<<   POWRÓT 24-07-2021

Premierowy DS PH200M Lady - stworzony przez Internautów!

8 marca 2021 roku marka Certina po raz pierwszy w historii zaprosiła swoich fanów do zaprojektowania zegarka. Przez kilka tygodni, poprzez głosowanie w social mediach, Internauci wybierali poszczególne elementy czasomierza, takie jak: typ koperty, design tarczy, kształt i kolor wskazówek, rodzaj paska, a nawet rodzaj opakowania. Teraz nadszedł czas na finał. Wynik? Elegancki damski zegarek ze stylem i charakterem!


Zegarek Certina DS PH200M Lady - sportowa elegancja

Nowy model DS PH200M Lady to pierwsza damska wersja bestsellerowego modelu Certina DS PH200M (Zegarek Roku 2020). Jego męski odpowiednik został zainspirowany modelem z lat '60-tych. Damski zegarek DS PH200M LADY jest utrzymany w całkowicie ciemnej tonacji i wyposażony w delikatnie wypukły, ceramiczny pierścień lunety ze złotymi oznaczeniami. Jej boki pozostają żłobkowane, upodabniając się w ten sposób nieco do klasycznych zegarków nurkowych.  Tarcza wykonana została z masy perłowej, tworzącej delikatne, wielobarwne refleksy światła. Znaczniki godzin przyjmują tu funkcję gustownych kamieni szlachetnych. Pośrodku widnieją z kolei wskazówki. Ich obramówka jest koloru złotego, a środek wypełniony farbą luminescencyjną. Przy godzinie 3 widnieje małe okienko datownika. Całości wyglądu zegarka uzupełnia ciemno-szary nylonowy pasek NATO, podkreślający sportowy charakter zegarka.


Ekologiczna budowa zegarka DS PH200M Lady 

Certina od lat podziela zaangażowanie na rzecz ochrony środowiska, wspierając m.in. ochronę żółwi morskich na świecie. W zegarku DS PH200M Lady ekologiczny aspekt widać w pasku, który wykonany został z nowatorskiego, materiału #tide ocean material®. To wielokrotnie nagradzana, oparta na zasadzie mechanicznego upcyklingu, metoda przetwarzania odpadów z tworzyw sztucznych odzyskiwanych z oceanów.  Mamy tu zatem do czynienia z nową generacją wysokiej jakości, solidnych i atrakcyjnych pasków tekstylnych do zegarków. Wewnątrz czasomierza  znajduje się natomiast nowoczesny mechanizm Powermatic z antymagnetyczną sprężyną włosową NivachronTM.Powstały przy udziale fanów Certina DS PH200M Lady dostępny będzie jesienią 2021 roku. Otrzymamy go w nowoczesnym opakowaniu, wykonanym zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju.


Certina DS PH200M Lady - dla kogo?

DS PH200M Lady powstał nie tylko jako damski odpowiednik kultowego zegarka DS PH200M, ale przede wszystkim czasomierz ten dedykowany jest współczesnym aktywnym kobietom. Balansujący pomiędzy elegancją, a sportowym charakterem zegarek stanowi przykład dobrze skrojonego projektu, wyrażającego potrzeby i gusta kobiet. To w końcu właśnie one zaprojektowały poszczególne części tego czasomierza.

Zegarek DS PH200M Lady za sprawą swoich eleganckich kolorów i biżuteryjnych akcesoriów będzie świetnym dodatkiem uzupełniającym codzienne stylizacje pań, wpisując się jednocześnie w miejską modę. Dobry wygląd oraz komfort użytkowania, które gwarantuje nam zegarek, umożliwia korzystania z niego w pracy, spotkaniu towarzyskim, czy wizycie na basenie. Za sprawą mocnej obudowy, a także wodoszczelnego paska NATO - zegarek sprawdzi się we wszystkich okolicznościach miejskiej dżungli.