i wyrafinowanym towarzyszem codziennego życia.Certina DS Action Lady w dwóch odsłonach

Certina DS Action Lady w dwóch odsłonach

Szwajcarska marka Certina proponuje nam trzy wersje nowego modelu, różniące się od siebie wykończeniem tarczy. Pierwszy z nich odsłania przed nami klasyczny antracytowy cyferblat (C032.951.22.081.00), drugi efektowną tarczę z błyszczącymi srebrnymi kryształkami (C032.951.22.031.00), a  trzeci w grafitowym kolorze (C032.951.11.041.00). Całość otacza luneta pokryta powłoką PVD. Wszystkie odsłony zegarka mają wspólne wskazówki i indeksy obficie pokryte powłoką Super-LumiNova®, aby zapewnić doskonałą czytelność również w ciemności. Na godzinie 6 spotkamy tu czytelny datownik, który przypominać będzie nam o ważnych datach i umówionych spotkaniach. Dużym udogodnieniem zegarków pozostaje także wskaźnik zużycia baterii.

 


Sportowe oblicze zegarka Certina DS Action Lady

Damskie zegarki Certina DS Action Lady wyposażone zostały w system Double Security Concept, czyli system podwójnego zabezpieczenia. W praktyce oznacza to zastosowanie szafirowego szkła, specjalnych uszczelek w kopercie i koronce zegarka, a także wzmocnienie dekla. Dzięki temu wszystkiemu egzemplarze zachowują dużą wytrzymałość na ewentualne wstrząsy i zalania. Wysoka wodoszczelność o klasie  20 ATM pozwala na bezpieczne pływanie, a nawet nurkowanie z zegarkiem na nadgarstku. W ten sposób elegancki na zewnątrz  DS Action Lady udowadnia swoją sportową naturę, mogąc z powodzeniem towarzyszyć nam w trakcie wizyty na basenie, wakacjach, czy siłowni.

Sportowe oblicze zegarka Certina DS Action Lady

 


Niezawodna obudowa i precyzyjny mechanizm

Niezawodna obudowa i precyzyjny mechanizm

Jeśli chodzi o wydajność i wytrzymałość, ten subtelny kobiecy zegarek z łatwością rywalizuje z większymi odpowiednikami. Jego 29-milimetrowa obudowa ze stali szlachetnej jest zwieńczona łatwą w manewrowaniu obrotową lunetą. Odporne na zarysowania szafirowe szkło tarczy i mocna bransoleta klasyczna, bardzo dobrze się ze sobą nawzajem uzupełniają. Motylkowe zapięcie bransolety gwarantuje bezpieczne trzymanie się zegarka na nadgarstku. Wewnątrz czasomierzy znajduje się nowoczesny mechanizm kwarcowy PrecidriveTM, zapewniający wyświetlanie godzin, minut, sekund i daty z niezwykłą dokładnością.

 


Certina DS Action Lady z certyfikatem COSC

Precyzja czasu w zegarkach Certina DS Action potwierdzona jest certyfikatem Swiss Official Chronometer Testing Institute (COSC). Aby egzemplarz mógł otrzymać te elitarne oznaczenie, musi spełnić szereg restrykcyjnych wymagań. Zgłoszone zostają wyłącznie tu zegarki „Swiss Made”. Oznacza to, że czasomierz musi zostać zmontowany i przetestowany w Szwajcarii. Wysyłany jest do jednego z laboratoriów COSC, gdzie przez kolejne 15 dni przechodzi codzienne testy. Oceniane są według siedmiu różnych kryteriów: średnia dzienna wartość chodu, średnia zmiana chodu w dniu, największa zmiana chodu w ciągu dnia, różnica chodu w pozycji poziomej i pionowej, zmiana chodu w zależności od temperatury.

Certina DS Action Lady z certyfikatem COSC

 


Dla kogo zegarek Certina DS Action Lady?

Dla kogo zegarek Certina DS Action Lady?

Certina DS Action Lady dedykowany został kobietom pewnym siebie, które dzielą swój czas pomiędzy życie zawodowe, a pasje. Pozostając wciąż w ruchu, chcą w każdych okolicznościach wyglądać elegancko i stylowo. W dzień będzie on szykownym dodatkiem dopełniającym służbowego stroju, a wieczorem przemieni się w sportowy egzemplarz na basen lub przyjmie funkcję praktycznej biżuterii zakładanej na miłe spotkanie z przyjaciółmi.Zobacz najnowsze zegarki Certina DS Action Lady