Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Jaki zegarek dla 10-latka warto wybrać? Propozycje dobrych zegarków dziecięcych

06-07-2022

Zegarek dla 10-latka nie może być ani zbyt dziecinny, ani zbyt dorosły. Jak znaleźć taki, który przypadnie do gustu młodemu właścicielowi i będzie noszony z niekrytą dumą? Oto kilka propozycji zegarków dla 10-latki lub 10-latka, które na pewno sprostają oczekiwaniom dzieci z tej grupy wiekowej.


Smartwatch dla 10-latka – czego oczekuje dziecko w tym wieku?

Jaki zegarek dla 10-latka wybrać? Zakup smartwatcha lub jakiegokolwiek prezentu dla dziecka w tym wieku nie jest tak prosty, jak mógłby się wydawać. Z jednej strony odpadają wszystkie dziecięce modele zdobione uroczymi motywami zwierzątek czy księżniczek z bajek. Z drugiej strony 10-letnie dziecko nie jest jeszcze nastolatkiem, zatem i te całkiem “dorosłe” modele nie przypadną mu pewnie do gustu.

Smartwatch Garmin Jr dla 10 latki
Zegarek Garett dla 10 latka

Jak to wypośrodkować? Postawić na zegarek dla 10-latka o uniwersalnym charakterze. Z jednej strony, dysponujący wyglądem, który na pierwszy rzut oka nie przypomina klasycznego zegarka dla dzieci. Z drugiej strony, postawić na funkcje charakterystyczne dla właśnie takich czasomierzy. Uwierz nam, że Twoja pociecha wciąż będzie z nich chętnie korzystać, ale dopiero odkrywa swój nowy, niedziecięcy gust i trzeba jej w tym pomóc. Dopóki nie dowie się, co tak naprawdę lubi, neutralne propozycje, takie jak te zebrane przez nas poniżej, będą najlepszym wyborem.


Jaki smartwatch dla 10-latka? Najciekawsze zegarki dla dziesięciolatków

Nawet z powyższymi wskazówkami trudno Ci sobie wyobrazić, jak powinien wyglądać dobry zegarek dla dziesięciolatka? Mamy dla Ciebie jeszcze jedną pomoc. Poniżej znajdziesz kilka gotowych propozycji, które sprawdzą się w roli prezentu dla dziecka w tym wieku. Zobacz, czy znajdziesz wśród nich coś, co przykuje Twoją uwagę!

Smartwatch dla dziesięcio latka
Smartwatch dla dziecka Garett Kids Sweet 2.

Smartwatch dla dziecka Garett

W ofercie marki Garett znajdziesz całą gamę funkcjonalnych smartwatchy. Dla 10-latka odpowiednim wyborem będzie chociażby model Garett Kids Sweet 2. Chociaż seria obejmuje kilka różnych kolorów, my polecamy Ci czarny – zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki

Dlaczego ten smartwatch dla dzieci Garett będzie świetnym wyborem dla 10-latka lub 10-latki? Wygląda niemal jak “dorosły” zegarek, a jednak zapewnia dostęp do wszystkich funkcji zegarka dla najmłodszych. Producent wyposażył go m.in. we wbudowany aparat fotograficzny, możliwość prowadzenia rozmów i wysyłania wiadomości głosowych z poziomu zegarka, a także przycisk SOS, który zapewni Twojej pociesze poczucie bezpieczeństwa. Co istotne, dziecko może korzystać także z opcji najczęściej używanych przez nastolatków, takich jak chociażby oprogramowanie treningowe.

Garett Kids Sweet 2 dla 10 latki


Zegarek Marki Swatch dla dziecka

Zegarek Swatch dla dziecka

Swatch to marka, którą kochają osoby w różnym wieku – od najmłodszych po najstarszych. I młody nastolatek znajdzie w jej asortymencie coś dla siebie. Naszym zdaniem poszukiwania warto rozpocząć od zegarka Swatch dla dziecka Over Black GB757.

Czarna tarcza, czarna koperta, czarny pasek. Na pierwszy rzut oka model ten wygląda jak setki innych czasomierzy. Ale po bliższym poznaniu okazuje się, że i w nim można zauważyć ciekawy twist charakterystyczny dla designu tej marki. Wskaźniki godzin zostały przedstawione w taki sposób, jak gdyby były przecięte na pół, co nie pozwala oderwać wzroku od tarczy i sprawia, że jest ona bardzo nietypowa. Całość dopełnia datownik wskazujący dzień miesiąca i nazwę dnia tygodnia.

