Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Fila Filastyle

9wyniki

Zegarek Fila Filastyle

Włoskie dziedzictwo marki Fila daje wyraz w kolekcji Fila Filastyle. Zegarki wpisują się w najnowsze modowe trendy, łącząc sportowy i elegancki charakter. Szeroki wybór wzornictwa sprawia, że czasomierze przypadną do gustu osobom wybierającym zarówno uliczny, jak i klasyczny styl. Oryginalny wygląd pozwoli nam wyróżnić się z tłumu i zaakcentuje nasz indywidualny charakter.


FILTRY0


Zegarki Fila Filastyle
Głównym polem twórczych eksperymentów dla projektantów pozostaje samo logo marki. Sygnatura wpisywana jest w różnorodny sposób na tarczach modeli, tworząc zaskakujące efekty. Zabawa fakturą oraz kolorem prowadzi do stworzenia niesamowitych wzorów. Wśród zegarków Fila znajdziemy czasomierze, których wygląd tarcz nawiązuje do grafitti lub bardziej minimalistycznej estetyki. Niezwykle interesujący pozostaje także kształt kopert. W wielu zegarkach po lewej stronie zauważymy bowiem małe ścięcie, gdzie umieszczono koronkę. Informacja ta z pewnością ucieszy osoby leworęczne, poszukujących modeli dostosowanych do ich potrzeb.


Nowoczesne wzornictwo Fila Filastyle idzie w parze z jakością wykonania. Stal oraz wysokiej jakości tworzywo sztuczne stanowi solidne zabezpieczenie zegarków. Kolorowe paski i bransolety dopełniają wyglądu modeli. Solidne mocowania umożliwiają wygodne noszenie czasomierzy na nadgarstku, nie powodując uczucia zmęczenia nawet po kilkunastu godzinach użytkowania.
Zegarki Fila Filastyle