Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarek sportowy dla chłopca – zobacz modele gotowe na dziecięce wyzwania

04-07-2022

Nowy zegarek sportowy dla chłopca na pewno ucieszy małego rozrabiakę, który jest ciągle w ruchu, uwielbia aktywne zabawy i kocha testować swoje fizyczne możliwości w najróżniejszych wyzwaniach. Jaki kupić, aby sprawić mu radość? Oto kilka modeli zegarków sportowych dla chłopców, które młodzi miłośnicy sportu wybierają najchętniej.


Smartwatch dla dzieci Garett – multifunkcyjny zegarek dla aktywnych

Smartwatche Garett są wysoko cenione przez użytkowników w każdym wieku. Pokusimy się więc o stwierdzenie, że uda im się podbić również serca tych najmłodszych. W jaki sposób smartwatch dla dzieci Garett wesprze je w sportowych ambicjach? Przydatne mogą się tu okazać: krokomierz, monitor snu, odtworzenie pokonanej trasy, pulsometr czy termometr temperatury ciała. A jako że nic nie motywuje do ćwiczenia tak, jak dobra składanka z hitami, mały sportowiec na pewno doceni opcję umożliwiające zdalne sterowanie muzyką z telefonu. Smartwatch Garett Kids Spark 4G ma nawet zintegrowane oprogramowanie treningowe z aktywnościami przyjaznymi najmłodszym.

Smartwatch dla dzieci Garett Kids Spark 4G

G-shock dla chłopca, który lubi testować wytrzymałość

Zegarek G-shock dla chłopca

Patrząc na to, jak dziecko obchodzi się z innymi cennymi prezentami, boisz się wydawać pieniądze na sportowy zegarek dla chłopca, który pewnie nie przetrwa zbyt długo? Mali chłopcy nie niszczą rzeczy celowo – to po prostu efekt uboczny świetnej zabawy i rozpierającej ich energii! Ale jeśli sprezentujesz swojej pociesze zegarek G-Shock dla chłopca, możesz mieć spokojną głowę.

Taki ultrawytrzymały model sprosta bowiem nawet najcięższym wyzwaniom, jakie postawi przed nim młody wulkan energii. Jesteśmy o tym przekonani – modele z kolekcji G-Shock są przecież wybierane przez survivalowców i doskonale sprawdzają się w warunkach outdoorowych. Nie zaskoczy ich zatem żaden pomysł młodego użytkownika.

Zegarek sportowy G-Shock dla chłopca


Który czasomierz z tej serii sprawdzi się jako zegarek dla dziecka? Przyjrzyj się z bliska np. modelom GLX-5600RT-9ER i GLX-5600RT-4ER, które odznaczają się mocnymi, energetyzującymi kolorami – takimi, które mogą przypaść do gustu młodemu właścicielowi.


Klasyczny, sportowy zegarek Casio dla chłopca

Zegarek Casio dla chłopca

Zegarki dla chłopców Casio zachwycają przede wszystkim tradycyjnym, sportowym designem. O ile młodsze dzieci być może nie zrozumieją jego fenomenu, o tyle te starsze na pewno docenią estetykę w stylu retro, która w ostatnich latach stała się bardzo modna.


Jakie atuty zegarka Casio dla chłopca wspomogą go w ćwiczeniach i zabawie? Chociażby wbudowany stoper, dla którego mały sportowiec znajdzie z pewnością wiele kreatywnych zastosowań? Ile razy uda się odbić piłkę bez użycia rąk w ciągu minuty? Ile sekund zajmie przebiegnięcie dookoła placu zabaw? Kto pierwszy dobiegnie na metę zaimprowizowanej na podwórku bieżni? Przekonaj się, jakie inne pomysły na wykorzystanie zegarka sportowego dla chłopca Casio wymyśli Twoje dziecko!

Zegarek sportowy G-Shock dla chłopca

Zegarek Rubicon – kwintesencja sportowego designu

Zegarek Rubicon dla chłopca

Choć zegarek Rubicon już na pierwszy rzut oka budzi sportowe skojarzenia, to jednak wygląd nie jest jego jedyną zaletą. Wystarczy tylko spojrzeć na możliwości, jakimi dysponuje zegarek sportowy dla chłopca Rubicon SMASHE097. Jest to jeden z flagowych czasomierzy skierowanych do tej grupy docelowej, jaką stanowią aktywne dzieci, które nie potrafią usiedzieć na miejscu ani przez chwilę.