Zegarek dla 10 latka marki Swatch Over Black GB757.
Zegarek Casio dla chłopca

Zegarek Casio dla chłopca

Jakie zegarki dla chłopców Casio sprawdzą się, gdy szukasz fajnego prezentu dla 10-latka? Biorąc pod uwagę to, jak szeroka jest jej oferta, niemal nie sposób nie znaleźć w niej czegoś, co przykuje uwagę.


Zegarek Casio dla chłopca

Jakie zegarki dla chłopców Casio sprawdzą się, gdy szukasz fajnego prezentu dla 10-latka? Biorąc pod uwagę to, jak szeroka jest jej oferta, niemal nie sposób nie znaleźć w niej czegoś, co przykuje uwagę. Naszym zdaniem dobrą opcją będzie zegarek dla chłopca Casio F-105W-1AUZ. Ten zegarek elektroniczny dla dziecka wyposażono w rozbudowany kalendarz, czas dobowy 12/24 h i stoper. Dziecko w tym wieku najbardziej zainteresuje z pewnością podświetlana tarcza, za którą odpowiada system typu illuminator.

 Zegarek Casio F-105W-1AUZ.


Zegarek Casio  Vintage Digital A168WEC-1EF

Interesuje Cię coś mniej sportowego? Spójrz zatem na zegarek Casio dla chłopca Vintage Digital A168WEC-1EF, którego wzornictwo mocno rzuca się w oczy. Jest to efektem połączenia elementów z dwóch światów: klasycznej, srebrnej bransolety oraz cyfrowej tarczy z motywem moro.

Zegarek Lorus dziecięcy

Wzornictwo marki Lorus można by opisać mianem eleganckiej klasyki. Jeśli szukasz ciekawego czasomierza dla 10-latka, możemy zaproponować Ci dwa zegarki Lorus dziecięce: Lorus Digital R2361NX9 i Lorus Classic R2399NX9. Co je wyróżnia? Lorus Digital to zegarek z cyfrową tarczą o sportowym wyglądzie. Niebieskie detale ożywiają wygląd modelu, a praktyczne funkcje sprawiają, że wspiera swojego właściciela w sportowych zmaganiach. Ten zegarek Lorus dziecięcy wyposażono w alarm, datownik (dzień miesiąca + nazwa dnia tygodnia), stoper i timer. Jest też wodoszczelny do 100 m (10 barów).

zegarek Lorus Digital R2361NX9
Zegarek dla 10 latka marki Lorus Classic R2399NX9

Lorus Classic to jeden z najbardziej tradycyjnych zegarków z oferty marki. Srebrnej kopercie z białą tarczą towarzyszy czarny pasek na sprzączkę. Chociaż wygląda tak dorośle, to jednak jest to czasomierz skierowany do młodych użytkowników, o czym świadczą chociażby 30-milimetrowa koperta oraz jej niska waga, która nie będzie ciążyć nawet na małym nadgarstku.

Smartwatch dla dzieci Garmin

Planujesz kupić smartwatch dla 10-latka? Asortyment marki Garmin będzie odpowiednim miejscem. Producent cieszy się bowiem pozytywnymi opiniami użytkowników w różnym wieku. Za co najmłodsi kochają ofertę Garmin dla dziecka? Choć w przypadku akcesoriów z tej kategorii najważniejsze powinno być wnętrze, to jednak tutaj warstwa zewnętrzna robi ogromne wrażenie. Czasomierze są bowiem zdobione motywami postaci z komiksowego uniwersum Marvela, m.in. legendarnego człowieka-pająka, czyli Garmin Spidermana oraz supersilnego i zabawnego Garmin Ironmana.

Smartwatch dla dzieci Garmin Spider- Man
Zegarki Garmin Vivofit jr.3

Jak wyglądają możliwości techniczne takiego smartwatcha dla dzieci Garmin? Model Garmin Vivofit jr. 2 Marvel Spider-Man ma krokomierz, monitor snu oraz tryb wyzwań osadzony w komiksowym świecie. Korzystając z niego rodzice mogą zlecać dziecku zadania, a następnie przyznawać punkty za ich wykonanie. Zegarek dla chłopca Garmin Garmin Vivofit jr. 3 Marvel Iron Man dysponuje podobnym zestawem funkcji, ale ma też takie, które wspierają sportową pasję dziecka. Dzięki pomiarowi przebytego dystansu i prędkości będzie mogło wprowadzić swoje treningi biegowe na wyższy poziom.

FILTRY0