Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Pracujesz zdalnie? Zaplanuj dzień w home office z zegarkiem smart!

25-04-2020

Dominujący w ostatnim czasie home office rzucił zupełnie nowe światło na funkcje, jakimi dysponuje smartwatch. Okazuje się, że uzbrojony w nowoczesną technologię i mnóstwo przydatnych opcji czasomierz, doskonale spisuje się jako zegarek do pracy zdalnej. Podpowiadamy, jak z pomocą zegarka smart zadbać o formę, efektywność pracy i nie zwariować podczas pracy z domu!


Dlaczego zegarek do home office ma sens?

Znane wszystkim powiedzenie głosi, że potrzeba jest matką wynalazków. Tymczasem użytkownicy zegarków smart nie muszą dwoić się i troić, ponieważ rozwiązanie problemów pojawiających się podczas pracy zdalnej jest bliżej niż mogło się wydawać - na nadgarstku. Posiadaczom smartwatcha niestraszne są wizje zapomnienia o zawodowych obowiązkach lub zupełnym pogrążeniu się w pracy. O zbalansowany rytm dnia dbają zaawansowane funkcje. Podczas pracy zdalnej pierwsze skrzypce grają: ciągłe monitorowanie aktywności i tworzenie wskazówek treningowych, alarmy, a także szybkie przywołanie telefonu i jego obsługa z poziomu czasomierza. Sprawdzamy, jaki zegarek do home office warto wybrać!


Zegarki do home office dla niego

Zegarki do pracy home office dla każdego


Fossil FTW4025 - zegarek do pracy zdalnej w roli telefonu

Zegarek Fossil FTW4025 Smartwatch smartwatches GEN 5 SMARTWATCH - THE CARLYLE HR BLACK

Smartwatch Fossil 5 generacji przenosi nas do świata, gdzie zegarek smart jest wielofunkcyjnym narzędziem, któremu niestraszne żadne z wyzwań. Wbudowany mikrofon oraz głośnik sprawiają, że odbieranie połączeń jest nie tylko sprawne i szybkie, ale przede wszystkim nie wymaga posiadania telefonu w zasięgu ręki. Cieszy także obecność alertów głosowych, tekstowych oraz wyskakujących powiadomień - także z mediów społecznościowych, co dla wielu z nas okazuje się kluczowe w pracy wymagającej szybkiej reakcji. Ciekawym udogodnieniem dla osób, którym zegarek do home office ma służyć do organizacji czasu pracy jest funkcja odliczania do określonego momentu oraz możliwość ustawienia budzików. A gdy po pracy przyjdzie czas na wypoczynek - Fossil FTW4025 zapewni monitoring aktywności oraz szybką realizację płatności Google Pay podczas drobnych zakupów w sieci.Rubicon RNCE41BIBX01AX - smartwatch na telekonferencję

Smartwatch Rubicon przywodzi na myśl gadżet pochodzący z wyposażenia agenta specjalnego będącego bohaterem filmu akcji. Wszystko za sprawą aparatu fotograficznego, który został zamieszczony w miejscu koronki. W parze z mikrofonem oraz głośnikiem, stanowią zgrane trio gotowe na telekonferencję. Kolejne zaskoczenie stanowi fakt, że Rubicon RNCE41BIBX01AX dysponuje slotem na kartę nano SIM oraz wbudowaną pamięcią rzędu 16GB. System operacyjny Android, którego smartwatch używa do pracy, umożliwia instalowanie aplikacji z Google Play bezpośrednio w zegarku.

Zegarek Rubicon RNCE41BIBX01AX Smartwatch Rubicon RNCE41Tak świetnie zaprojektowany zegarek do pracy zdalnej nie mógłby się obejść bez przeglądarki internetowej. Teraz możesz sprawdzać dane podczas rozmowy ze współpracownikami bez konieczności sięgania do komputera! Model, podobnie, jak inne czasomierze tej klasy, oferuje monitoring snu, licznik kroków i kalorii oraz wygodne połączenie ze smartfonem. Spośród innych wyróżnia go fakt, że bez większych przeszkód może pełnić funkcję telefonu nie tylko podczas home office, ale także w trakcie biegania na zewnątrz, kiedy dla zachowania swobody minimalizujesz liczbę zabieranych ze sobą rzeczy.
Zegarek Rubicon Smartwatch Rubicon RNCE41


Smart zegarek do pracy zdalnej dla kobiety

Zegarek damski dla kobiet pracujących w home office


Rubicon RNCE42BIBX01AX zadba o Twój ruch i samopoczucie

Zegarek Rubicon RNCE42BIBX01AX Smartwatch Rubicon RNCE42

Druga z prezentowanych propozycji firmy Rubicon to zegarek smart skierowany do osób, które stawiają na wysoką funkcjonalność w niskiej cenie. Czasomierz uzbrojony w podstawowe, sprawnie działające funkcje zdaje się być uszyty na miarę pracy z domu. Model RNCE42BIBX01AX zadba o wykonanie założonej liczby kroków, zmierzy tętno oraz wyliczy spalone kalorie.