Co wyróżnia ten model smartwatcha? Mierzy kroki i liczy spożyte kalorie. Szacuje pokonany dystans na podstawie danych zebranych przez system GPS. A jeśli aktywna zabawa będzie wyjątkowo intensywna, na pewno przyda się funkcja blokady przycisków, która zapobiegnie ich przypadkowemu wciskaniu podczas machania ręką.

Sportowy Smartwatch Rubicon dla chłopca

Jeden zegarek Vector Smart, wiele możliwości

Smartwatch Vector Smart

Odpowiedzią na błyskawicznie zmieniający się gust młodego człowieka jest kolekcja zegarków Vector Smart. Podobnie jak w przypadku tych dla dorosłych, tak i tutaj modele zostały wyposażone w mechanizm quick-release, który umożliwia błyskawiczną zmianę paska. W asortymencie producenta znajdziesz wiele propozycji utrzymanych w różnych stylach i kolorach, które dziecko będzie mogło wymieniać w zależności od nastroju. W zegarkach Vector Smart dla dzieci można zresztą dostosowywać nie tylko pasek, ale także tarczę. Do wyboru jest aż 40 gotowych propozycji, ale można też wgrać własne zdjęcie.


Czym zegarki sportowe dla chłopca Vector Smart zaskoczą młodego miłośnika aktywnego trybu życia? Przyjrzyjmy się jednemu z reprezentacyjnych modeli smartwatchy marki, czyli Vector Smart Kids VCTR-00-01BL. Pracę nad formą fizyczną ułatwią m.in. krokomierz, licznik kalorii, monitor snu, termometr temperatury ciała i pulsometr. Nie należy też zapominać o najważniejszym, czyli oprogramowaniu treningowym. W ramach niego dziecko może monitorować swoje postępy w jednej z aż pięciu dyscyplin dopasowanych do jego wieku (jazda na rowerze, bieganie, wspinaczka, spacer i koszykówka).

Chłopięcy sportowy Smartwatch Vector Smart

Smartwatch dla chłopca Garmin – pobudzi w każdym sportowego ducha

Smartwatch garmin vivofit jr.2

Garmin to marka, którą cenią sobie miłośnicy dbania o formę fizyczną w różnym wieku. Polecają ją nawet profesjonalni sportowcy, a to już coś. Jeśli szukasz zegarka sportowego dla chłopca, który podchodzi poważnie do poprawy swoich mniejszych i większych rekordów, asortyment tej marki jest oczywistym wyborem.

Zakup jakiego smartwatcha dla chłopca Garmin warto rozważyć? Spójrz chociażby na model Garmin Vivofit jr. 3. Zegarek ten na pewno uświetni niejeden podwórkowy wyścig, pozwalając zmierzyć nie tylko liczbę kroków, ale także przebyty dystans i prędkość biegu. Sportowy zegarek dla chłopca Garmin dysponuje też specjalnymi kartami prezentującymi najpopularniejsze ćwiczenia, jak np. pajacyki, wyskoki czy inspirowana jogą pozycja psa z głową w dół. Dzięki nim dziecko może ułożyć własny plan treningowy – oczywiście taki, który sprosta możliwościom jego organizmu.

Sportowy smartwatch dla chłopca Garmin Vivofit jr.3


Aplikacje Toe to Toe w zegarku garmin dla chłopca

Dzieci z pewnością zaciekawi też aplikacja Toe-to-Toe™, która umożliwia rzucanie kolegom i koleżankom wyzwań dotyczących liczby kroków zrobionych w ciągu dnia. Wystarczy połączyć się z nimi poprzez aplikację Garmin Connect™, aby mogli wspierać się wzajemnie i motywować do pracy nad formą fizyczną.

Chcesz zobaczyć jeszcze inny zegarek sportowy, z którego może się ucieszyć młody użytkownik? W asortymencie Zegarek.net znajdziesz wiele świetnych propozycji prezentowych. Sprawdź, czym zaskoczy Cię nasza oferta!