Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Nowy Lotus SmarTime - dla tych, którzy kochają sport

08-07-2020

Lotus SmarTime stanie się nieodłącznym towarzyszyszem wszystkich codziennych aktywności. Sprzymierzeńcem sportowego trybu życia, proponującym wiele systemów treningowych. Od teraz każde ćwiczenie będzie łatwiejsze i bardziej przyjemne.Niezawodność nowego Lotus SmarTime

Marka Lotus wchodzi do kategorii smartwatchów za sprawą nowych Lotus SmarTime. Kolekcja 19 zegarków obejmuje trzy modele wpisujące się w nowoczesny, miejski styl. Znajdziemy tu minimalistyczne egzemplarze z ekranem 1,22”, a także większe o rozmiarze 1,54”. Dla sportowców przygotowano smartwatche o przekątnej 1,3”. Nowe Lotus SmarTime zostały wyposażone w norweski układ scalony MTK2502C, gwarantujący niezawodność działania i czas czuwania urządzenia aż do 7 dni. Dużą wygodą dla wielu użytkowników okaże się ładowanie magnetyczne. Urządzenie pozostaje kompatybilne z systemem iOS (wersja 9 lub wyższa) oraz  Android (wersja 4.4 lub wyższa). Konstrukcja smartwatcha Lotus wykonana jest wysokiej jakości stali szlachetnej pokrytej powłoką PVD. Wytrzymałą kopertę zawieszono tutaj na bransolecie typu mesh lub skórzanym pasku. Miłą niespodzianką jest fakt, że producenci dołączają do każdego modelu dodatkowy pasek o innym materiale oraz kolorze. Tym samym zegarek z powodzeniem może spełniać funkcję urządzenia sportowego, jak również tego na co dzień. Dzięki systemowi szybkiej wymiany pasków w mgnieniu oka dostosujemy smartwatch do naszych potrzeb.
Niezawodność nowego Lotus SmarTimeŻyj na sportowo z Lotus SmarTime!

Żyj na sportowo z Lotus SmarTime!
Lotus SmarTime proponuje szereg programów treningowych przydatnych w codziennych aktywnościach sportowych. Będą one wspomagać nas w ćwiczeniach oraz do nich motywować! Urządzenie obejmuje systemy do śledzenia danych, takich jak chodzenie, bieganie, jazda na rowerze, pływanie lub gra w piłkę nożną. Wspólnie ze smartwatchem możemy liczyć spalone kalorie, przebyty dystans lub czas aktywności. Inteligentny zegarek posiada również zintegrowany miernik tętna i ciśnienia krwi. Poprzez aplikację SmarTime uzyskamy pełny dostęp do wszystkich funkcji urządzenia. Tutaj też korzystając z Apple Health podzielimy się naszymi wynikami z innymi miłośnikami ruchu i będziemy na bieżąco zapisywać sportowe postępy.Zadbaj o zdrowie na co dzień!

Lotus SmarTime został wyposażony w szereg funkcji, które pomogą nam zadbać o zdrowie w codziennych warunkach. W sposób szczególny sprawdzą się one u osób pracujących za biurkiem oraz tych, którzy poświęcają niewiele czasu na aktywność sportową. Z kolei dla miłośników aktywnego trybu życia, staną się kolejną motywacją do ruchu. W smartwatchu spotkamy funkcjonalność odpowiedzialną za  przypomnienia o codziennej dawce ruchu — mowa tu nie tyle o wytężonych treningach, ile bardziej o wstaniu sprzed komputera i zrobienia chociażby kilku przysiadów. Bo przecież nawet mała, ale regularna dawka aktywności fizycznej może zdziałać wiele dobrego dla naszego organizmu jak i dla naszego samopoczucia! Podobnie ważnym i niezwykle korzystnym pozostaje regularne picie wody, o którym także przypomni nam Lotus SmarTime. Dla osób zainteresowanych śledzeniem aktywności przez całą dobę Lotus przygotował funkcję monitoring snu. Zbierane co noc dane pomogą nam poprawić jakość naszego odpoczynku, by z rana wstawać pełnym energii do dalszego działania.
Zadbaj o zdrowie na co dzień!Lotus SmarTime na co dzień

Lotus SmarTime umożliwia nam odbieranie wszelkiego rodzaju powiadomień — od połączeń przychodzących po wiadomości tekstowe i powiadomienia z najpopularniejszych aplikacji. Ponadto urządzenie oferuje personalizację poprzez wybór głównego ekranu zegarka. Z pewnością dużym ułatwieniem na co dzień będzie zdalne sterowanie muzyką i zdjęciami oraz poszukiwanie telefonu komórkowego w przypadku jego zgubienia. Tradycyjnymi, choć niezwykle użytecznymi dodatkami pozostają kalendarz, kalkulator oraz alarm. To właśnie one przypominają nam o ważnych datach, umówionych spotkaniach, a także pełnią funkcje porannego budzika.


Lotus SmarTime na co dzień


Zobacz najpopularniejsze modele Lotus SmarTime: