Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Wyniki konkursu na opinię. Edycja Marzec 2020

06-04-2020

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu na najlepszą opinię, którzy w marcu znaleźli czas, aby rzetelnie opisać kupione w naszym sklepie zegarki. Jesteśmy miło zaskoczeni niesamowitą ilością opinii, za które jesteśmy niezmiernie wdzięczni!  Zdanie każdego Klienta jest dla nas cenną informacją, która pomaga nam w ciągłym doskonaleniu jakości naszej obsługi. Przedstawiamy 4 najlepsze opinie: 


Opinie ZEGAREK.NET z serwisu Ceneo.pl


Zegarek Atlantic 62341.41.61 Sealine

"Wszystko poszło sprawnie. Produkt zgodny z zamówieniem, do tego miły upominek w formie torby podarunkowej z logo producenta. Wszystko (łącznie z torbą) zapakowane tak, aby w transporcie nie uległo zniszczeniu, zagnieceniu etc. Wysyłka szybka (zamawiałem w piątek i w poniedziałek już zostało wysłane mi mimo potrzeby zrobienia graweru). Polecam sprzedawcę!"


Zegarek Lorus RG289NX9 Klasyczny

"Bardzo korzystna oferta, zegarek przepiękny, dotarł cały, bez żadnych zarzutów. Bardzo porządnie zapakowany, zabezpieczony w punkt. Kontakt z nadawcą w porządku, nie potrzebne były indywidualne kontaktowanie się, ponieważ przesyłka dotarła już następnego dnia i bez żadnych zarzutów."Opinie ze strony ZEGAREK.NET

Zegarek Tissot T055.410.16.017.01 PRC 200

"Przyznam szczerze, że zawsze kiedy patrzyłem na te wszystkie pozytywne opinie zastanawiałem się jak bardzo oddają prawdę i czy nie są one wygenerowane konkursem z nimi związanym do momentu kiedy kilka dni temu złożyłem zamówienie. Nie byle jakie zamówienie bo w „pełnym pakiecie” : zegarek, grawerunek plus opcja zapakowania na prezent. Miałem małe problemy z zamówieniem ponieważ płatność początkowo nie chciała przejść, ale po kontakcie z obsługą klienta wszystko się wyjaśniło. Kolejnym miłym zaskoczeniem był czas realizacji zamówienia, dostałem informację, że z powodu grawerowania zamówienie może się wydłużyć do trzech dni, ku mojemu zdziwieniu zegarek był u mnie już następnego dnia. Sam zegarek bez zaskoczenia, wszystko poprawnie, oryginalnie zapakowane, żadnej skazy - za to mogę szczerze polecić ZEGAREK.NET po raz pierwszy, zegarki przychodzą oryginalnie zapakowane, praktycznie nie tknięte, wiadomo - z powodu grawerunku pracownik musiał go wyciągnąć, ale mimo to widać, że zegarek nie leżał na wystawie sklepowej, tak jak niestety jest w przypadku stacjonarnych sklepów z zegarkami. Po raz drugi mogę polecić ZEGAREK.NET z powodu tego jak sam grawer wygląda, nie są to wydrapane litery, tylko porządnie wykonany i co najważniejsze bardzo estetyczny grawer laserowy. Po raz trzeci polecam ze względu na to jak to wszystko jest zapakowane, począwszy od opakowania „na prezent” kończywszy na samej paczce, myślę, że gdyby kurier miał zły dzień, to z zegarkiem nie miało prawa nic się stać. W zasadzie to jest usługa za którą płacimy i oczekujemy żeby wszystko było jak najlepiej wykonane, tutaj takie właśnie jest. Sam zegarek był prezentem dla pana, który odchodził na emeryturę kilka dni temu i tak jak sam zegarek to po prostu zegarek, tak cała oprawa i jakość wszystkiego wokół spowodowały, że będzie to piękna pamiątka. Polecam, warto tutaj wracać."


Zegarek Lorus RN436AX9 Klasyczne

"Zegarki Lorus to mój hit, Profesjonalizm, elegancja i szyk to w ich przypadku nie jest mit!
 Na ZEGAREK.NET korzystne ceny i świetna obsługa,
 Mimo że kolejka oczekujących klientów bardzo długa
 Dbałość o detale i wysoka jakość,
 Sprawia, że tych zegarków nigdy nie będę mieć dość!
 Moja kolekcja wciąż się powiększa,
 Niestety zawartość portfela nieubłaganie się zmniejsza...
 Jednak dla zegarków pełnych klasy,
 Jestem w stanie odłożyć na inny termin upragnione wczasy :)
 Na sam koniec pozdrawiam wszystkich radośnie,
 Z nowym zegarkiem kibicuję nadchodzącej wiośnie!
 Ten kupon, który zdobyć mam szansę to moje marzenie...
 Dlatego już dzisiaj walczę o jego spełnienie!
 Serdecznie polecam ten zegarek. Pięknie prezentuje się na nadgarstku; dodaje elegancji i szyku. Profesjonalne wykonanie. Nie mam zastrzeżeń."


Gratulujemy zwycięzcom!