Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Calypso Digital For Women

0wyniki

Zegarki Calypso charakteryzują się kolorowym wzornictwem i funkcjonalnością. Każdy model ma nowoczesne elementy, które podkreślają sportowy styl. Zegarki Calypso Digital For Women są dodatkami dla osób, które chcą podkreślić swoją wyjątkowość i wyrazić ją odważnymi kolorami. Marka wywodzi się z Hiszpanii, ale cieszy się popularnością w całej w Europie. Czasomierze Calypso Digital występują w wielu odsłonach. Każda kobieta może więc wybrać idealny model, który będzie doskonale odzwierciedlał jej charakter. 

FILTRY0

Zegarki Calypso – wyróżniające się dodatki 

Obok zegarków Calypso Digital nie sposób przejść obojętnie. Producent wykorzystał ciekawe połączenia kolorystyczne, które idealnie nawiązują do współczesnej mody. Zegarki Calypso Digital For Women mają cyfrowe wyświetlacze, co znacznie ułatwia korzystanie z nich podczas różnorodnych aktywności fizycznych. Wykorzystanie wypukłych kopert, często w kontrastowym odcieniu, podkreśla sportowy styl, w jakim zostały wykonane hiszpańskie czasomierze. Precyzyjne działanie gwarantuje kwarcowy mechanizm. System jest niezawodny i dokładny, dlatego zegarki Calypso są tak praktyczne. 

Zegarek Calypso Digital K5677-4 czerwony

Funkcjonalne zegarki Calypso Digital For Women 

Zegarek Calypso Digital K5677-5 zegarek niebieski

Niebanalny design w połączeniu z niezwykłą jakością, a dodatkowo konkurencyjna cena to argumenty, obok których nie sposób przejść obojętnie. Elektroniczne zegarki Calyspo mają przydatne funkcje, między innymi jest to datownik i stoper. Okrągłe cyferblaty wyświetlają godzinę w sposób cyfrowy. Wykorzystany czcionka jest duża i wyraźna, co pozwala na szybkie odczytanie godziny. Producent dodał też podświetlenie, które jest niezwykle przydatne. Wystarczy przytrzymać odpowiedni przycisk, a tarcza się rozświetli. Czasomierze Calypso Didital mają paski wykonane z tworzywa sztucznego, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia i wygodne. 

Sprawdź całą kolekcję zegarków Calypso dostępną w naszej ofercie!