Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Smartwatch dla chłopca. Sprawdź modele, które warto kupić

21-03-2022

Twoja misja: zakup funkcjonalnego i modnego smartwatcha dla chłopca. Jak ją wykonać? Z naszymi wskazówkami pójdzie Ci to jak z płatka! Oto wszystko, co musisz wiedzieć, aby kupić dokładnie taki smartwatch dla chłopca, jaki mu się przyda! 


Chcesz kupić dziecku zegarek? Smartwatch dla chłopca to strzał w dziesiątkę! 

Zegarek to tradycyjny prezent, którym często obdarza się dzieci z różnych okazji – w dniu rozpoczęcia nauki w szkole, Pierwszej Komunii Świętej, jako nagrodę za dobre wyniki na świadectwie i nie tylko. Tradycja ta cieszy się dziś niemal taką samą popularnością jak przed laty, jednak funkcjonuje w nieco zmodyfikowanej formie. Klasyczne, analogowe zegarki są bowiem coraz częściej zastępowane nowoczesnymi smartwatchami dziecięcymi, które poza wskazywaniem czasu mają też szereg innych, ciekawszych dla młodych użytkowników zastosowań. 

Smartwatch dla chłopca

Modny zegarek dla chłopca – smart funkcje, których nie może zabraknąć 

Smartwatch to taki sprzęt, który musi być koniecznie dopasowany do stylu życia swojego właściciela. Dlaczego? Ty będziesz z niego korzystać w zupełnie inny sposób niż 9-letni chłopiec lub 16-letni nastolatek. Zanim zdecydujesz się na konkretny model, upewnij się koniecznie, czy wybrany przez Ciebie smartwatch dla chłopca dysponuje takimi funkcjami, które rzeczywiście przydadzą się młodemu użytkownikowi. W przypadku chłopców mogą to być np.: 


Smartwatch dla chłopca z funkcją dzwonienia
  • dzwonienie i wysyłanie wiadomości z poziomu zegarka – umożliwi komunikację z innymi bez konieczności wyjmowania telefonu z plecaka czy kieszeni kurtki, 
  • lokalizator GPS – pomoże odnaleźć się w nowym terenie i sprawdzić, jak trafić do domu. Zegarek dla chłopca z GPS docenią też rodzice, którzy będą mogli zerkać, gdzie znajduje się ich pociecha w ciągu dnia,   • najróżniejsze funkcje sportowe – zarówno pod postacią prostego stopera, jak i zaawansowanych planów treningowych czy funkcji zbierających parametry organizmu podczas wysiłku. To opcja raczej dla nastolatków, ale i młodszym dzieciom dostarczy sporo frajdy, 
  • aparat – może pozwalać na robienie zdjęć zegarkiem lub na zdalne sterowanie aparatem telefonu.
Smartwatch dla dziecka z aparatem

Najlepsze smartwatche dziecięce – propozycje dla chłopca 

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka propozycji, które doskonale sprawdzą się w roli prezentu dla chłopca w różnym wieku – dziecięcym i nastoletnim. Zainspiruj się nimi! 


Smartwatch dziecięcy Garett

Smartwatch dziecięcy Garett 

Garett to jedna z najbardziej znanych marek inteligentnych zegarków, która cieszy się ogromnym uznaniem wśród miłośników sportu. Smartwatch dziecięcy Garett doceni zatem każdy aktywny chłopiec, który lubi testować swoje możliwości w różnych dyscyplinach i zakładać się z rówieśnikami o to, kto szybciej przebiegnie jakiś dystans lub wykona największą liczbę odbić piłki w określonym czasie. 


Smartwatch dziecięcy Garmin 

W przypadku smartwatcha dziecięcego Garmin uwagę chłopców z pewnością przyciągnie już sam design, który nawiązuje do postaci z popularnych bajek i filmów z superbohaterami. Noszenie zegarka będzie o wiele przyjemniejsze, jeśli za każdym razem, gdy się na niego spojrzy, przed oczami znajdzie się pajęcza sieć Spidermana lub charakterystyczna tarcza marvelowskiego Kapitana Ameryki. Jak w każdym zegarku Garmina, i tutaj do dyspozycji jest także szereg nowoczesnych funkcji dla młodych odkrywców. 

Zegarek Garmin dla dzieci


Zegarek Rubicon Smartwatch RNCE77 niebieski - dla dziecka

Smartwatch Rubicon 

Smartwatch Rubicon ma wbudowane „bajery”, które wpadną w oku chłopcom w różnym wieku. Zegarek smartwatch dla chłopca potrafi prawie tyle, co smartfon, a nawet więcej. Korzystając z niego, można m.in. kontrolować aktywność w ciągu dnia i podczas snu, robić zdjęcia z poziomu nadgarstka oraz przeglądać je, dzwonić do kontaktów z telefonu za sprawą zintegrowanego głośnika i mikrofonu. Resztę ciekawych funkcji pozwolimy odkryć obdarowanemu na własną rękę.


Smartwatch Vector Smart 

Gust dziecka zmienia się wraz z wiekiem. Co możesz zrobić, aby smartwatch dla chłopca nie został schowany na samym dnie szafy, gdy ten tylko wejdzie w okres nastoletni? Postaw na model, który będzie rosnąć wraz z nim, czyli smartwatch Vector Smart. Zegarki tej marki dysponują unikatowym systemem quick-release, dzięki któremu można łatwo wymienić pasek – a w ofercie producenta znajduje się ich całe mnóstwo. Młody właściciel może też dowolnie personalizować tarczę, korzystając z wgranych motywów lub z własnych projektów. Taki smartwatch nigdy się nie znudzi! 

Smartwatch Vector Smart VCTR-00-02BK


Zobacz również pozostałe smartwatche dla chłopca, które zebraliśmy w asortymencie sklepu Zegarek.net!