Black Week 2022 promocje do -70%

Zegarki Calypso Digital For Man

Zegarki Calypso Digital For Man

Zegarki Calypso to sportowe dodatki o ciekawym designie. Większość z nich ma wzór moro, dlatego idealnie sprawdzą się u fanów wojskowych akcesoriów. Każdy zegarek Calypso pokazuje czas cyfrowo. Jest to ułatwienie dla każdego, kto używa czasomierza podczas treningu czy innej aktywności fizycznej. Sportowy styl został pokreślony wyraźną kopertą. Została ona wykonana z tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest odporna na uszkodzenia. Zegarki Calypso Digital For Man są wygodne i wytrzymałe. Paski doskonale układają się na nadgarstku, a całodzienne noszenie nie powoduje dyskomfortu. Czasomierze Calypso Digital są wodoszczelne. Możesz zabrać je ze sobą pod prysznic, nad jezioro czy na basen. 

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJFILTRY0

Calypso Digital For Man – męska kolekcja w efektownym stylu 

Sportowy wygląd czasomierzy Calypso Digital przyciąga uwagę. Każdy model ma wbudowany datownik, który wyświetla aktualny dzień tygodnia. Dzięki temu zawsze wiesz, jaka jest data, nawet gdy przebywasz poza domem. Funkcja alarmu przyda się każdemu, kto lubi mieć zaplanowaną pobudkę. Nie musisz sięgać po tradycyjny budzik - Twój zegarek zadzwoni o wskazanej godzinie. Zegarki Calypso Digital For Man mają również stoper. Ułatwi on zmierzenie odpowiedniego tempa. Podświetlenie będzie przydatne, gdy będziesz chciał sprawdzić godzinę po zmroku. Wystarczy, że wciśniesz odpowiedni przycisk, a na tarczy Twojego zegarka wyświetli się aktualny czas. 

Zegarek Calypso Digital K5681-3 zegarek męski w sportowym stylu z wojskowym motywem

Zegarek Calypso – design przyciągający wzrok 

Zegarek Calypso Digital K5681-4 zegarek męski w sportowym stylu z cyfrowym wskazaniem czasu

Każdy zegarek Calypso wyróżnia się swoim wyglądem. Modele z kolekcji zostały ozdobione ciekawymi printami. Najpopularniejsze są zegarki Calypso w barwach wojskowych. Jest to rodzaj dodatków, który idealnie współgra z codziennymi outfitami. Niezwykle wygląda również model zegarka Calypso Digital z małymi kwadracikami w tym samym kolorze. Tworzy to trójwymiarowy efekt, który widoczny jest z daleka. W ofercie producenta są również gładkie paski. Zegarki Calypso w kolorze czarnym to jedne z bardziej uniwersalnych dodatków. Każdy model ma szkło akrylowe, które doskonale chroni tarczę przed zniszczeniem. W przypadku powstania zarysowań możesz je z łatwością wypolerować. 

Sprawdź całą kolekcję zegarków Calypso dostępną w naszej ofercie!