Dzięki połączeniu z oprogramowaniem treningowym da Ci podejrzeć postępy i zmotywuje do wykonania kilku dodatkowych ćwiczeń w domu. Wyposażony w alarm i datownik oraz funkcję znajdź telefon, świetnie sprawdzi się w roli osobistej sekretarki, której zadaniem jest przypominanie o nadchodzących terminach spotkań.
Suunto SS050474000 - najwyższa jakość wypoczynku

Zegarek Suunto 3 podąża za Tobą niezależnie od tego, co aktualnie robisz. Jego znakiem rozpoznawczym jest dynamiczne dopasowanie wskazówek treningowych do poziomu dotychczasowego wykonania zadania. W rezultacie możesz pomijać ćwiczenia, wykonywać je z inną niż rekomendowana intensywnością, a smartwatch pokaże Ci, jak zmodyfikować zaplanowany wcześniej trening. Niejednego zaskoczy fakt, że sportowy Suunto SS050474000 doskonale spisuje się jako zegarek do pracy zdalnej. Wszystko za sprawą bardzo dokładnych czujników firmy Valencell, która dostarcza rozwiązania biomedyczne.

Zegarek Suunto SS050474000 Suunto 3 Moss Grey


Pomiary wykonywane w czasie rzeczywistym są przetwarzane przez zaawansowany system, co pozwala na monitoring snu oraz określenie aktualnego stopnia regeneracji ciała. Smartwatch wskaże, w którym z czterech stanów (aktywność, brak aktywności, regeneracja, stres) znajdujesz się obecnie. Monitoring pozwoli poznać i wybrać aktywności gwarantujące najlepsze odprężenie. Co więcej, popołudniowy trening zostanie dopasowany do jakości i głębokości snu oraz stresu doświadczanego podczas dnia.

Zegarek smart zachwycający funkcjami wspomagającymi regenerację dysponuje również innymi opcjami, jakie musi posiadać zegarek do home office. Wśród nich znajdziemy m.in.: alarmy, połączenie ze smartfonem zapewniające szybki dostęp do połączeń i wiadomości, a nawet inne powiadomienia typu push.
Zegarek smartwatch pomagający zachować aktywność fizyczną w domu

Michael Kors MKT5070 i doskonała organizacja czasu

Zegarek Michael Kors MKT5070 MKGO ACCESS SMARTWATCH
Model Michael Kors MKT5070 to idealna propozycja dla pań poszukujących modnego zegarka, który pomoże w organizacji czasu i zachowaniu dobrej kondycji. Połączenie ze smartfonem, a także współpraca na linii datownik - alarm, sprawi, że Twojej uwadze nie umknie zbliżający się termin oddania projektu, spotkanie, a przede wszystkim chwila przerwy od pracy. To smartwatch skrojony na miarę XXI wieku, w którym widowiskowy design idzie w parze z funkcjonalnością. Model nie zawiedzie Cię podczas treningu i monitorowania snu, a także codziennych obowiązków. Intuicyjny, łatwy w modyfikacji interfejs zadba o to, by na ekranie pojawiały się wskazane przez Ciebie, istotne w tym momencie, funkcje.


Choć smartwatch występujący jako zegarek do home office nie jest pierwszym rozwiązaniem przychodzącym na myśl podczas poszukiwania usprawnień dla pracy zdalnej, jego skuteczność jest zadziwiająco wysoka. Intuicyjne, łatwo dostępne funkcje oraz rozbudowany interfejs zapewnią to, czego dotychczas Ci brakowało - liczne przypomnienia, dbałość o regenerację, ruch i wypoczynek, a co najważniejsze - dostęp do powiadomień i połączeń telefonicznych niezależnie od tego, czy właśnie robisz sobie kawę w kuchni, czy siedzisz przed komputerem.

FILTRY0