Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Calypso Versatile For Man

9wyniki

Zegarki Calypso Versatile For Man

Zegarki Calypso to sportowe dodatki dla mężczyzn. Charakteryzują się kopertą o okrągłym kształcie i dodatkowymi przyciskami. Dzięki temu całość wygląda modnie i idealnie podkreśla codzienne outfity. Zegarki Calypso Versatile For Man wykonano w całości z tworzywa sztucznego, które jest niezwykle wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Producent gwarantuje wodoszczelność na poziomie 100 m. Oznacza to, że nie musisz go zdejmować pod prysznicem czy podczas pływania. Zaprojektowany przez Calypso zegarek ma tarczę, która pokazuje czas cyfrowo lub jest analogowo-cyfrowa.

FILTRY0

Zegarki Calypso – przyciągające wzrok nowoczesnym designem 

Każdy czasomierz marki Calypso wyróżnia się ciekawym designem. W ofercie można znaleźć paski w różnych kolorach. Zegarek Calypso, który łączy w sobie dwa kolory to ciekawa propozycja dla osób, które chcą się wyróżnić. Czarna tarcza w połączeniu z pomarańczowym paskiem sprawia, że czasomierz łączy w sobie cechy klasyczne oraz modowe. Zegarki Calypso Versatile For Man w większości mają jednokolorowy pasek i wyróżniające się małe elementy. Zazwyczaj inny odcień mają indeksy oraz przyciski. Zdarza się również, że stworzony przez Calypso zegarek ma inny kolor wskazówki sekundowej. Połączenie różnych kolorów przyciąga wzrok. Każdy mężczyzna może wybrać idealnie dopasowany zegarek Calypso dla siebie. 

Zegarek Calypso K5761-3 zegarek męski na pomarańczowym pasku i z czarną kopertą

Calypso – zegarek zaskakujący stylistyką 

Zegarek Calypso K5771-4 zegarek męski na szarym pasku w sportowym stylu

Czasomierze Calypso mają tarcze, które jednocześnie wskazują czas cyfrowo oraz przy pomocy wskazówek. Takie połączenie jest niezwykle ciekawe i bardzo rzadko spotykane. W efekcie zegarki Calypso wyróżniają się na rynku. Godziny zostały oznaczone małymi indeksami kwadratowymi, przez co całość jest spójna. Nic nie zakłóca widoczności zegara cyfrowego. Mechanizm kwarcowy, który został wykorzystany we wszystkich modelach, gwarantuje zawsze aktualną godzinę na tarczy. Zegarek nie potrzebuje cyklicznego nakręcania, wystarczy raz na jakiś czas wymienić baterię na nową. 

Sprawdź całą kolekcję zegarków Calypso dostępną w naszej ofercie!